Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Agata Przepiórka – wystąpienie z 1 czerwca 2016 r. XXII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-05

Agata Przepiórka – „Spotkaliśmy się dziś w gmachu sejmu RP, by udawać, że nasz głos, głos młodych ludzi ma jakikolwiek wpływ na rządzących. Unia Europejska nie potrafi sobie poradzić z obecnymi problemami. Jest tonącym okrętem, z którego musimy jak najszybciej się ewakuować”. Wypowiedź młodej dziewczyny, która nie potrzebuje komentarza. Wystąpienie z 1 czerwca 2016 r. XXII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Komentarze 3 do “Agata Przepiórka – wystąpienie z 1 czerwca 2016 r. XXII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.”

 1. Kontra said

  Brawo.
  Wspanialy glos mlodej, odwaznej dziewczyny nie spetanej polityczna poprawnoscia.

 2. xar said

  Mądrzejsza od zawodowych polityków.

 3. pugnus said

  Dziewczyna jednak powinna miec wzglad na zdrowie starszych i zasluzonych!Przeciez jak Gadas tego wysluchal to musial dostac palpitacji serca ! Co prawda na oslode wyprozniali sie takze lemingi i tak jeden rudzielec zaczal cos bredzic o *ofiarach*
  Zolnierzy Wykletych i chociaz go wybuczano, jak schodzil z mownicy to jednak dostal nawet slyszalne oklaski.Podobnie bylo z tleniona blondynka.Ta z kolei wyksztusila caly ubiegloroczny repertuar niejakiej Picowicz ,prawej nogi …Pierdu! Ja rowniez wybuczano ,ale oklaski nie byly wcale takie male.Wniosek z stad oczywisty ,ze czarnych owiec wsrod mlodziezy jest jeszcze sporo.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: