Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun o Ustroju, Karze Śmierci i o Prawie do posiadania broni.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-28

Fragment bardzo ciekawego wykładu p. Grzegorza Brauna na kursie rozszerzonym ASBiRO https://www.asbiro.pl/kurs-podstawowy/ z dn. 8 maja 2016 r.


Całość wykładu: https://www.youtube.com/watch?v=CVTqT…

Komentarzy 6 do “Grzegorz Braun o Ustroju, Karze Śmierci i o Prawie do posiadania broni.”

 1. pugnus said

  Przy okazji o innym aspekcie rzadow Brukseli. Jeden z hol. internautow wloskiego pochodzenia po powrocie z rodzinnej Sycylii pisze,ze wlasciwie od kilku tygodni nieprzerwana kawalkada statkow Frontexu i panstw UE zwozi na Sycylie tysiace Murzynow z Libii!!!jOd poniedzialku „uratowano” juz ponad 14 tys. Murzynow a a kcja „ratunkowa” wciaz trwa.Pisze on ,ze w Messynie zawsze stalo kilka wozow transmisyjnych zagranicznych TV a teraz nie ma tam juz ani jednego. Obowiazuje kompletna cisz medialna !Wlochy przyjely juz od poczatku roku 150 tys. Murzynow i Bog jeden raczy wiedziec czym to sie skonczy! Mogherini chce Europejskich Sil Zbrojnych a decyzja ich zawiazanai zalezy od wyniku Brexitu.Bruksela chce miec narzedzizie nacisku na panstwa ,ktore nie chca przyjac nachodzcow,innego wniosku nie ma!

 2. pugnus said

  test

 3. Jak amerykańskie koncerny próbowały narżnąć Polaków said

  Jabłonowski: „Niezwykli Polacy pokonali chciwy koncern”

 4. Ali Baba said

  re 2. B. dziękuję!! PS Na yt widzialem jak w USA po odkręceniu kranu leciała woda i po przyłożeniu zapałki TA WODA PALIŁA SIĘ..!! Bez komentarzy..PS: Treść tej wypowiedzi trzeba rozpowszechniać..

 5. Alina said

  2
  Niesamowite… I ta cisza o fakcie jak za komuny. Szok. Ale po co mają media antypolskie pokazywać „JAK ZWYCIĘŻAĆ MAMY”

  Tak to wyglądało: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pC5VB9qBdOk

 6. Pojawia się problem : JAKOŚĆ NAUCZANIA WIARY.Odnosi się to również do kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK i WOJNAMI SPRAWIEDLIWYMI w imię obrony DEMOKRACJI.
  Ma swoje konsekwencje odchodzenie od treści listu rozwodowego opisanego przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.
  Aktualną interpretację z uwzględnieniem filozofii islamu zaprezentował Michał ksiądz Poradowski w TALMUD CZY BIBLIA?
  Ten sam autor przedstawił problem bardziej aktualny,bo przemian rewolucyjnych naszych czasów w TEOLOGIA WYZWOLENIA KAROLA MARKSA.Jak się okazuje to dotyczy również i Europy odchodzącej od korzeni swojej kultury t.j.antycznej Grecji rozprowadzanej dzięki prawu rzymskiemu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: