Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun kalibruje pastora Chojeckiego.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-01

Grzegorz Braun odpowiada na pytanie z sali o pastora Chojeckiego, który wielokrotnie wyzywał Brauna od prowokatorów i ruskich agentów.

W zamian 🙂

Grzegorz Braun – Możliwe wojny w Polsce i bankructwo.

Komentarze 23 do “Grzegorz Braun kalibruje pastora Chojeckiego.”

 1. said

  Oglądałem parę audycji TV Idź pod prąd na YT i wkrótce przestałem. W codziennych komentarzach z Marianem Kowalskim pastor Chojecki uprawia swoją propagandę protestancką, ostro krytykuje KKatolicki, wszędzie dostrzega rosyjskich szpiegów i organizuje sponsoring dla Mariana Kowalskiego. Trochę to szyte grubymi nićmi i wkurzające. Najbardziej to, że Pan Marian, któremu finansowo nie jest zapewne łatwo musi liczyć się z poglądami sponsora. Tak to przynajmniej wyglądało 2 miesiące temu.

 2. said

  A film już niedostępny !

 3. said

  Ale poprzedni komentarz mi zjadło.

 4. said

  Grzegorz Braun ogarnia pastora Chojeckiego

 5. pawel said

  cos cienko panie kierowniku rezyseze,pastor mial argumenty,slyszalem w programie,a tu jakies karawany,szkoda gadac,zabili go i uciekl ehh,zawiodlem sie

 6. całość spotkania said

  Grzegorz Braun – spotkanie online – Nowa Transformacja 2016/2017

 7. ck said

  Słucham brauna od dawna i doceniam jego pracę, ale tę brodę mógł by w końcu sobie zgolić, wygląda z nią okropnie, już żołnierze ak pod okupacją lepiej wyglądali.

 8. Sofija said

  Wydaje mi się że ta broda to dopust Boży, a test dla nas.Zobaczymy.Moim zdaniem to Człowiek z przypustu – dopustu Bożego. Sprawdzian dla nas czy bardziej kochamy Prawdę, czy nienawidzimy brodę. Co dla nas ważniejsze Prawda czy broda.

 9. Otwórz ślepia said

  Kanał YT IdzPodPrad – protestancki pastor P. Chojecki (mason?) + Marian Kowalski (niby narodowiec). +++

  To agenturalna mąci-woda prożydowska i proamerykańska, parasol ochronny nad żydami.

  Dużo populistycznych chrześcijańsko-patriotycznych haseł, ale manipulacje w istotnych tematach, odwracanie uwagi, ślizganie się, judzenie i szczucie Polakow.
  Wspierają ustawy 1066 i TTIP, milczą w temacie wykupu ziemi polskiej przez żydów (gminy wyz.).

  Cenzurują, kasują komentarze, banują konta – zgodnie z zasadą hipokryty pastora „Polacy mają prawo znać prawdę”.

 10. Uważny Obserwator said

  Pastor Chojecki jest tylko nieszczęsną ofiarą żydowskiego wynalazku pod nazwą „protestantyzm”, jednego z wielu wynalazków ze zbioru pod tytułem „walka z Kościołem Katolickim”, ot cała prymitywna manipulacja.
  A pobratymcy z tego samego szczepu podczas SWII podnieśli sektę do godności religii.
  A Grzegorz Braun musi i słusznie reagować, bo wszom nie wolno odpuszczać.

 11. Jest problem z TEOLOGIĄ JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKĄ.
  Dotyczy to również zachowań papieża Franciszka.Jeżeli dalej hołduje tej teologii,to jako katolik mogę polecić list rozwodowy opisany przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.Dla zapoznania się z efektami ewolucji ludzkiego myślenia koniecznym jest zapoznanie się z książką Michała Hellera i Tadeusza Pabiana STWORZENIE I POCZĄTEK WSZECHŚWIATA.Ostatni rozdział nosi tytuł KILKA UWAG O NAUCZANIU ZAAWANSOWANYM,to dla podniesienia jakości nauczania wiary,aby obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.Twórca oryginalnego podziału na CYWILIZACJE Feliks Koneczny,filozof katolicki wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

 12. Co do handlowania wojną i pokojem to trwająca WOJNA O PIENIĄDZ może zakończyć się TRAKTATEM POKOJOWYM dla ustalenia nowych granic w Europie.

 13. Julka said

  re:8
  Oczywiście prawda jest najważniejsza, ale dopust Boży mógłby sobie odpuścić. I tak tych dopustów mamy aż nadto.

 14. j said

  No coz, mnie ta broda nie przeszkadza w odbieraniu prawdy. Pana Grzegorza slucham z zamknietymi oczami 🙂
  Co do uwagi naszego milego goscia, Pawla spod piatki – w przeciwienstwie do niego uwazam, ze krotka ale bardzo wyrazista odpowiedz Brauna na temat pastora byla absolutnie wystarczajaca. Jak to mowia madrzy ludzie „szkoda czasu i atlasu” dla pastorow Chojeckich.

 15. Magdalena said

  Właściwie po co zajmowac się jakimiś misiami-samozwańczymi pastorami?!
  Nimi moze zająć się osoba do tego upoważniona, poważny specjalista medyk 🙂

  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p403x403/13321944_1747169515552675_1974051566826574858_n.png?oh=f

 16. pugnus said

  Juz na PiSowskiej niezalezna .pl zaczela sie nagonka na Brauna! Nie mozna zaprzeczyc ,ze psuje Unym szyki przy realizacji ich ciemnych planow z Polska!

 17. said

  Takie małe znalezisko:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/z-redakcyjnej-poczty-pastor-chojecki-syjonista-2016-06

 18. marju73 said

  Ad. 16 Potwierdzam.http://niezalezna.pl/81233-targalski-grzegorz-braun-realizuje-marzenie-lubianki. Administratorzy strony oraz dyżurni usraelofile robią wiele aby przedstawić PiS jaką jedyną alternatywę dla układu magdalenkowego.W tym celu muszą oczywiście niszczyć swoich potencjalnych oponentów. Są też głosy poparcia dla Pana Grzegorza ktòre kwitowane są inwektywami antyrosyjskimi przez „niezależnych” komentatorów.W pewnych sprawach nie różnią się od g..na wyborczego.Jak widać hanuka gòrą.

 19. youtube.com/watch?v=tmmQGYOvZjA

 20. Uwagi said

  Warto przypomnieć, że nijaki Marian Kowalski gra w tym samym teamie IPP Chojeckiego… Taki to niby narodowiec…

 21. Uważny Obserwator said

  Marian Kowalski jest człeniem z mocno ograniczoną percepcją, nie posądzałbym pochopnie jegomościa o złą wolę. Po prostu nie ogarnia sytuacji wokoło, a chłopa nosi, zatem trochę kluczy jak pijany we mgle.

 22. Tylko pytam said

  Bełkot usunięto. Admin

 23. Julka said

  re:21
  Takiej percepcji, jaką ma Marian Kowalski życzyłam innym na eksponowanych stanowiskach w Polsce. To inteligentny facet, posiadający rozległe rozeznanie. Pan chyba się powoduje jakimiś nieuzasadnionymi stereotypami albo złą wolą. W każdym bądż razie tą opinią o Kowalskim wystawił Pan opinię o sobie..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: