Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

BRUTALNA PRAWDA: ksiądz o fali islamskich uchodźców w Europie. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-31

Ksiądz na kazaniu opowiada o swoich spostrzeżeniach po miesięcznym pobycie w niemieckim obozie dla uchodźców.

Obecnie coraz bardziej widać, dlaczego utrudnia się funkcjonowanie Radia Maryja czy Telewizji Trwam. Można nie lubić ojca Rydzyka, ale m.in. na tym polega pluralizm w demokracji, a tak właściwie wśród ludzi wolnych. Podczas gdy w wielu mediach wciąż milczy się o wielu sprawach, w TV Trwam na żywo takie słowa o obecnej imigracji…

Tak przy okazji dobrze tutaj widać na czym polega rozdział władzy świeckiej od duchowej – ksiądz ma możliwość mówić co innego niż mówią politycy, czy premier.
[TW] KontrRewolucja Narodowa

Komentarzy 6 do “BRUTALNA PRAWDA: ksiądz o fali islamskich uchodźców w Europie. (wideo)”

 1. Ma swoje konsekwencje KULT HOLOCAUSTU jako narzędzie ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Stąd teza :
  „Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru.”
  Żydowska monolatria i z niej wywodzący się judaizm rabiniczny oraz islam mają wspólny mianownik to jest wrogość do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.

 2. takatam said

  „… ksiądz ma możliwość mówić co innego niż mówią politycy, czy premier”. Owszem – mają możliwość, jednak ilu z tej możliwości korzysta? Ale cóż się dziwić skoro mają lewackich zwierzchników…

 3. dariusz2b said

  Nie pitrafimy się zjednoczyć, nie możemy rozmawiać dla dobra tego kraju a parchy zydowskie działają. Mamy prawie cały rząd zydowski z prezydentem na czele i chyba każdy myśli iż parchate zydostwo bedzie bronić dobra goi. Przeliczymy sie za ich dobroci serca ale już będzie za późno.

 4. Kozietulski said

  Zaduzo milosci wzgledem przybyszow z bliskiego wschodu.Zaduzo nadziei ze wszystko samo sie zrobi.POLAK czeka na cud z nieba.Wierzy ze wszystko sie unormuje samo.Ufa tej bandzie zydowskiej ktora siedzi w knesejmie I ich okrada.
  POLACY dosc tego.DO CZYNU DO CZYNU.Bo inaczej wyp…………a nas z wlasnych domostw.I zachipuja (chip=RFID) W celu kontrolowania totalnie POLSKIEGO bydla.

 5. Andrzej said

  Ten ksiądz to ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz TChr. – profesor teologii moralnej

 6. Tom said

  Nie ma wyjścia, trzeba się szykować do kolejnej wojny obronnej, byle tym razem z sukcesem, bo germaństwo szykuje nam kolejną w Europie. Na szczęście tym razem, nie będziemy tak osamotnieni – są Węgry, Czesi, inni. To nasi bracia w tradycji i wartościach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: