Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zygmunt Wrzodak: Polityczni zbrodniarze

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-05

Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium.

Polityczni zbrodniarze, administrujący Polską w imieniu syjonistycznego świata przestępczego, ściągaja do Polski tzw. ,,tarcze antyatomową” w celu dlaszego konfliktowania się Polski w imieniu usraela z Rosja. Tarcza nas nie obroni, ponieważ jest to technologia przestarzała czyli wyjątkowo nieskuteczna. Polska od momentu wyjścia wojsk sowieckich z Polski nie jest zagrożona z żadnej strony napaścią wojenną. Do wojny dążą tzw. syjoniści z USA, im w budowie NWO, czyli podstępnego globalnego niewolnictwa, przeszkadza chrześcijańska Rosja.

Wojna w Polsce już się jedna rozegrała na płaszczyżnie ekonomicznej, czyli rozbiorach ekonomicznych, które nadzorował układ tzw. ,,magdalenkowy” z Kwaśniewskim, Kaczynskim, Michnikiem, Geremkiem na czele.
Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium. Każdy choć trochę szanujący się przywódca państwowy, odsuwa zagrożenia wojenne od swojego terytorium, a jastrzębie wojenni jak Kaczynski, Duda, Macierewicz, Waszczykowski, dążą do tego, aby z narodu polskiego zrobić nawóz do ziemi. To wyjątkowi nie bezpieczni okupanci Polski, to wyjątkowi obrzydliwi szpiedzy, ich gra Polską może skończyć się wyeliminowania Polaków z tej cześci Europy. Ci przybłędy, mają w razie czego gdzie uciekać po podpaleniu Polski.
Pytam w imię czego Episkopat Polski wraz z oj. T. Ryzykiem popierają szaleńców i zbrodniarzy politycznych z obecnej klasy politycznej. W imię czego środowisko Michnika, Episkopatu, Rydzyka pragnie ewentualny konflikt nuklearny przenieść na terytorium swoich niewolników. Polacy brońmy się sami.

Poniżej tekst prof. Pogonowskiego z 2008 roku, który jest nadal aktualny.
Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski

Iwo Cyprian Pogonowski

http://www.pogonowski.com

Pierwsze poważne zagrożenie zniszczeniem nuklearnym Polski przez amerykańskie pociski nuklerane, miało miejsce w czasie Zimnej Wojny, we wczesnych latach siedemdziesiątych. Wtedy na kontynencie europejskim Związek Sowiecki posiadał kolosalną przewagę nad USA i NATO, tak w liczbie czołgów bojowych, jak i w liczebności armii sowieckiej, oraz armii innych członków Paktu Warszawskiego. Logiczną konsekwencja tej sytuacji strategicznej w Europie było planowanie przez Amerykanów użycia broni nuklearnych w formie min, pocisków artyleryjskich i rakiet średniego zasięgu.

Tak więc wówczas broń atomowa stała w pogotowiu, aby zatrzymać sowiecką ofensywę jak i zdewastować tyły wojsk sowieckich, atakujących Zachodnią Europę. Celem amerykańskich eksplozji atomowych w Polsce miało być stworzenie strefy skażonej, która stałaby się radioaktywną barierą, nie do przebycia, między Związkiem Sowieckim i Europą Zachodnią.

Zniszczenie terenu Polski i jednoczesne nie naruszanie oficjalnego terytorium Związku Sowieckiego, dawało możliwość rokowań w celu powstrzymania wymiany morderczych salw nuklearnych między USA i USSR, kosztem wstępnego zniszczenia Polski. Taki jest sens opisu sytuacji strategicznej w książce „A Secret Life” Benjamina Weisera (Public Affairs, New York, 2004) o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, zmarłym w Tampie na Florydzie w 2004 roku.
Weiser relacjonuje swoje rozmowy z pułkownikiem Kuklińskim i pisze o 400 do 600 amerykańskich pociskach nuklearnych, które wycelowano w Polskę, w celu odcięcia sił na terenach sowieckich, od ich frontu zachodniego. Miało to Sowietom uniemożliwić kontynuowanie ataku na Europę Zachodnią, przez niedopuszczenie do walki dalszych wojsk Paktu Warszawskiego. Wówczas 95 procent sowieckich sił atakujących, składających się z tysięcy czołgów oraz pojazdów, musiało przejechać przez Polskę w drodze do Niemiec Zachodnich, Francji, Belgii, Holandii i Danii.
Natomiast obecnie Polska jest pod presją żeby zgodzić się na wyrzutnie rakiet USA w ramach „Tarczy Przeciw Pociskom Balistycznym.” Richard L. Garwin napisał artykuł „Dziury w Tarczy Przeciw Pociskom Balistycznym” („Holes in the Missle Shield”) w listopadowym wydaniu (2004) miesiecznika SCIENTIFIC AMERICAN. Garwin wcześniej opublikował w 1968 roku artykul „System Obrony Przeciw Pociskom Balistycznym” i znowu wraca do tego tematu, poniewaz Bush ogłosił, że pierwsza faza „Tarczy Przeciw Pociskom Balistycznym” jest gotowa do zainstalowania przez MDA (Missile Defense Agency).
Żeby mieć „Tarczę Przeciw Pociskom Balistycznym” Bush musiał zerwac 30to letni traktat przeciw pociskom balistycznym. Przeciw zerwaniu tego traktatu protestowali prawie wszyscy czlonkowie ONZetu. Garwin uważa, że „Tarcza Przeciw Pociskom Balistycznym” nietylko destabilizuje świat, ale wogóle jest konceptem nie realnym.
Główną słabością tego systemu jest fakt, że strona atakujaca może wysłać w tym samym pocisku fałszywe głowice, które pocisk obronny nie jest w stanie odróżnić od głowicy z bombą nuklearną. W ten sposob strona atakująca może szybko zniszczyć wszystkie pociski obronne. Dlatego wszyscy prezydenci USA począwszy od Eisenhowera starali się o zawarcie sprawdzalnych układów rozbrojeniowych i wielu znawców problmu zagrożeń ludzkości w epoce nuklearnej jest oburzona na postępowanie Bush’a w tej sprawie.
Postęp w kontrolowaniu rakiet w locie daje rownież możliwość takiej zmiany kierunku lotu, żeby atakujący pocisk wyminął pociski obronne. Obrona mogła by być bardziej skuteczna gdyby atakujacy pocisk można by trafić w krótce po odpaleniu go. Dlatego USA chce ustawić wyrzutnie pocisków anty-rakietowych dookoła Rosji i Chin, które to wyrzunie natychmiast stają się celem zapobiegawczego nuklearnego bombardownia. Jednocześnie nowe rosyjskie typy rakiet SS-27 i Buława wznoszą się w 130 sekundy po odpaleniu poza zasięg amerykańskich pocisków antyrakietowych.

Wrzodak Z.

Komentarzy 21 do “Zygmunt Wrzodak: Polityczni zbrodniarze”

 1. Jan said

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

  Orędzie z dn. 15.05.2016

  Duch Święty:

  (…) O polskie dzieci, nie opuszczajcie rąk, nie zaprzestawajcie waszej modlitwy, bo nadchodzi wielkimi krokami chwila oczyszczenia Polski. Pozostaną jedynie ci, co wierni są Bogu i ci, co zdołają się nawrócić. Oczyszczenie, które przejdzie Polski Naród, będzie krótkie, ale bardzo, bardzo intensywne i bardzo bolesne. Wrogowie wasi będą was niszczyć z pasją, lecz z Woli Trójcy Świętej Niepokalana stanie w waszej obronie i wyda rozkaz, aby Aniołowie odwrócili działanie użytej przez wrogów broni, która zacznie masowo niszczyć tych, którzy jej użyli.
  Zacznie się realizować wkrótce to wszystko, co wielokrotnie było zapowiadane. Zniszczonych będzie wiele miejsc strategicznych. Zginie mnóstwo ludzi, w tym wielu polskich biskupów, zwłaszcza tych, którzy służyli w ukryciu demonom. To co się wydarzy, oczyści was. Ci co przeżyją, ustanowią w Polsce Boże Prawo i dopiero wtedy Polska stanie się mocna, potężna, a ci co was niszczyli przez całe wieki, sami teraz doświadczać będą wielu zniszczeń.
  W międzyczasie zacznie oficjalnie działać Antychryst. Jednak nie będzie miał wielkiej mocy nad Królestwem Maryi Niepokalanej. Wydarzenia, które przetoczą się przez cały kraj, nawrócą wszystkich, bo każdy Polak doświadczy osobiście mocy i potęgi działania Maryi, Niepokalanej Królowej Korony Polskiej.
  Kto z was o Polacy będzie chciał otrzeć łzy waszej Królowej? Tylko z miłością codziennie odmawiany cały Różaniec w każdej polskiej parafii, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem dostatecznie ukoi Boży Gniew, a nade wszystko wasze szczere, dogłębne nawrócenie.

  Już w niedługim czasie Antychryst do końca przejmie zwierzchność Kościoła, a Bestia na krótko obejmie w Kościele swoje rządy. Po upadku i pokonaniu Antychrysta, zagładzie ulegnie prawie cały grzeszny Rzym. Kościół na krótki czas będzie bez głowy Kościoła, bez Papieża. Kres panowaniu zła na całym świecie, zakończy wielka bitwa, która rozegra się na Niebie i na Ziemi. Do walki staną wszystkie demony i wszystkie chóry Anielskie. W tym czasie ziemię ogarną nieprzeniknione ciemności ( trzy dni ciemności).
  Ludzie wierni Bogu, schronią się na modlitwie w wielu wybranych domach. Po wszystkim, Aniołowie pomogą uporządkować Ziemię tak, aby dało się ponownie na niej żyć ocalałym.
  Żywy Płomieniu, pierwszym twoim najważniejszym zadaniem będzie zebranie wszystkich pozostałych przy życiu biskupów i kardynałów w jednym miejscu, w Polsce, bo tylko tu będą do tego odpowiednie warunki. Zebrani utworzą konklawe, wybiorą na Papieża Polaka.
  Zadaniem nowo wybranego Papieża, będzie odnowić struktury Kościoła Świętego, gdzie będą jedynie Boży, święci biskupi, a kapłani wiernie i z oddaniem będą służyć swoją kapłańską posługą. Jednym z pierwszych zadań wszystkich biskupów na czele z Papieżem będzie zorganizowanie życia pozostałych przy życiu ludzi i Kościoła. Wydarzenia te, bliżej są niż ktokolwiek z was myśli.

 2. Bronisław said

  Wielki Polski Patriota Zygmunt Wrzodak stawia zdecydowanie kwestę: „Pytam w imię czego Episkopat Polski wraz z oj. T. Ryzykiem popierają szaleńców i zbrodniarzy politycznych z obecnej klasy politycznej. W imię czego środowisko Michnika, Episkopatu, Rydzyka pragnie ewentualny konflikt nuklearny przenieść na terytorium swoich niewolników. Polacy brońmy się sami.”!!!

  Ja również pojąć tego nie mogę, jak można być tak nieodpowiedzialnym, aby narażać powierzony sobie Polski Naród na unicestwienie?!!! Serdecznie pozdrawiam Pana, Panie Zygmuncie i życzę dalszej owocnej pracy dla pomyślności Naszego Narodu Polskiego!!! Jak tutaj ratować Naszą Drogą i Umiłowaną Polską Ojcowiznę!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 3. gość said

  Najazd obcych wojsk na Polskę – Lech Jęczmyk

 4. Carlos said

  Kazda menda solidarnosciowa z ukladu okraglostolowego,( zawsze) ludzi broniacych polskiego interesu, obrzuca inwektywami typu „rosyjski agent”. Tak bylo chyba z 10 lat temu kiedy Kaczor wyzwal Wrzodaka w taki wlasnie sposob.Precz z OS ! Obserwuje Wrzodaka od kilkunastu lat i uwazam go za porzadnego chlopa,coz z tego jak media zrobily z niego wichrzyciela i nawet wsrod prawdziwych patriotow uchodzi za takiego. Tlumaczylem ze powtarzacie slowa Gowna Wyborczego ale nie to pomaga. Dla mnie kazdy, kto opiera swoja wiedze tylko na TV, prasie, lub radiowych wiadomosciach jest po prostu idiota ( moi znajomi tez) tym bardziej w dobie internetu !

 5. Adam -z ch.n.g. said

  P. Carlos – słuchałem /oglądałem też p.Marka Jurka .
  ….. To samo …. Czekam , kiedy tą kataryniarską przyśpiewkę zapoda mec. Giertych .
  To nie jest smutne – TO TRAGEDIA , jak polityczne nieboszczyki coś plotą . ….
  Cytatu z „Wesela” – nie podam – bo znany .
  😦

 6. "hz" said

  Blisko 60 lat temu Sowieci skierowali do ambasady PRL w Waszyngtonie

  na stanowisko attaché wojskowego Maksymiliana Sznepfa.
  Wcześniej w 1940 r. służył w Armii Czerwonej.
  Po wojnie walczył w oddziałach NKWD z „bandami”, czyli Żołnierzami Niezłomnymi.

  Później służył w bandyckiej Informacji Wojskowej.
  Wiemy więc, za jakie zasługi został wysłany do Waszyngtonu.
  A młody Schnepf?
  To modelowy przykład „recyklingu” elit w Polsce po ’89,
  gdy dyplomacja padła łupem opcji politycznej i etnicznej związanej
  z nomenklaturą PRL-u sprzed marca 1968 r.,
  w znacznej części tych samych, co za czasów Bieruta i Bermana, żydowskich elit władzy w Polsce.
  Sowieccy agenci i stalinowscy oprawcy z właściwymi korzeniami,

  pułkownicy UB i Informacji Wojskowej, tacy jak ciągle żyjący bandzior Zygmunt Bauman

  – oto antenaci elity III RP.

 7. Adam -z ch.n.g. said

  A teraz P. Wrzodak opowiada o bajkach z mchu i paproci.
  O oczywistych oczywistościach SIĘ NIE MÓWI , TYLKO PODAJE SIĘ RECEPTY , JAK TO ZŁO ZLIKWIDOWAĆ.
  Takie komentarze są na poziomie „bab drących pierze „- przepraszam Panie – jesteście mądrzejsze od „polityków”.

 8. Ali Baba said

  re 4..”wiadomosciach jest po prostu idiota ( moi znajomi tez) tym bardziej w dobie internetu ! TO I TAK B. DELIKATNE OKREŚLENIE. PS POPIERAM..

 9. Rob said

  @7
  To proszę podać własną receptę!
  Pan Wrzodak próbuje uświadamiać ludzi pisząc artykuły (zapewne nie tylko pisząc).
  Nadzieja w tym, że jeśli wystarczająco duży procent polskiego społeczeństwa zrozumie
  w jakim kierunku prowadzą nas politycy to będzie można wtedy stworzyć poważną siłę nacisku.
  Co Pan proponuje?

 10. Bronisław said

  Re: 9. Podzielam w pełni stanowisko, które Pan prezentuje, Panie Rob. Nie doceniać człowieka, który swoje „żyły wypruwał i wypruwa” dla ratowania Naszego Narodu i Państwa to może tylko polityczny ignorant lub osobnik złej woli! Znam bliżej Pana Zygmunta i nie mam wątpliwości, iż tak Wielkich Patriotów jest niestety, w Naszej Ojczyźnie, bardzo niewielu! Wiele na to wygląda, że Polakom potrzebny jest mocny wstrząs, aby Nasi Rodacy się obudzili?!!!
  Łączę dla Pana gorące pozdrowienia i życzę mocnego zdrowia! Króluj Nam Chryste!

 11. Miała również swoje cele reaktywacja SYNÓW PRZYMIERZA B’nai B’rit.
  Umacniają się wartości CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

 12. Lublinianka said

  Każdy obserwator tego, co się dzieje, obdarzony przez Boga przynajmniej odrobiną rozumu, może zadać sobie pytanie:dlaczego media i występujący w nich „politycy” (coś mi się wydaje, że polityk to osoba dążąca do wspólnego dobra, a nasi, owszem, zabiegają o dobro, tyle, że swoje) cały czas przekonują Polaków, że zagraża im Rosja Putina, a milczą jak zaklęci o zagrożeniu banderyzmem i roszczeniach terytorialnych UPAdliny? Dlaczego masowo wydają wizy rezunom z Małopolski Wschodniej, bezpośrednim potomkom psychopatycznych morderców 130 tysięcy Polaków (nie zapominajmy, że takie cechy są dziedziczone) podczas, gdy ci, przyjmując pracę na czarno a nawet i legalnie za żałosne stawki, jeszcze bardziej wypychają młodych Polaków na emigrację za chlebem? Przecież to jasne – szczucie na Rosję, która nie jest państwem przyjaznym, ale w tej chwili mniej nam zagraża, ma stanowić zasłonę dymną nad tym procesem, a jednocześnie wbić Polakom do głowy, że rezuny to ich serdeczni bracia. Szykuje się nowy rozbiór Polski, tego biednego strzępka, który nam pozostał z łaski Stalina – od zachodu Niemcy, opłacający ekspozyturę RAŚ, a od wschodu dzikie watachy rezunów. Jak wybuchły wojny w Jugosławii, cały tzw. Cywilizowany świat stał z boku i patrzył, a przecież było to przed masowym najazdem kolorowych ludów z epoki kamienia łupanego na Europę, która teraz ma inne problemy. PS. polecam felieton Witolda Gadowskiego, w którym mówi, jak Polska finansuje amerykański deficyt na kilkadziesiąt milionów dolarów, dopłacając do tego interesu – ciekawe, biorąc pod uwagę, że prezydentem zostanie prawdopodobnie Trump, który zapowiedział, że z każdego pożyczonego przez USA dolara odda wierzycielom jednego centa.

 13. Lublinianka said

  Dodam, że opinia publiczna jest już przygotowywana na atak na Polaków upadlinskiej piątej kolumny. Pojawiają się wypowiedzi nie tylko o jakichśtam wydumanych krzywdach wyrządzonych przez Polaków Ukraińcom (ciekawe, czy w XVIIwieku ktoś wiedział, co to za jedni?) w przeszłości, zwłaszcza zaś w czasach II RP, która tę szarańczę hołubiła z nadzieją zahamowania wpływów opłacanego przez Sowietów, Niemców i Lietvusów nacjonalizmu, ale o krzywdach doznawanych przez UPadlińców w Polsce TERAZ. Ostatnio, na przykład, produkujący się w mediach renegat z rodziny Szeptyckich wypowiada się publicznie o wykorzystywaniu UPADlińcow pracujących w Polsce, natomiast onet.pl zamieścił ostatnio notkę na temat współczesnego niewolnictwa, które ma panować nawet w Europie i proszę zgadnąć, gdzie jest ponad sto tysięcy niewolników i jakiej są narodowości? Bingo, tak jest, to niewolnicy z UPAdliny w Polsce. Pracujący na czarno i prostytutki w lasach (często je widuję, jadąc samochodem drogami wychodzącymi z Warszawy i nie zauważyłam, by któraś z nich miała łańcuchy, nie widac też nadzorców i jest to ewidentny biznes z udziałem ochotniczek) No i co, nie oznacza to, że Polakom należy się powtórka z rzezi wołyńsko-małopolskiej? Na pewno w każdym rezunie krew się burzy, a do tego okazuje się, żę Kraków to też stare ukraińskie miasto (zupełnie jak Lwów)

 14. Greg said

  Ad12,13
  Całkowicie z Panią się zgadzam!

 15. Franz said

  Nasuwa się teraz proste pytanie każdemu trzeźwo myślącemu Polakowi: gdzie są te wszystkie stowarzyszenia, grupy, ruchy kibicowskie, związki, partie narodowe nacjonalistyczne patriotyczne którze rzekomo każdego dnia walczą o dobro Naszej Ojczyzny? Ich piękne hasła „Bóg Honor Ojczyzna”, Gdzie oni są??? Dlaczego nie protestują przeciwko sprowadzaniu obcych żołdaków na Nasze Ziemie? Gdzie Ruch Narodowy, gdzie Kukizowcy, gdzie Marian Kowalski, przecież to u niego w Lublinie odbyła się ta hucpa z amerykańskimi najemnikami?!

  Od 1999r oficjalnie i legalnie na terenie państwa polskiego stacjonują szpiedzy i agenci obcego wywiadu- CIA, co na to WSZYSTKIE RUCHY i PARTIE NARODOWE??? Dlaczego nie protestują, dlaczego nie piszą, nie wrzeszczą i nie uświadamiają Polaków o tej jawnej zdradzie stanu??? Krzyczeć wszędzie „precz z komuną”, dać się zapędzić na idiotyczne, wymyślone specjalnie dla nich fałszywe barykady przeciwko KOD-owcom z KOR-u którzy znajdują się po obu stronach potrafią, a nie umieją wyjść zaprotestować przeciwko us-raelskim wojskom czy bazom CIA w Naszym Kraju????? Widać jak na dłoni że CAŁY RUCH NACJONALISTYCZNY w Polsce jest spenetrowany przez zachodnie agentury i nieustannie puszczany w „kanał”, i nie pomogą tu żadne ich lamenty czy udawane tłumaczenia, nikt już nie da się nabrać na ich „patriotyczny płaszczyk” i hasełka, oszuści prowadzą na manowce tę biedną ogłupioną polską młodzież która chce jak najlepiej dla Naszego Kraju, i tak to się kręci bez przerwy od 1989 roku!

 16. Sofija said

  Franc niezły z ciebie Franc. Wystawił byś innych by za ciebie nastawiali kark. Wyjdz sam z rodzinką daj przykład.

 17. Ad 15. Słusznie:
  http://sukarno.neon24.pl/post/132010,syndrom-sztokholmski-zarzadu-glownego-onr

 18. Adam -z ch.n.g. said

  Ad 9 ) Rob – PROPONUJĘ , – TYLKO OSIOŁ LUBI SŁUCHAĆ SWÓJ RYK !!!!
  Od początku roku waliłem teksty :
  po co nam TK ?
  po co nam 460 , a nie max. 100 posłów
  po co nam 100 , a nie max. 12 SENATORÓW .
  I CO , DU …CO !!! (pański idol coś „zabrzęczał ” ?)
  WIELOKROTNIE PISAŁEM O ZDZIESIĄTKOWANIU ARMII URZĘDNIKÓW – w nowej formie – nie miał zostać zlikwidowany jeden z dziesięciu , – TYLKO JEDEN Z DZIESIĘCIU M I A Ł P O Z O S T A Ć .!!!!

  jedni styropianowcy są władcami tego grajdoła ,co został po św. p. Polsce (datę zgonu Wpisz po uważaniu – ja wpisuję datę instalacji NATO koło Słupska ) , a reszta rozpacza , że w korycie zostały dla nich zlewki , lub brudna woda ….
  na ra tyle ( i tak nie wiem , czy straciłem na darmo czas)

 19. Polonia Amerykanska NIE popiera i NIE zgadza się na stacjonowanie w Polsce zabijaków US Military ! said

  W Stanach Zjednoczonych jest 15 milionow Polakow i bardzo dużo organizacji, na czele z Kongresem Polonii Amerykanskiej, która NIE popiera stacjowania amerykańskich wojsk OKUPACYJNYCH w Polsce !

  tzw. „Kluby Gazety Polskiej” żydo-ukrainca T.Sakiewicza to kilkadziesiat WYNAJĘTYCH osobników, ktorzy NIE mają NIC a NIC wspólnego z Polonia Amerykanską lub działają na SZKODĘ Polonii w USA i innych krajach.

  X X X X X X X

  Zapamiętajcie to sobie:

  tzw. „Kluby Gazety Polskiej” żydo – UKRAINCA T.Sakiewicza NIE wspolpracuja z innymi organizacjami polonijnymi w USA i absolutnie NIE reprezentują stanowiska Polonii Amerykańskiej !!!

  Żydo-UKRAINIEC T.Sakiewicz wspierany przez ukraińską bespiekę i CIA konfliktuje Polonie Amerykańską, NIE jest wpuszczany do środowiska Polonii Światowej a jedynie imituje „powiązania” z Polonią z której jest WYKLUCZONY za AWANTURNICTWO w interesie nacjonalistów banderowców ukraińskich z Kijowa !

  X X X X X X X

  tzw. „Kluby Gazety Polskiej” to autentyczna chora RUSOFOBIA, która na siłę usiłuje wygenerować potężny konflikt pomiędzy Słowianami w Europie, a w tym przypadku konflikt miedzy Polakami i Ruskimi w interesie żydowskich nekonów z Waszyngtonu !

 20. Stanisław said

  TEN facet ma wrzód na d…e i w głowie bo tak się nazywa,kompletny debil

 21. Adam -z ch.n.g. said

  Panie Stanisławie – to nie wrzody .
  A zna Pan tą starą piosenkę ….” co się nie robi dla PIENIĘDZY „… ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: