Witek Muzyk Ulicy – czyli podwórkowe hity XXI wieku! [WIDEO]
Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-04
.
Witek wykonuje muzykę podwórkową. Nie spiewa jednak znanych wszystkim szlagierow z lat 20-tych i 30-stych. Śpiewa o współczesnej Warszawie, współczesnych problemach – emigracji, kredytach, pinach, słoikach… Naszym zdaniem bomba. Nawet jeśli podwórkowe hity zazwyczaj Was nie porywają radzimy obejrzeć!
Komentarzy 5 do “Witek Muzyk Ulicy – czyli podwórkowe hity XXI wieku! [WIDEO]”
Sorry, the comment form is closed at this time.
gość said
Legalizowanie kradzieży i bezprawia
Marszałek Kuchciński przekazał do Senatu przyjętą przez Sejm ustawę, która zawiera unormowania rażąco sprzeczne z fundamentalnymi prawami człowieka, Konstytucją Rzeczypospolitej i Kodeksem cywilnym. Nowa ustawa o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji legalizuje możliwość kradzieży pieniędzy należących do klientów i akcjonariuszy upadającego banku.
Co więcej, stawia administracyjny organ państwa ponad prawem, zezwalając mu na podejmowanie niezgodnych z prawem uchwał, których wykonania nie jest w stanie wstrzymać nawet prawomocne orzeczenie sądu. Nowa, wyjątkowo obszerna (387 artykułów na 320 stronach) ustawa o BFG wprowadza unormowania o charakterze kryminalnym, stwarzając niebezpieczne precedensy ograniczające fundamentalne prawa i wolności obywatelskie oraz rujnuje system prawa ingerując w treść wielu innych ustaw. Stanowienia takich przepisów nie można niczym usprawiedliwić, a już na pewno nie nakazem wdrażania wątpliwych unijnych dyrektyw.
Zalegalizowana w nowej ustawie o BFG kradzież nazywana jest eufemistycznie „umorzeniem zobowiązań”. Rażąco sprzeczne z podstawowymi zasadami prawa przepisy tej ustawy przyznają Zarządowi BFG prawo władczej ingerencji w stosunki zobowiązaniowe między wierzycielem i dłużnikiem. Pozwalają mu na umarzanie długów upadającego banku w trybie administracyjno-prawnym, bez pytania o zgodę jego wierzycieli, a nawet bez oglądania się na zgodność swoich uchwał z prawem. Możliwość administracyjnego umarzania zobowiązań – nazywana z angielska Bail In – to jeden z instrumentów tzw. przymusowej restrukturyzacji, jakiej może być poddany upadający bank, firma inwestycyjna lub kasa oszczędnościowo-kredytowa. Mechanizm Bail In zastosowano po raz pierwszy na Cyprze w roku 2013. Dziś wprowadzany jest do systemów prawnych wielu europejskich państw.
Czytaj dalej:
http://prokapitalizm.pl/legalizowanie-kradziezy-i-bezprawia.html
pugnus said
„Jak cie widza ,tak cie pisza”- ostrzega polskie porzekadlo dlatego napisze tylko ,ze na zalaczonym obrazku widzimy idiote ,ktory bezmyslnie malpuje jihadowska mode!
niewolnik said
Po słowach krytyki Pungusa, ode mnie pochwały. Swietny głos, piękna gra i niezwykłe spostrzeżenia. Już od młodzieży dostałem linki do jego piosenek. Fala ostro poszła w eter. Brawa.
Greg said
pagnus, a kim żeś ty jest?
Polakiem?
banderowcem?
mniejszością Narodową?
ODPOWIEDZ!
pugnus said
ad4#
…greg, jestes dyslektykiem ,czy szukasz maggi do zupy ?