Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Liderem PO zainteresowała się prokuratura. Opozycja w tarapatach. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-28

 Jak podaje „RMF FM” prokuratura wszczęła śledztwo przeciwko liderowi Platformy Obywatelskiej. Grzegorz Schetyna odpowie za czyn z art. 44. prawa prasowego. 
.
Zawiadomienie w tej sprawie złożyła grupa dziennikarzy. Lider PO Grzegorz Schetyna, który nie chciał odpowiadać na ciężkie pytania, zdecydował się uderzyć w kamerę dziennikarza, po tym jak ten zadał mu pytanie o donosy Lecha Wałęsy.
.

Za utrudnianie wykonywania obowiązków dziennikarskich przewidziano grzywnę lub ograniczenie wolności. Miejmy nadzieje, że prokuratura pana Schetynę potraktuje jak każdego zwykłego obywatela.

Za: http://infosa.pl/liderem-po-zainteresowala-sie-prokuratura-opozycja-w-tarapatach/

Komentarzy 8 do “Liderem PO zainteresowała się prokuratura. Opozycja w tarapatach. (wideo)”

 1. SOLKRAKEN said

  „tolerancyjnym” miłośnikom POlityków przypominam tuskofaszystofskie „ścieżki zdrowia” dla „zadymiarzy” z Marszów Niepodległości… o przyjmowaniu kul gumowych na klatę za „Bóg+Honor+Ojczyzna” też warto szetynie napomknąć w kacecie ;)))

 2. Pol said

  Jak sie pieknie PO!PiS uja,

 3. Kozietulski said

  Z cwelowac tego cwela.Wybeckowac a w najlepszym razie powiesic. I powiedziec spoleczenstwo .O samobujstwo popelnil.Tak jak zrobili z A.Lepperem.
  POLACY NIE OSZUKUJMY SIE poprawnie politycznymi wpisami.LUDZIE WLADZY WSZELKICH opcjii TO ZDRAJCY W KAZDYM CALU.

 4. XYZet said

  Niech „niezalezna” prokuratura nie zapomni przesluchac go na okolicznosc akcji „WIDELEC” z 2008 roku, ktorej byl nadzorca.

 5. 007 said

  –schetyna
  ——–żyd z Opola / kerry żyd z pod Opola

  @ninanonimowa 17:47:12
  GRZEGORZ SZMACINA vel Schetyna.Jego oryginalne nazwisko to Szetyna. Nazwisko zmienił jego ojciec po akcji „Wisła” gdzie dostał nakaz osiedlenia na Śląsku -dokładnie Opole. Stary konfident,cinkciarz opolski i wrocławski,kolega gangstera „Baraniny” itp. Przeszłość ma bogatą aby być hersztem Patologii Obywatelskiej. Jeszcze bardzo wielu ludzi w Opolu i we Wrocławiu pamięta wyczyny tej kanalii. Szkoda tylko jego matki bo to bardzo porządna i uczciwa kobieta.

  Kantorowiec | 14.04.2016 [16:57]
  PRAWDA! POtwierdzam! Miałem we Wrocławiu kantory walutowe – a moim wspólnikiem był kolega don Schettino z Opola, stary tamtejszy cinkciarz Kaziu Palacz, wiele mi o tej swołoczy nawijał…Oj wiele! Może napisze książkę? Kaziu już nie żyje,ale ja wiem dużo o tej POdłej kreaturze!Bardzo DUŻO ! Wiem jak doszedł d POtężnej kasy…WIEM!-i wcale się go nie boję!To SZUJA znana nie tylko we Wrocku! POpytajcie cinkciarzy z Wrocławia -wiele wam oPOwiedzą…;)

  uskok | 14.04.2016 [18:00]
  Ja jeszcze słyszałem, że utrzymywał bliskie kontakty z którąś z mafii włoskich – cosa nostra chyba. Czy coś o tym piszczy w trawie tam we Wrocławiu?
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66

  Szetyna bo tak w szkole w Opolu się nazywał, obecnie Schetyna. Wszyscy co go znają z ław szkolnych się dziwią jak ten tuman zdał maturę i studia ukończył. To pomiot banderowca niedobitka po Akcji Wisła, osiedlonego na Opolszczyźnie/Opole! Kapuś służb polskich – cynkciarz opolski i wrocławski, sowieckich, STASI/BND…Powiązania z Baraniną w Wiedniu, bywał na rautach u niego, i nie tylko on…W Opolu i we Wrocławiu b. dobrze jest znany wyłącznie z negatywnej strony. Mógłbym o nim dużo pisać, znam go i jego rodzinę osobiście tego umysłowego troglodytę, tylko Matka porządna.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66

 6. max said

  Przecież to samo zrobił na sali sadowej w obecności tej szmatławej sędzi i była nawet policjantka, a przydupas Bolka uderzył dziennikarza filmującego tych kryminalistów, którzy zadali wtedy 15 tys. od Wyszkowskiego. I co? I nic. to takie plugawe państwo. ach ta gnida był dyrektorem „instytutu konfidenta UB”

 7. Lubomir said

  To polityka takich, antypolskich hochsztaplerów doprowadziła, że na Podkarpaciu zaprowadzono dwujęzyczność. Ciężko natomiast Polakom o obywatelskie swobody na polskiej Ukrainie Zachdniej, we Lwowie, Łucku, Tarnopolu czy Stanisławowie. Jężyk Łemków powinien być zapisywany w łacińskiej wersji alfabetycznej, jako jeden z polskich dialektów. Dopuszczanie do ukrainizacji czy rutenizacji Podkarpacia, to wielki błąd.

 8. gość said

  Robią nas w konia: Petru i Balcerowicz: o 2 takich co załatwili Polaków #147

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: