Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kurski zarządził zwolnienie osób odpowiedzialnych za skandal.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-31

fot. wPolityce.pl

Zdecydowana reakcja prezesa TVP na emisję filmu „Operacja Pontifex”.

W maju na dwóch antenach Telewizji Polskiej wyemitowane zostały dwa skandaliczne filmy, które godziły w Kościół katolicki i wiarę chrześcijańską. Na protesty zareagował prezes Jacek Kurski. Jak dowiedział się portal wPolityce.pl, trzy osoby odpowiedzialne za emisje straciły pracę. Szef TVP ostrzegł też szefów anten.

TVP 2 wyemitowała 16 maja 2016 r. skandaliczny film pt. „Operacja Pontifex. Tajne akta Watykanu”. Dokument przedstawiał Kościół katolicki jako największą na świecie organizację szpiegowską, a jego głównym narratorem byłPRL-owski szpieg Tomasz Turowski. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wystosowało do prezesa TVP list otwarty, apelując o zdecydowaną reakcję na przekłamania.

Z kolei 12 maja TVP Kultura wyemitowała obrazoburczy film „Ukrzyżowanie – święty skandal”, w którym snuto rozważania w jaki sposób Chrystus realizował swoje potrzeby fizjologiczne po ukrzyżowaniu:

Jezus wisiał na krzyżu kilka dni, zapewne robił pod siebie, wisiał w moczu i kale.

Obie sprawy zbulwersowały widzów Telewizji Polskiej. Prezes Jacek Kurski zdecydował o wyciągnięciu konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych za emisyjne skandale. Jak dowiedział się portal wPolityce.pl trzy osoby pożegnają się z TVP. Kurski ostrzegł także szefów anten i wyczulił ich na realizowanie programu, zgodnego z misją publicznej stacji.

mall / gim


 

Komentarzy 11 do “Kurski zarządził zwolnienie osób odpowiedzialnych za skandal.”

 1. Adam said

  PiSiory starają się zachować dobre wrażenie. Dobre i to.

 2. Docent said

  Stanowiska tracą osoby odpowiedzialne za emisję (kto?). Natomiast nie wiemy kto jest odpowiedzialny za produkcję tych materiałów – osoby nadal pracujące w TVP?

 3. Julka said

  Lepiej póżno niż póżniej. Ale czy to nie jest tylko taka kurska zagrywka pod ciemny lud? Jak to Kurski reaguje na swoim odcinku.
  Te filmy nie powinny być wcale emitowane panie Kurski, a skoro zostały pokazane, to na swoim odcinku pan powinien oberwać po łbie.

 4. Jachu said

  zwolniono stróża z psem i magazyniera 🙂

 5. basia said

  Niech goni antychrystów.Jesteśmy krajem katolickim w zdecydowanej większości.

 6. Uważny Obserwator said

  Kurski ty pokrętny pajacu!.
  Likwiduje się podpalaczy a nie gasi po nich pożary, przestań rżnąć głupa, bo coraz mniej ludzi daje się na to nabierać.

 7. Oleszu said

  Typowy kurwski PiSor.

 8. j said

  Nie wiem jak panstwo to widza ale ja dzialania obu braci Kurskich zawsze odbieralam jak bezkarne plucie nam w twarz z bezczelnym tekstem wypisanym wprost na tych ich falszywych gebach:
  „no patrzcie tylko gupie goje jak se z was kpimy, jak was robimy w jajo, jak wami manipulujemy i cieszcie sie, bo to jeszcze nie wszystko co potrafimy z wami zrobic. Ja u nadredaktora Michnika a moj brat u prezesa Kaczynskiego – hahahaha”. Tak ich postrzegam.

 9. alfredoni said

  Brawo – To mi się podoba !
  Nikt nie może obrażać wiary i Polaków.
  Prawidłowa reakcja pana Kurskiego.

 10. Ziutek said

  Tzw. musztarda PO obiedzie – mleko sie rozlalo, trzeba bylo az apelowac do Kurskiego aby wreszcie wzial sie roboty i dopilnowal zboczencow przygotowujacych emisje takich obrazoburczych paszkwili. Ciekawe ilu jeszcze dywersantow POsiada ta oplacana przez polskiego podatnika TVP????

 11. Carlos said

  Chór z Kurskim. A Watykan taki święty w/g Was?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: