Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nowy dom Polska.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-27

czczeńcy

Projekt realizowany w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. Liderem projektu jest Caritas Polska.

.

Pomoc w ramach projektu skierowana jest do azylantów i uchodźców przebywających na terenie województwa podlaskiego. Podopiecznymi Centrum są osoby w większości deklarujące narodowość czeczeńską, dla których Polska jest krajem tranzytowym w drodze na Zachód Europy. Placówka ułatwia integrację społeczną tej grupy osób, pomaga im uwierzyć we własne siły, poprawić kondycję psychiczną, odzyskać utracone poczucie kontroli nad życiem i zaufanie do innych. Centrum udziela wsparcia ok. 300 rodzinom.

.

 

http://caritas.bialystok.pl/nowy-dom-polska/

Komentarzy 13 do “Nowy dom Polska.”

 1. NC said

  Czyli nie „Nowy dom Polska”, tylko oberża, a raczej schronisko Polska (w oberży trzeba jednak płacić samemu).

 2. tadzik said

  A dla Polaka Nowy Dom zmywak w UK albo truskawki w DE

 3. Bronisław said

  A, kiedy Caritas Polska zacznie skutecznie pomagać tym rodzinom polskim, które często znajdują się w desperacji,
  i to najczęściej nie z własnej winy, a których ojcowie nie mogąc zaradzić ich położeniu, nierzadko w desperacji targają się na własne życie?!!! Jak zrozumieć, że Kraj Nasz przebogaty przecież, zwłaszcza w surowce naturalne i tak bardzo zdolnych ludzi nie może „odbić się od dna”, a na dodatek tonie, w tak olbrzymich długach?!!! Króluj Nam Chryste!!!

 4. Ja to znam said

  Wyglądają jak żydki. Co za moda z tymi zarośniętymi ryjami? Dlaczego nie walczą o swoje ojczyzny tylko idą na darmowy wikt? To gówno a nie patrioci.
  A kto pomoże naszym bezdomnym i biednym rodzinom?

 5. Analityk said

  @Ja To Znam

  Słusznie pana uwagi.
  Kto za to płaci? Co to za porządki w Polsce aby nas Polaków okradać a żywić wszelkich wrogów i pasożytów? Jak ktoś chce niech ich karmi z własnych pieniedzy?
  Najpierw musimy odsunąć od władzy tych co podejmują takie antypolskie decyzje i odbudować Polskę WYŁĄCZNIE dla Polaków i bezgranicznie lojalnym nam jak psy mniejszoścom narodowym a później dopiero pomagać innym.

 6. Tolek said

  a Wkosciolku modernistycznym gdzie na ambonie siedzi ;;;zydowskie scierwo przebrane w polskie ladnie brzmiace nazwisko.Bedzie mowil wszystkim GOIOM Polskim milujcie waszych nieprzyjaciol.Siedzcie cicho I usunicie sie z wlasnej ziemi
  Dla bandytow z upa z mosadu czy cia.A ty polaczku bedziesz szukal dularow czy euro.
  Kiedy ty otumaniony narodzie polski zaczniesz myslec.
  WIEM KIEDY JAK BEDZIESZ WYJ………..NY Z WSZYSTKIEGO.I NIE BEDZIESZ MIAL CO DO GARA WRZUCIC.WTEDY ZALAPIESZ boza owieczko.

 7. Marta said

  Od tej chwili ani grosza na Caritas.A wy zdrajcy.

 8. o matko said

  I to jest słuszne Marta,a do wiadomości caritas powiem że czeczenia jest znana z tego ze żyją tam najbardziej bezwzględni bandyci w regionie

 9. isia said

  Swego czasu, chyba w zeszłym roku, czytałam, że Caritas przygotował swój ośrodek ( w małej miejscowości na południu Polski ), na przyjęcie tzw. uchodżców islamskich … mało to polskich rodzin potrzebuje pomocy… nie mamy żadnego obowiązku ich przyjmować …jest tzw. porządek miłosierdzia, o którym mówił prymas Wyszyński – najpierw pomagamy najbliższym, Polakom…

 10. Bronisław said

  Czy nie uważa Pani, Pani Isiu, iż Polskę, podobnie jak i kraje zachodnie trzeba niezwłocznie egzorcyzmować, aby uwolnić państwa te od satanistycznego obłędu?!!! Jeżeli ci najeźdźcy islamscy oficjalnie zapowiadają, że Nam jako „niewiernym psom”, będą ścinać głowy, jednocześnie gwałcąc Nasza kobiety i dzieci to trzeba być „chyba” opętanym, by wystawiać Naszych Rodaków na hańbę i unicestwienie?!!! Osoby odpowiedzialne za te, barbarzyńskie dla Nas decyzje, winno się niezwłocznie oddać pod Trybunał Narodowy, równocześnie natychmiast wyzwalając się spod „faszystowskiej” niewoli UE!!! Pozdrawiam Panią serdecznie! Króluj Nam Chryste!!!

 11. Pol said

  Panie I Panowie!Oto elewi Szkoly terrorystycznej z podlaskiego.Utrzymywani I szkoleni za nasze dolary,wydane przez Karitas.Ponoc to czeczeni,uwiezyli? Uwiezyli.Jak odejda na zachod co daj Boze podadza sie za chinczykow ,Uwieza? UWIERZA.Ciekaw jestem kiedy chrzest bojowy.Slodki Boze aby nie w Polsce.

 12. Greg said

  Wolna Polska w dziale E-BOOK jest do pobrania doskonała książka ,,Wielka Apostazja”. Ściągać, polecać!! i czytać!!
  Króluj Nam Chryste!

 13. isia said

  Re: 10 p. Bronisławie … to wszystko żydowska ( syjonistyczna ) robota, świadoma i celowa … Panie Boże chroń Polskę i Polaków …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: