Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Do Redakcji Wirtualna Polonia.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-01

Dzień dobry!
Nazywam się Sebastian Lewowicki i wraz z gronem znajomych zrobiliśmy poniższą ulotkę patriotyczną którą wydrukowaliśmy w liczbie 40 tysięcy sztuk i roznieśliśmy do praktycznie wszystkich skrzynek pocztowych w blokach, wieżowcach i domach jednorodzinnych w swoich miastach tzn Głogów, Polkowice i Lubin. Aktualnie próbujemy „puścić” tę ulotkę w KRAJ, tak aby była łącznikiem wśród Polaków, aby trafiła ona do jak największej liczby naszego społeczeństwa, wiem że sami nie jesteśmy w stanie tego uczynić, poza lokalnymi działaniami w swoim regionie, stąd moja prośba do Redakcji Wirtualna Polonia (oraz do innych patriotycznych grup) o to aby podjęli państwo próbę pomocy w rozpowszechnieniu poniższej ulotki jeżeli jej treść zgadza się z pańskimi przekonaniami. Nie rościmy do ulotki żadnych praw autorskich, mogą państwo zrobić to pod własnym szyldem, najważniejsze jest to aby dotarła ona do większości Polaków. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
polski produkt

polski produkt 1

 

 

brawa_login

.

Brawa o Redakcji i Czytelników Wirtualnej Polonii

Komentarzy 15 do “Do Redakcji Wirtualna Polonia.”

 1. pugnus said

  Wszystko dobrze ,ale ktory produkt jest czysto polski,bo przeciez nawet chyba nie ma jednej marki gorzaly ,ktora nie wpadlaby w obce lapy!Nie lepiej jest z piwem …kto pije Zywca nabija kabze Heinekenowi !
  Wspominalem ostatnio o islamskich patrolach ,ktore kontroluja hol. supermarkety na obecnosc artykulow Made in Izrael!Tymczasem nastapil kontratak ,bo juz na niektorych portalach pokazaly sie apele typu „nie kupuj u muzulmanina”,czy tez produktow pochodzacych z krajow islamskich! Na pierwszy ogien poszlo Maroko!
  Tymczasem w Reichu rolnicy ruszyli do konfrontacji ze swoim min. rolnictwa ,ktorego nazwano najgorszym od 1945r. Domyslamy sie wiec ,ze wczesniejsi ministrowie byli najlepsi ,ale wrocmy do czasow wspolczesnych.Chodzi o to ,ze mleko sie rozlalo i to doslownie !Jakos bez echa przeszlo zwolnienie przez ludowy komisariat rolnictwa EU kwot mlecznych i okazuje sie ,ze na Zachodzie powstaly gigantyczne nadwyzki ,ktore chcianoby gdzies opylic,ale najwiekszy rynek zbytu ,jakim jest Rosja jest zamkniety!
  Objawy buntu na ten stan rzeczy pojawily sie rowniez w Beneluksie i Francji i jest tego efekt ,bo ostatnio robiac do kamerysrogie miny ,niem. minister Steinmayer prawie ze dyszkancikiem oswiadczyl,ze nalezy zniesc sankcje przeciwko Rosji!No i co na to bojowo nastawieni sympatycy UPAiny z obecnego rzadu ,bo juz teraz Zachod poprzez Turcje sprzedaje do Rosji swoje produkty rolne.

 2. OSTOJA said

 3. gwidon said

  Dajcie więcej ludziom zarobić, to będa kupować drożej u polskich producentów i w polskich sieciach, a nie szukać okazji i kupować gdzie
  taniej, bo nie mogą związać końca z końcem. Idea piękna, ale utopijna, pozbawiona znajomości realiów życia przeciętnego Kowalskiego.

 4. gość said

  Lista 74 firm, które kiedyś były polskie ale zostały sprzedane.

  http://filing.pl/lista-74-firm-ktore-kiedys-byly-polskie-ale-zostaly-sprzedane/

 5. Kozietulski said

  POLACY przestac pracowac u OBI Castorama Praktiker Media Market I firmy zachodnie.Wogole bojkot tych firm.Ale to musza zrobic wszyscy pracownicy wszyscy.
  Jesli chodzimy tlumnie na mecze Polskiej Reprezentacji na stadiony czy nie lepiej sie.Skrzyknac I zrobic jeden POWSZECHNY DZIEN BEZ PRACY W firmach zagranicznych ktore sa rozsiane po calej POLSCE.Zboikotujmy ten chlam zachodni.

 6. wujek dobra rada said

  Poszukajcie wśród znajomych kogoś ze zdolnościami artystycznymi, bo wybaczcie ale to wygląda strasznie amatorsko.

 7. Ali Baba said

  re 5..”zrobic jeden POWSZECHNY DZIEN BEZ PRACY ” SŁUSZNIE..BO JAK ZROBILI WŁOSI /CHYBA ROK TEMU/…skrzyknęli się i olali firmę telefonii komórkowej..ZERO SMS, ZERO ROZMÓW TEL W JAKIMŚ CZASIE…NO I POMOGŁO…CENY OBNIŻYLI!!

 8. Od portalu Wirtualna Polonia można się spodziewać,że nie będzie cenzurować moich komentarzy.To też polski produkt.

 9. Pol said

  Panie I panowie kupujcie co Polskie ,kiedy jest cienko.Nasi rodacy w 1939 Roku oddawali slubne obraczki ! I co ? Dalej dajemy I co? Nic cwaniaki robia forse.Jestem juz chory jak slysze ten Sam Bulshit od dziesiatek lat.Czy aby te patriotyczne ubiory sa z Polski czy od kitajcow ( Chiny )?.

 10. solkraken said

 11. gg said

  Jak rozpoznać polskie firmy: Kup aplikację na smartfona „POLA”– Zeskanuj kod kreskowy z dowolnego produktu i dowiedz się więcej o firmie, która go wyprodukowała. Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy, jest częścią zagranicznego koncernu.

 12. kryst said

  @ pan Lewowicki : http://mirakus.pl/starosc-tez-radosc/ (tu wzmianka)

 13. Kozietulski said

  zydzie Nie bedzisz mial latwego zycia w POLSCE.Ty czarnoksiezniku od ;;;;duchowosci;;;;;;brudasie I tyfusiazu.No moze ktos z was napisze .Nie obrazaj.
  Oni caly czas POLAKU ciebie obrazaja na Arenie miedzynarodowej.A najgorszy zyd .
  To ten niemiecki.Ale to jeszcze nie wina ich……..TO WINA NASZA NASZA PRYMITYWNA dobroc pomieszana z intelektualnym otempieniem umyslowym.Daje takie rezultaty.WSTYD POLSKI ROBOLU NIEWOLNIKU GALERNIKU ekonomiczny.WSTYD

 14. Franz said

  ad 12 Dziękuje i pozdrawiam.

 15. @+@=@@ said

  Z sieci:
  Jednym z założycieli KOD-u jest Krzysztof Łoziński. Prowadził lewacki portal „Kontrateksty” razem z Piotrem Rachtanem i Stefanem Bratkowskim, na łamach którego wyszydzał i obrażał Polaków, polski patriotyzm oraz religię katolicką

  Stefan Bratkowski – żydowski komunista, w okresie stalinizmu członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, członek egzekutywy PZPR. Założyciel Gazety Wyborczej i spółki Agora.

  Córka Bartkowskiego, Katarzyna Bratkowska – zadeklarowana komunistka, zwolenniczka Józefa Stalina. Propagatorka gender, aborcji i pederastii. W 2011 roku wystawiała północnokoreańskie opery autorstwa Kim Ir Sena. Organizatorka corocznej „Manify”, wraz z żydówkami i feministkami Szczuką oraz Graff.

  Piotr Rachtan – pochodzenie żydowskie. Rachtan w roku 1968 podobnie jak Łoziński zajmował się rozprowadzaniem ulotek nawołujących do protestów w obronie komunistów pochodzenia żydowskiego. Bliski współpracownik Adama Michnika oraz grupy tzw. Komandosów.

  Walter Chełstowski – jeden z założycieli Komitetu Obrony Demokracji. Syn komunistycznych propagandystów – Jolanty i Stanisława Chełstowskich, redaktorów tygodnika „Po prostu”

  Agnieszka Holland – reżyserka teatralna i filmowa pochodzenia żydowskiego. Córka bolszewika i syjonisty Henryka Hollanda. Jest obecnie członkinią rady Fundacji Stefana Batorego, należącej do Sorosa. Holland znana jest ze swoich antypolskich wypowiedzi oraz notorycznego opluwania polskiego patriotyzmu.

  Marcin Święcicki – „wzorowy” demokrata, członek Związku Młodzieży Socjalistycznej, Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Członek Komitetu Centralnego PZPR oraz sekretarz KC.

  Karol Modzelewski – właściwie Cyryl Budniewicz, urodzony w Moskwie żydowski komunista, członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

  Michał Komar – współpracownik „Komandosów”. Ojciec Wacław Komar – nazwisko prawdziwe Mendel Kossoj – żydowski bolszewik, syjonista. Morderca pracujący dla Komunistycznej Partii Polski. Członek syjonistycznej organizacji Haszomer Hacair.

  Wanda Nowicka – feministka, działaczka lewackiej partii Ruch Palikota, Europa Plus a obecnie Zjednoczona Lewica. Matka Michała i Floriana Nowickich, dwóch działaczy organizacji skrajnie lewicowych i komunistycznych. Nowicka znajduje się na liście płacowej przemysłu aborcyjnego.

  Jan Tomasz Gross – żydowski polonofob, uczestnik rozruchów marca 1968. Znany z zakłamywania historii i powielania kłamstw na temat udziału Polaków w pogromie w Jedwabnym.

  Jan Tomasz Gross jest synem Zygmunta i Hanny Grossów

  Aleksander Smolar – żydowski komunista, członek Związku Młodzieży Polskiej, Związku Młodzieży Socjalistycznej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. II sekretarz komitetu PZPR . Członek grupy komandosów

  Szymon Gutkowski – członek zarządu Fundacji im. S. Batorego, w 1991 roku współpracownik Jacka Kuronia (Izaak Kordblum). Doradca instytucji finansowych w byłych republikach radzieckich. Realizator Programu Powszechnej Prywatyzacji, czyt. zniszczenia ponad 500 polskich zakładów pracy

  Tomasz Cimoszewicz – syn Włodzimierza Cimoszewicza, członka Związku Młodzieży Socjalistycznej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, tajnego współpracownika wywiadu PRL-u o pseudonimie „Carex”

  Ryszard Kalisz – członek Socjalistycznego Związku Studentów Polskich oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Kalisz jest etatowym uczestnikiem parad zboczeńców i innych tego typu spędów.

  Kamila Gasiuk-Pihowicz – polska prawniczka, rzecznik prasowy partii .Nowoczesna. W przeszłości członkini Stowarzyszenia Młode Centrum, finansowanego przez różnorakie zagraniczne fundacje, którego przewodniczącym był już wcześniej przeze mnie wspomniany Szymon Gutkowski, członek zarządu Fundacji Stefana Batorego, należącej do Sorosa.

  Marek Borowski – nazwisko prawdziwe Berman – żydowski komunista, członek PZRP-u oraz Związku Młodzieży Socjalistycznej. Marek Borowski (Berman) jest synem Wiktora Borowskiego (Aarona Bermana), żydowskiego bolszewika, członka Komunistycznej Partii Polski oraz Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej.

  Monika Płatek – feministka, propagatorka gender i pederastii. Członkini rady programowej fundacji Panoptykon. Fundacja ta jest finansowana przez Fundację im. S. Batorego oraz Instytut Społeczeństwa Otwartego należące do …. George Sorosa.

  Jeden z założycieli KOD-u jest także Radomir Szumełda – polityk PO, zadeklarowany pederasta

  Agnieszka Pomaska na antenie Al Jazeery razem z niejakim Grzegorzem Makowskim, członkiem … Fundacji Stefana Batorego przejęta była troską o upadającą polską demokracje

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: