Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Wypowiedź mieszkanki Calais. To jest śmierć zachodniej cywilizacji. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-31

Ripsonar News: Przedstawiam Wam zeznanie świadka wydarzeń jakie mają miejsce w portowym mieście Calais we Francji o którym media po prostu milczą a przynajmniej mówią półprawdy… Czym staje się multikulturalizm w konfrontacji z nami – Europejczykami, który tak nam się pozytywnie sprzedaje i propaguje? Tutaj znajdziecie odpowiedz na ta kwestię.
Smutne ale prawdziwe…

Komentarzy 8 do “Wypowiedź mieszkanki Calais. To jest śmierć zachodniej cywilizacji. (wideo)”

 1. K.C. said

  Do kogo pretensje i rozpacz?Kogo wybieracie Francuzi-jak powiedział wiele lat temu Jan Paweł II:Francjo,pierwsza córko Kościoła-co się z tobą stało !!!
  Potrzeba władcy w stylu Karola Młota.

 2. marju73 said

  powinno być:świadka

 3. kowalski said

  Wiec dlaczego Zachodnia Europa od wielu lat wybiera Plemienne Antyeuropejskie Lewactwo.Opanowanie przez masonerie mediów tylko ich częściowo tlumaczy.

 4. Tom said

  można sobie gadać że to jakieś oszołomy pieją o wrogości imigrantów itd. Ale po sprawdzeniu w necie tego i owego, nawet odnośnie wspomnianego generała jasno widać ŻE TO SAMA PRAWDA. I trzeba tę peuso-imigrancką zarazę niszczyć w zarodku.

 5. Moher49 said

  Odnoszę wrażenie, że „polskie” media i szkoły powoli usypiają Polaków. Rząd niby protestuję, ale też nam tę zarazę do kraju wpuści.

 6. jok said

  Nie twierdzę, że nastąpiły jakieś pozytywne zmiany, a raczej jest nawet coraz gorzej, ale gwoli ścisłości – z tego co znalazłem: wypowiedź tej pani jest początków lutego, a „dżunglę” (o której mówi): pod koniec lutego potraktowano buldożerami. Zakładam jednak, ze jest jakaś nowa dżungla itd itd

 7. asia said

  Jestem prawie pewna,że coś takiego nigdy nie byłoby możliwe w żadnym polskim mieście !!!
  Na samą wieść o jakichkolwiek szykanach kolorowych przybyszów natychmiast by zorganizowały się grupy samoobrony cywilnej !!! Do nich dołączyły by środowiska patriotyczne,narodowe a także-niestety-tzw.kibole…
  Dlaczego tam nikt nie zorganizował się w jakąś formę grup samoobrony? Dlatego,że od paru pokoleń indoktrynacja lewaków w duchu multi-kulti pozbawiła młode pokolenia zdolności do samoobrony !!!
  Jednocześnie kaganiec „na pysk” w postaci poprawności politycznej i antyrasizmu stworzył z tych ludzi pokolenie tchórzy bojącej się publicznie żle wyrazić o jakimkolwiek kolorowym !!!
  Dużo podróżowałam po Europie,ale powiem szczerze – Polska to naprawdę wolny kraj i chrońmy naszą ojczyznę przed tą dziczą !!!

 8. #7, p. Asiu, prosze mi wybaczyc ale poziom naiwnosci Pani jest tragiczny. Polacy beda jeszcze bardziej bezwolni….Od zeszlego roku Niemcy wciskaja nam muzulmanow…bez dokumentow…Granica zachodnia Polski nie ma zadnej strazy…Punkty kontrolne obchodza bez problemow dzieki polskim „przewodnikom””…. wszystko to przy wsparciu Bundesnachrichtendienst ktora te mini operacje finansuje. Marza sie Pani grupy samoobrony??? Kpina…
  Mamy ok 4-5 milionow mlodego pokoleniana zmywakach Europy…..reszta tych jeszce zdolnych do obrony rodziny to mlode ale i stetryczale i w wiekszoci wykastrowane zonkisie ktorym kobitka nie pozwoli na zadne harce….Czy ktos protestowal ze wcisnieto nam ponad 1.5 miliona mlodych Ukraincow….???? A PiS jak i jego brat blizniak PO, zalatwil ustawe 1066….i wystawil nas „tarcza obronna” przeciw Iranowi w Redzikowie. …A mowiac ze „Polska to naprawdę wolny kraj” i porownuje Polske z Europa to zle Pani wybrala… Polecam raczej wyjazd do Mongolii…dla porownania….:-))))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: