Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Antyukraińskie transparenty na stadionie. Trwa proces trzech mężczyzn

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-06

Trwa proces trzech mężczyzn, którzy mieli wywiesić antyukraińskie transparenty podczas meczu rugby Polska–Ukraina. Śledczy zarzucili im publiczne nawoływanie do nienawiści.

 

 Podczas piątkowej rozprawy odtworzono nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały całe zajście. Widać na nich, jak mężczyźni rozwieszają na trybunie Areny Lublin dwa trwa transparenty. Jeden w języku polskim, drugi w ukraińskim. Widniało na nich hasło „Lwów odzyskamy, banderowców ubijemy”.

Kamery zarejestrowały nie tylko wieszanie, ale i agresywną reakcję na zbliżających się ochroniarzy, którzy próbowali namówić kibiców do zdjęcia banerów. Ostatecznie ani ochrona, ani policja nie interweniowały.

Transparent usnęło dopiero kilka kobiet, które oglądały zmagania rugbistów. Widać to na nagraniach, które są jednym z głównych dowodów w sprawie.

Autorami transparentu zajęła się później prokuratura, kończąc postępowanie aktem oskarżenia. W procesie przed Sądem Okręgowym Lublin-Zachód odpowiada trzech mężczyzn. To 32-letni bezrobotny Zbigniew W., 29-letni Marcin K., ratownik medyczny oraz 31-letni Paweł T. – magazynier z Lublina.

Wszyscy usłyszeli zarzuty dotyczące publicznego nawoływania do nienawiści. Wszyscy nie przyznają się do winy. Odmawiają składania wyjaśnień. Jeszcze podczas śledztwa przekonywali, że nie mają nic wspólnego z treścią transparentu. Zbigniew W. tłumaczył, że tylko przymocował baner za pomocą jednej tasiemki. Kolejną rozprawę zaplanowano na początek lipca. Wtedy można się spodziewać finału procesu. Zbigniewowi W. i pozostałym oskarżonym grozi do 2 lat więzienia.

http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/antyukrainskie-transparenty-na-stadionie-trwa-proces-trzech-mezczyzn,n,1000181577.html

Komentarzy 21 do “Antyukraińskie transparenty na stadionie. Trwa proces trzech mężczyzn”

 1. pugnus said

  Trzeba niezwlocznie wyrzucic z kodeksu karnego to enigmatyczne „nawolywanie do nienawisci” ,bo pod tym sloganem mozna ukryc bez mala wszystko ,co nie pasuje danej opcji politycznej! Czy aby sprzeciw przeciwko „slubom” pedalow nie jest przypadkiem nawolywaniem do nienawisci? Obawiam sie ,ze jest!

 2. andy38 said

  Przecież oni nie nawoływali do nienawiści. Lwów nam się należy, to stwierdzili tylko fakt: Lwów odzyskamy. Ponoć na ukrainie (celowo z małej litery:) nie ma banderowców (tak twierdzą nasze tzw. władze), czyli „banderowców ubijemy” nie jest nawoływaniem do nienawiści, bo nie ma przedmiotu nienawiści… Tak się powinni bronić w sądzie.

 3. SQURRWIELE Kaczynski, Kopacz, Tusk, Komorowski SPROWADZILI 2 miliony UKRÓW do Polski ! said

  SQURWIELE komunistyczne bydlaki z przestępczych anty-polskich gangów politycznych PO-PiS-PSL-SLD zorganizowali w III RP autentyczną V kolumnę ukrainców grasujących w Polsce robiących sabotaż w III RP na koszt polskiego podatnika !

  UKRAINIEC J.Kaczynski i żydo-kaszub Tusk razem z podłym żydem Komorowskim WYGNALI z pełną premedytacją z Polski na zagraniczną banicję ponad 3 miliony etnicznych Polaków, a na ich miejsce SPROWADZILI 2 milony banderowców UKRAINCÓW do Polski !

  Sprowadzeni ukraincy do Polski osiedlają się masowo na całej Rzeszowszczyźnie i Lubelszyźnie, a ich celem jest krwawe WYRŻNIECIE siekierami wszystkich Polaków w tych regionach, aby następnie te regiony przyłaczyc to tej FASZYSTOWSKIEJ rasistowskiej banderowskiej tzw. „ukraina”.

  UKRAINIEC Jarosław Kaczyński w Kijowie pozdrawia Banderowców z OUN-UPA!

 4. Żydo-UKRAINIEC T.Sakiewicz organizuje WIECE w "imeniu polonii" w AWANTURNICZYM Waszyngtonie said

  tzw. „klub gazety polskiej” w Waszyngtonie na ZAMÓWIENIE żydo-UKRAINCA T.Sakiewicza wynajętego przez banderowską bezpiekę i żydowskie CIA organizują PROPAGANDOWY spęd UKRÓW mówiących po polsku mieszkających w USA, aby ci się zebrali 11 czerwca 2016 roku w Waszyngtonie o godz. 14:30 do 16:00 przed żydowską MELINĄ „biały dom” i swoją manifestacją „poparli” JAKOBY w imieniu „całej polonii” NAJAZD 14 tysiecy żołdaków -zabijaków US Army na Polske !

  Zobacz tutaj:

  http://niezalezna.pl/81455-mocny-glos-polonii-amerykanskiej-wiec-poparcia-dla-obecnosci-wojsk-nato-w-polsce

  UKRAINIEC T.Sakiewicz i inni organizatorzy tej na siłę FINGOWANEJ manifestacji „poparcia” zapewniają OPŁACENIE, 100% sfinansowanie przyjazdu i zakwaterowania obojętnie z jakiego zakątku USA do Waszyngtonu na SZTUCZNE zbiegowisko.

  Koniecznie ZAWIADOMCIE telewizje RT TV

  https://www.rt.com/

  i inne niezależne telewizje, oraz faktycznych Polaków aby z BOKU filmowali to sztuczne ZAMÓWIONE zafałszowane przez imperialistów widowisko.

  Faktycznie to obecne władze żydo-ukrainców PiS z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium, chcą zaatkowac Rosje aby wywołać WOJNĘ Polsko – Rosyjską na ZAMÓWIENIE nazistów ukraińskich z Kijowa:

  https://wirtualnapolonia.com/2016/06/05/zygmunt-wrzodak-polityczni-zbrodniarze/

 5. Wiem co mówię said

  Sodomita Bandera bohaterem narodowym Ukrainy Pracownik niemieckiego wywiadu Abwehra, Stepan Bandera (w środku w niemieckim mundurze w randze oficera sztabowego, z niemieckim orderem „Krzyż Zasługi II klasy z mieczami). Przebywając w więzieniu, według relacji jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca, Bandera był w więzieniu zdecydowanie nie szanowaną osobą, mówiąc prościej, służył więźniom za kobietę. W kręgach partyjnych miał przydomek „baba”. (zdjęcie w linkach na dole) W 1950 roku, ukrywając się w Niemczech pod nazwiskiem Poppel, pisał: „Żeby zrzucić z siebie okupację Moskali to ukraińscy mężczyźni powinni poznawać jeden drugiego. Jest to droga do wolności, droga do niezależności…”.
  Oto jaki to bohater narodowy Stepan Bandera, sodomita. Bohater narodu ukraińskiego. Kim, tak naprawdę, był Stepan Bandera, który zakończył swoją drogę życiową pod nazwiskiem Stefan Poppel (niem. – glut, babol).

  Poruszmy chociaż kilka najbardziej znaczących, osobistych i mało znanych aspektów jego życia.
  Przede wszystkim jego pochodzenie. Przyszły Poppel pochodził z rodzin, wychrzczonych na greko-katolicyzm, żydów. Ojciec Andrian Bandera to greko-katolik z mieszczańskiej rodziny Moishe i Rozalii (z domu Bielecka, polska żydówka) Bandera.

  Matka przyszłego ukraińskiego „bohatera” to Mirosława Głodzińska, polska żydówka. To znaczy, że ideolog ukraińskiego nacjonalizmu był czystej krwi żydem.
  A wyjaśnienie pochodzenia jego nazwiska jest bardzo proste. Współcześni ukro-naziści tłumaczą je jako „flaga”, ale w języku jidisz oznacza ono „zamtuz, burdel”. I nie jest to słowiańskie nazwisko ani ukraińskie. Jest to włóczęgowskie przezwisko kobiety, która była właścicielką burdelu.
  Takie kobiety zwane były na Ukrainie „bandersza”. Fizyczne rysy samej twarzy nie pozostawiają wątpliwości co do jego genetycznego pochodzenia. Przy wzroście 159 centymetrów i przednio-azjatyckich rysach twarzy nie ma żadnych pytań.
  Nawiasem mówiąc, analogiczne pochodzenie miał także kolega-rywal Poppela, Roman Szychewycz. Oczywiście w żydowskim pochodzeniu nie ma niczego złego lub wstydliwego ale sam Bandera przez całe życie swoje pochodzenie skrupulatnie ukrywał, w tym także za pomocą swojego bestialskiego, okrutnego antysemityzmu. Ten „kamuflaż” kosztował jego współplemieńców…850 (!) tysięcy ofiar. Bestialstwo – tak często występujące u renegatów.

  Stepan (Sztefan) był drugim dzieckiem, po starszej siostrze Marcie. (urodził się w 1909 roku w wiosce Uhrynów) w rodzinie unickiego kapłana Andriana (przechrzty w Galicji ochoczo kroczyły duchowną ścieżką) i … prostytutki Mirosławy. Mąż zachęcał żonę do prostytucji
  ponieważ przynosiła ona dużo większy dochód niż jego kazania.

  Do szkoły podstawowej Bandery nie przyjęto w związku z jawnymi oznakami nie tradycyjnej orientacji seksualnej i skłonnościami do sadyzmu. W okresie dojrzewania Bandera wstąpił do ukraińskiej organizacji młodzieżowej „Płast”. Według świadectw jego kolegów z organizacji, Bandera będąc już dzieckiem przejawiał skłonności pedofilsko-homoseksualne i sadystyczne.
  Bardzo lubił łapać młodszych uczniów i, brutalnie ich pobiwszy, zmuszać ich do lizania swoich genitaliów. Według świadectwa jego kolegi Mykoły Zyrianko: „Bandera był bardzo okrutny i niesprawiedliwy dla tych, którzy byli słabsi od niego a jednocześnie płaszczył się przed silniejszymi.Wiem także o tym, że jedno z pobitych i zhańbionych przez niego dzieci, złapało Stepana i pobiwszy go, dokonało na nim aktu sodomii”.
  Być może właśnie to miało znaczący wpływ na życie Bandery. Po zgwałceniu jego równowaga psychiczna została zaburzona. Mógł godzinami stać na mrozie i mamrotać bezsensowne modlitwy.
  Ojciec, wiecznie pijany, nie zajmował się jego wychowaniem a matka rzadko bywała w domu ponieważ stale obsługiwała klientów.
  Po akcie homoseksualnym Stepan zaczął obawiać się dotykania słabszych dzieci i całą swoją złość wyładowywał na zwierzętach. Przyszły „bohater narodowy” bardzo lubił łapać kocięta i jedną ręką je dusić. Szczególną przyjemność sprawiało mu duszenie schwytanego kociaka do tej pory aż z biednego zwierzęcia nie wyszły jelita (artykuł dziennikarza W. Bieliajewa, wspomnienia G. Gordasewicza).
  Oznacza to, że młody Bandera był dusicielem kotów (szkoda, zwyrodnialcu i draniu, Stepanie Bandero, że ciebie tak nie duszono – E. W.). Duszenie kotów to świadectwo potwierdzające występowanie pierwotnego, duchowego, „instynktownego” satanizmu.

  Status biernego sodomity towarzyszył ukraińskiemu przywódcy przez prawie całe życie. W 1936 roku Banderę, za zamach terrorystyczny, skazano na karę śmierci a następnie zamieniono mu ten wyrok na karę dożywotniego więzienia. Według zeznań jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca, Bandera był w więzieniu zdecydowanie nie szanowaną osobą, mówiąc prościej, zastępował więźniom kobietę.
  13 września 1939 roku Bandera został uwolniony z więzienia przez niemieckie władze i skierowany do centrum szkolenia dywersantów. W tymże centrum Bandera został poddany pasywnym stosunkom homoseksualnym, które sfilmowano kamerą filmową. Zrobiono to w celu wyeliminowania możliwości jego zdrady.
  Zresztą fakt, że Bandera był sodomitą, nie było żadną tajemnicą dla jego towarzyszy broni. Nie na darmo jego partyjne przezwisko brzmiało „baba”. Pod koniec swojego życia Bandera uzasadnił swoją sodomię „na bazie teoretycznej” a nawet zadeklarował ją jako obowiązek „swidomych” Ukraińców: „…ale ukraińska rewolucja będzie różniła się od wszystkich innych rewolucji ścisłymi związkami męskimi. I nie mówię tutaj o przyjaźni! Aby zrzucić z siebie okupację Moskali to ukraińscy mężczyźni muszą poznawać jeden drugiego. To jest droga do wolności, droga do niezależności. I wierzę, że kiedyś taki dzień nastąpi” (Stepan Bandera – „Ukraiński naród i rewolucja”, 1950 rok).

  Za: http://www.srnrem.info/2015/04/21/sodomit-stepan-bandera/
  Data publikacji: 21.04.2015

  Przekład: Szrapnel
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sodomita-bandera-bohater-narodowy-ukrainy-2015-05

 6. Polonia Amerykanska NIE popiera i NIE zgadza się na stacjonowanie w Polsce zabijaków US Military ! said

  W Stanach Zjednoczonych jest 15 milionow Polakow i bardzo dużo organizacji, na czele z Kongresem Polonii Amerykanskiej, która NIE popiera stacjowania amerykańskich wojsk OKUPACYJNYCH w Polsce !

  tzw. „Kluby Gazety Polskiej” żydo-ukrainca T.Sakiewicza to kilkadziesiat WYNAJĘTYCH osobników, ktorzy NIE mają NIC a NIC wspólnego z Polonia Amerykanską lub działają na SZKODĘ Polonii w USA i innych krajach.

  X X X X X X X

  Zapamiętajcie to sobie:

  tzw. „Kluby Gazety Polskiej” żydo – UKRAINCA T.Sakiewicza NIE wspolpracuja z innymi organizacjami polonijnymi w USA i absolutnie NIE reprezentują stanowiska Polonii Amerykańskiej !!!

  Żydo-UKRAINIEC T.Sakiewicz wspierany przez ukraińską bespiekę i CIA konfliktuje Polonie Amerykańską, NIE jest wpuszczany do środowiska Polonii Światowej a jedynie imituje „powiązania” z Polonią z której jest WYKLUCZONY za AWANTURNICTWO w interesie nacjonalistów banderowców ukraińskich z Kijowa !

  X X X X X X X

  tzw. „Kluby Gazety Polskiej” to autentyczna chora RUSOFOBIA, która na siłę usiłuje wygenerować potężny konflikt pomiędzy Słowianami w Europie, a w tym przypadku konflikt miedzy Polakami i Ruskimi w interesie żydowskich nekonów z Waszyngtonu !

  PODŁE FAŁSZERSTWO żydo-ukrainca T.Sakiewicza:

  http://niezalezna.pl/81455-mocny-glos-polonii-amerykanskiej-wiec-poparcia-dla-obecnosci-wojsk-nato-w-polsce

 7. Pafnucy said

  Mówisz LWÓW – myślisz POLSKA. Leopolis Semper Fidelis Tibi Poloniae.

 8. lolo said

  Gazete Polska czytalem dawno temu jeszcze jak Redakrorem naczelnym byl Piotr Wierzbicki .
  Ale potem jak odkrylem ze I on przemyca prozydowskie teorie w tej gazecie to przestalem to kupowac . Tak samo I
  Sakiewicz tez smierdzi czosnkiem.
  Widocznie maja jakas role do odegrania w tym oglupialym juz kraju. Bo gdzie bys nie stapnal tam bagno.
  pozdrawiam poprzednikow

 9. Ma swoją logikę,która wpływa na politykę historyczną,proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich bandyckich korzeni.
  Panuje zmowa milczenia nad ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĄ GRUPOWĄ.

 10. Greg said

  Dla tych, którzy nie oglądali.
  http://www.youtube.com/watch?v=Pn1xzeQy1Lk

 11. Moher49 said

  Flagi i marsze UPA w Przemyślu to są OK, tego policja nie widzi.

 12. goj said

  A gdzie była prokuratura kiedy szmaciarz Radosław Sikorski nawoływał do zabijania należących do PiS-u, czyli słynne „dorżnąć watachę”? Jak KOD-ziarze i inni POpaprani żydo-lewacy nawoływali do obalenia rządu PiS-u i używali obelżywych słów. Przykładów jest wiele ale prokuratura to szambo żydo-lewackie, które wybiórczo POdchodzi do wielu spraw. Gdzie te komisje unijne „broniące demokracji” i praworządności?

 13. Julka said

  Gdzie tu nawoływanie kogokolwiek do czegokolwiek? Prokurator w pomroczności jasnej? Ja tam na transparencie widzę opublikowanie zamiarów albo marzeń autorów. Jak się pluje na KK i samego Jezusa Chrystusa to interpretują jako „wyraz artystyczny” w ramach wolności wypowiedzi, jak się pisze, że Lwów należał do Polski i banderowcy mordowali Polaków, to już nawoływanie do nienawiści. Diabelska przewrotność poprawności skrzywionej.

 14. Greg said

  Re:Mocher 49
  A jak ma widzieć?
  https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

 15. A w Polsce tylko jeden Polak manifestował w Lublinie przeciwko obecności żołdaków amerykańskich na naszej polskiej ziemi said

  Na Łotwie amerykański sprzęt opancerzony został powitany plakatem „NATO – mordercy”

  Plakat z napisem „NATO you are killers. Yankee go home!” („NATO, jesteś zabójcą. Jankesi, spadajcie do domu!) nieznani sprawcy umieścili na poboczu drogi w łotewskim mieście Dyneburg, którą powinien przejechać amerykański sprzęt opancerzony Dragoon Ride.

  Czytaj więcej:
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160606/3047749/Lotwa-NATO-plakat.html#ixzz4AsyOAos7

 16. "NATO - MORDERCY" - tak zostala powitana AMERYKAŃSKA kolumna opancerzonych pojazdów na Łotwie ! said

  Plakaty z napisami:

  „NATO you are killers. Yankee go home!” („NATO, jesteś zabójcą. Jankesi, spadajcie do domu!)

  Nieznani sprawcy umieścili na poboczu drogi w łotewskim mieście Dyneburg, którą powinien przejechać amerykański sprzęt opancerzony Dragoon Ride.

  W dniach 6-9 czerwca pierwsze 200 jednostek sprzętu wojskowego 2. pułku kawaleryjskiego amerykańskiej armii przekroczy terytorium Łatgalii i Vidzeme w ramach ćwiczeń marszu Dragoon Ride II.

  W piątek na terytorium Estonii, Polski, Niemiec, Szwecji, Finlandii a także w akwenie Bałtyku rozpoczęły się ćwiczenia NATO Baltops 2016. Łącznie w manewrach weźmie udział 15 państw członkowskich sojuszu a także Szwecja i Finlandia, które formalnie przestrzegają neutralności.
  Ćwiczenia potrwają do 19 czerwca, ma w nich zostać zaangażowanych około 21 tysięcy wojskowych, a w tym 14 tysięcy zabijaków amerykańskich:

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160606/3047749/Lotwa-NATO-plakat.html#ixzz4AsyOAos7

  WSZĘDZIE gdzie się pokażą na Świecie ci LUDOBUJCY US Army to zaraz generują krwawą WOJNĘ domową lub krwawy konflikt , gdyż żydo-awanturnicze USA absolutnie NIC więcej NIE ma NIC do zaproponowania.

  Faktycznie w USA w ostanich 20 latach cały przemysł został skasowany, a pozostał jedynie ZBROJENIOWY który jest własnoscią NIE zmieniającej się „elity rządzącej” czyli do cynicznych MORDERCÓW, którzy nawołują do wojen ale poza granicami USA tak aby przez nich przemysł ŚMIERCI był kupawny.

  Za każdym razem jak to POPYCHADŁO żydów burak obama przyjeżdżało do Polski lub jedzie do innych krajów to usiłuje ZMUSIĆ ten „odwiedzany” kraj do kupywania wszystkiego do ZABIJANIA innych ludzi.

  W żydo-masońskim zdemoralizowanym USA panuje „kultura ŚMIERCI” a 99% produkowanych filmideł w żydowskim Hollywoodzie to o ZABIJANIU człowieka na wszelkie możliwe sposoby.
  W telewizornii amerykańskiej jest identycznie – nawoływanie do krwawych NAPADÓW na mniejsze państwa w celu ich opanowania, RABOWANIA ich … itp.
  Wszystkie gry komputerowe fabrykowane w USA to też TYLKO o ZABIJANIU człowieka !

 17. tadzik said

 18. tadzik said

 19. tadzik said

  http://vk.com/public74552241

 20. tadzik said

  Бандерівка

  https://vk.com/video-20108877_163700841

 21. alfredoni said

  Nic złego nie napisali !
  Uwolnić ich – każdy ma prawo do wypowiedzi , choćby była bardzo niewygodna.
  „Ubić Banderowców” to taka przenośnia mająca przypominać ich bandytyzm na Wołyniu !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: