Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Witek Muzyk Ulicy – czyli podwórkowe hity XXI wieku! [WIDEO]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-04

.

Witek wykonuje muzykę podwórkową. Nie spiewa jednak znanych wszystkim szlagierow z lat 20-tych i 30-stych. Śpiewa o współczesnej Warszawie, współczesnych problemach – emigracji, kredytach, pinach, słoikach… Naszym zdaniem bomba. Nawet jeśli podwórkowe hity zazwyczaj Was nie porywają radzimy obejrzeć!

Komentarzy 5 do “Witek Muzyk Ulicy – czyli podwórkowe hity XXI wieku! [WIDEO]”

 1. gość said

  Legalizowanie kradzieży i bezprawia

  Marszałek Kuchciński przekazał do Senatu przyjętą przez Sejm ustawę, która zawiera unormowania rażąco sprzeczne z fundamentalnymi prawami człowieka, Konstytucją Rzeczypospolitej i Kodeksem cywilnym. Nowa ustawa o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji legalizuje możliwość kradzieży pieniędzy należących do klientów i akcjonariuszy upadającego banku.

  Co więcej, stawia administracyjny organ państwa ponad prawem, zezwalając mu na podejmowanie niezgodnych z prawem uchwał, których wykonania nie jest w stanie wstrzymać nawet prawomocne orzeczenie sądu. Nowa, wyjątkowo obszerna (387 artykułów na 320 stronach) ustawa o BFG wprowadza unormowania o charakterze kryminalnym, stwarzając niebezpieczne precedensy ograniczające fundamentalne prawa i wolności obywatelskie oraz rujnuje system prawa ingerując w treść wielu innych ustaw. Stanowienia takich przepisów nie można niczym usprawiedliwić, a już na pewno nie nakazem wdrażania wątpliwych unijnych dyrektyw.

  Zalegalizowana w nowej ustawie o BFG kradzież nazywana jest eufemistycznie „umorzeniem zobowiązań”. Rażąco sprzeczne z podstawowymi zasadami prawa przepisy tej ustawy przyznają Zarządowi BFG prawo władczej ingerencji w stosunki zobowiązaniowe między wierzycielem i dłużnikiem. Pozwalają mu na umarzanie długów upadającego banku w trybie administracyjno-prawnym, bez pytania o zgodę jego wierzycieli, a nawet bez oglądania się na zgodność swoich uchwał z prawem. Możliwość administracyjnego umarzania zobowiązań – nazywana z angielska Bail In – to jeden z instrumentów tzw. przymusowej restrukturyzacji, jakiej może być poddany upadający bank, firma inwestycyjna lub kasa oszczędnościowo-kredytowa. Mechanizm Bail In zastosowano po raz pierwszy na Cyprze w roku 2013. Dziś wprowadzany jest do systemów prawnych wielu europejskich państw.

  Czytaj dalej:
  http://prokapitalizm.pl/legalizowanie-kradziezy-i-bezprawia.html

 2. pugnus said

  „Jak cie widza ,tak cie pisza”- ostrzega polskie porzekadlo dlatego napisze tylko ,ze na zalaczonym obrazku widzimy idiote ,ktory bezmyslnie malpuje jihadowska mode!

 3. niewolnik said

  Po słowach krytyki Pungusa, ode mnie pochwały. Swietny głos, piękna gra i niezwykłe spostrzeżenia. Już od młodzieży dostałem linki do jego piosenek. Fala ostro poszła w eter. Brawa.

 4. Greg said

  pagnus, a kim żeś ty jest?
  Polakiem?
  banderowcem?
  mniejszością Narodową?
  ODPOWIEDZ!

 5. pugnus said

  ad4#
  …greg, jestes dyslektykiem ,czy szukasz maggi do zupy ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: