Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zawisza: Wyrodna wnuczka rotmistrza Pileckiego

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-28

.

.

Nie milkną echa oświadczenia wnuczki rotmistrza Pileckiego, która wyraziła oburzenie z powodu kultywowania pamięci o jej dziadku przez środowiska narodowe.

 . 

Szczególny mój sprzeciw wywołały marsze w Toruniu i wczorajszy w Łodzi zorganizowany przez ONR i Młodzież Wszechpolską w czasie trudnym dla naszej rodziny, w rocznicę zamordowania dziadka – brzmi fragment oświadczenia wnuczki rotmistrza.

Jej zdaniem patriotyzm i nacjonalizm to przeciwieństwa. Wszystkich patriotów w celu przekonania się o tym odsyła do… raportów Pileckiego.

Głos w sprawie zabrało już wielu komentatorów z obu stron sporu. Oświadczenie Pileckiej-Różyckiej zamieszczono m.in. na stronie KOD-u, a o opinię pokusił się również jeden z liderów Ruchu Narodowego Artur Zawisza.

Wyrodna wnuczka (i nie reprezentująca rodziny) rotmistrza Pileckiego atakuje Młodzież Wszechpolską i ONR za kultywowanie pamięci o Rotmistrzu. Na to Paweł Kukiz wykrzykuje pochwałę na jej cześć: „brawo, pani Beato!” – a my na to ze smutną ironią: brawo, Endecjo Pawła Kukiza! – napisał polityk.

Redakcja Parezja.pl


O wyrodnej wnuczce z Komitetu Obrony Demokracji wiadomo już wystarczająco wiele, by nie traktować jej poważnie. Gorzej, że znalazła aplauz nie tylko w obozie lewicowo-liberalnym, ale otrzymała także pochwałę od Pawła Kukiza. Lider Kukiz’15 w ciągu tygodnia dwukrotnie upokorzył tych z narodowców, którzy zdecydowali się kontynuować współpracę polityczną z nim. Najpierw pochwalił policję za agresywną interwencję wobec młodej patriotki Marysi Kołakowskiej (córki znanego barda Andrzeja Kołakowskiego), a potem wsparł KODziarską wnuczkę Rotmistrza otwarcie krytykującą młodych wszechpolaków i narodowych radykałów za (jej zdaniem bezprawne) kultywowanie pamięci Witolda Pileckiego. Warto obserwować, co dalej…

Komentarzy 14 do “Zawisza: Wyrodna wnuczka rotmistrza Pileckiego”

 1. Julka said

  W każdej rodzinie znajdzie się jakaś zakała. Nieraz niejedna i nie ma co się emocjonować.

 2. Stary Warszawiak said

  Ad 1
  Pani Julka.
  Na przykład Pani Barbara Piwnik bratanica legendarnego partyzanta „Ponurego”, która była ministrem w rządzie SLD.

 3. pugnus said

  Kretynka z wypranym mozgiem !

 4. Alex said

  Nie ma czegoś takiego, jak „prawa autorskie do dziadka”.
  Rotmistrz Pilecki świadomie poświęcił całe swoje życie Ojczyźnie i jego życie nie jest prywatną własnością jego krewnych.
  A ta pani nawet nigdy w życiu nie widziała go na oczy, więc tym bardziej…., w tej sytuacji nawet dobre wychowanie nakazywałby zachować umiar w słowach.
  Jedyne, co usprawiedliwia tę panią, to jednak obiektywny fakt, że rodziny polskich bohaterów były otaczane przez bolszewickie „służby” szczególna zajadłą „opieką” – skłócano je, demoralizowano i ogłupiano jak się dało. Znam takie przypadki, niestety. Była to celowa robota…

 5. LM said

  1.Nie wyrodna wnuczka.Pilecki natychmiast by zareagował na obrażanie własnej rodziny.Reakcje Zawiszy, Kukiza i innych pseudo patriotów od lewicy do prawicy,przy panującym w Polsce,apartheidzie są kpiną z Polaków.
  2.Tchórze z prawicy czy lewicy,popisowo do dzisiaj propagują niszczenie populacji w Polsce.przeciw której Pilecki ,również by zareagował i stworzył by armię niezależnych Polaków,którzy mieli by odwagę walczyć o wyzwolenie Polski z okupacji ,która trwa od 89 .Do dzisiaj. Młode pokolenia jest wyrzucane z Polski a pseudo prawica czy wściekła lewica,są pozbawione odwagi.
  Proszę mi wybaczyć ale szlag człowieka trafia,gdy codziennie setki Polaków przekracza granicę Polski,z dziećmi za chlebem.Oni nie mają czasu na politykę i brednie frajerów od prawicy do lewicy,w Polsce propagujących niewolnictwo płacowe w Polsce i związki zawodowe ….Ukraińców w Polsce.Ludzie w Polsce chcą normalnie,żyć tak jak sobie życzył Pilecki.
  P.S.Gratuluję wirtualnapolonia.com,która jest regularnie cytowana przez news google.
  Na stronie głównej,w polskiej wersji.Nawet znane portale,z milionami złotych z kasy podatników w Polsce,są pomijane a wirtualnapolonia.com przebija te portale.Brawo.

 6. Kozietulski said

  Te bosaki zawisze czy winnickie.Dla mnie to farbowane lisy. Udaja patriotow .
  Uwazac na nich polacy.

 7. Mariusz said

  Nie chocież, nie nada! Zachociesz, nie budziet! Rodzina tej lewackiej pindy ma szanse przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie. Na swoim fb Różycka sympatyzuje z GW, Owsiaczyzna, Róża Thun itp i to na dodatek z petem w zębach!

 8. LM said

  Do 7.Tak.Oczywiście,że wnuczka Pileckiego sympatyzuje z mniejszością narodową w Polsce czyli z chazarami .Specjalnie nie piszę z żydami, gdyż pseudo chazarzy to analfabeci w Polsce,nie znający hebrejskiego.Niestety.Ma do tego prawo.W każdej rodzinie są osoby o różnych poglądach politycznych.Szkoda,tylko że nie wykorzystuje swojego pochodzenia do ataku na popisowy rasizm w Polsce, skierowany przeciw Polakom i następnemu pokoleniu.Ona się boi represji i tortur tak jak każdy w Polsce.Nowy „Sobieski” czy nowy „Kościuszko” ,którzy wyzwolą Polskę z okupacji, potrzebują na początek tysięcy Euro, na ochronę osobistą wraz z zatrudnieniem sobotwóra.POPISOWY system w Polsce, jest bardzo grożny dla Polaków w Polsce.Oni wiedzą że ceny w Polsce wzrosną co może spowodować zamieszki.Oni wiedzą,że prywatyzacja wody pitnej w Polsce,zakończy iluzję „pokoju” w Polsce.Czy Wojsko Polskie stanie po stronie wyzwoliciela Polski?Przestańmy sobie bajki opowiadać.Polska jest okupowana a system jest pozbawiony empatii dla Polaków w Polsce.

 9. Ali Baba said

  re 2..”która była ministrem w rządzie SLD.” NIE MA CO SIĘ PODNIECAĆ..Była min…bo dała się podejść Muellerowi /chyba/…aby NOWY SKŁAD SĘDZIOWSKI ZACZYNAŁ WSZYSTKO OD
  POCZĄTKU…a było tych tomów akt dużo!! I o to chodziło..Rozciągnąć postępowanie w czasie..aby zyskać na czasie i osiągnąć przedawnienie!! Bo taki był chyba rezultat końcowy..

 10. Pojawia się problem : JAKOŚĆ NAUCZANIA WIARY.Odnosi się to również do kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK i WOJNAMI SPRAWIEDLIWYMI w imię obrony DEMOKRACJI.
  Ma swoje konsekwencje odchodzenie od treści listu rozwodowego opisanego przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.
  Aktualną interpretację z uwzględnieniem filozofii islamu zaprezentował Michał ksiądz Poradowski w TALMUD CZY BIBLIA?
  Ten sam autor przedstawił problem bardziej aktualny,bo przemian rewolucyjnych naszych czasów w TEOLOGIA WYZWOLENIA KAROLA MARKSA.Jak się okazuje to dotyczy również i Europy odchodzącej od korzeni swojej kultury t.j.antycznej Grecji rozprowadzanej dzięki prawu rzymskiemu.

 11. panMarek said

  Kukiz nie miał instrukcji od prowadzącego i się zdemaskował. Biedny człowiek. (a może jego prowadzący kojtnął i pozostał samotny biedny Kukiz?)

 12. OSTOJA said

  Wg wnuczki lepiej by było gdyby pamięć o jej dziadku kultywowały środowiska lewicowe i LGBT

 13. gg said

  http://gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia-europejski-ko%C5%82choz-mielenia-g%C5%82os%C3%B3w

 14. Chcem wiedzieć said

  Wydawało nam siem, rze chazarski ortoGraf wie wszystko sam najlepiej 🙂

  Erudyta z regakcyji

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: