Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ustalą Lachom (Polakom) ,,fakty’’

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-06

kresy we krwi1

Pan prezydent Andrzej Duda w czasie swojej wizyty na Ukrainie, w dniach 14-15 grudnia 2015 roku ogłosił w Kijowie otwarcie nowego etapu w relacjach Polski z Ukrainą. Jedną z tych ,,nowych’’ relacji, jakie według Pana prezydenta Dudy mają połączyć nas teraz dużo ściślej, niż miało to miejsce wcześniej, w naszych stosunkach dwustronnych z Ukrainą i jej pomajdanowymi władzami, w sprawach np. polityki historycznej, będzie powołanie, a raczej odnowienie specjalnego prezydenckiego komitetu ukraińsko-polskiego, rzecz jasna na zasadach  równego partnerstwa, który  zajmie się zarówno współpracą polityczną, ale również – jak powiedział Pan minister Krzysztof Szczerski – sprawami „historyczno-tożsamościowymi”.
+

Jak podkreślił też Pan minister Szczerski, dowodem tego, że Polsce zależy naprawdę na poważnym rozpoczęciu dialogu o wspólnej historii Polski i Ukrainy, było włączenie w skład polskiej delegacji udającej się z oficjalną wizytą na Ukrainę, prezesa Instytutu Pamięci Narodowej, Pana doktora Łukasza Kamińskiego.
Wieczorem 15 grudnia na zakończenie swojej pierwszej wizyty na Ukrainie prezydent Polski Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą spotkał się z Polakami na Ukrainie, na które przybyło około 500 rodaków z całej Ukrainy. Pan Prezydent Duda w czasie tegoż spotkania z Polakami na Ukrainie, odniósł się również osobiście, w swoim przemówieniu  do polskiej polonii, do kwestii tzw. polsko – ukraińskiej. pamięci historycznej. Powiedział, że rozmawiał na ten temat z prezydentem Poroszenką i że obaj ustalili, że tymi sprawami będzie się zajmował specjalny Prezydencki Komitet Konsultacyjny, złożony z historyków obu krajów. Jak podkreślił:

,,Tylko prawda o wspólnej historii, a więc także o tych rzeczach, które są trudne czy wręcz straszne w naszej wzajemnej historii, tylko prawda może stać się podstawą i fundamentem dobrych relacji. I na prawdzie te dobre relacje muszą być budowane, chociaż byłaby to prawda nawet najtrudniejsza’’.

Jak wyglądają w rzeczywistości i ile okazały się warte składane przez Pana prezydenta Andrzeja Dudę jego deklaracje złożone tuż przed jego pierwszą podróżą do Kijowa, bardzo szybko pokazała już sama wizyta Pana prezydenta i prowadzone przez Niego rozmowy w Kijowie, w czasie których Pan prezydent Duda, nie zająknął się nawet jednym słowem w czasie oficjalnych rozmów z prezydentem Ukrainy Poroszenką,  na temat dokonanego na Kresach Rzeczypospolitej przez ukraińskich nacjonalistów, ludobójstwa na Polakach w latach 1939-1949. Pan prezydent Andrzej Duda w czasie swojej wizyty na Ukrainie znalazł też czas by złożyć wieniec na cmentarzu w podkijowskiej Bykowni, gdzie spoczywa 3,5 polskich ofiar zbrodni Katyńskiej, ale nie znalazł już ani minuty swojego ,,bezcennego’’ czasu, by złożyć choć skromną wiązankę kwiatów w jakimkolwiek miejscu pamięci polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa, o ile w ogóle takowe w liczbie choć jednego istnieje na obecnej Ukrainie ?

Tak więc wszystkie złożone przez Pan prezydenta Andrzeja Dudę deklaracje i zapewnienia dotyczące polityki historycznej dotyczące obopólnych relacji z Ukrainą, iż muszą się one opierać na najbardziej bolesnej prawdzie, okazały się wyłącznie pustymi frazesami bez żadnego pokrycia w realnych faktach i działaniach na rzecz polskiego interesu narodowego, jak również w obronie polskiej pamięci historycznej, zarówno ze strony samego Pana prezydenta Dudy, jak również obecnego rządu PiS i jego ministra spraw zagranicznych pana Waszczykowskiego, a także komisji parlamentarnej ds. stosunków z Polonią, kierowaną przez pana posła Michała Dworczyka. Nadchodzące tylko z ostatnich kilku dni informacje o całkowitym, kapitulanckim, bo bezwarunkowym przyjmowaniu najbardziej haniebnych dla Nas Polaków żądań władz obecnej Ukrainy, by dosłownie zapomnieć raz na zawsze o Wołyńskim ludobójstwie Ukraińców na Polakach, nie ustanawiać dnia 11 lipca, Dniem Pamięci tego najbardziej bestialskiego ludobójstwa, dokonanego na naszym Narodzie przez ukraińskich szowinistów i nie czcić w jakikolwiek sposób pamięci pomordowanych przez Ukraińców, właśnie w tym dniu, naszych rodaków na Kresach, świadczy tylko o jednym, a mianowicie, że obecna władza, kontynuuje drogę swoich wszystkich politycznych poprzedników, umacniając fundament III RP na…KŁAMSTWIE WOŁYŃSKO-MAŁOPOLSKIM, tak jak PRL zbudował swój fundament na kłamstwie Katyńskim. Tak więc wszystkie polityczne działania obecnych elit naszego państwa zmierzające do dosłownego wymazania z Naszej pamięci, ludobójstwa dokonanego na naszych rodakach zamieszkujących Wołyń, Małopolskę Wschodnią i obecną wschodnią ścianę naszego kraju przez ukraińskich nacjonalistów spod znaku OUN-UPA i SS Galizien, świadczą jednoznacznie o tym, że te elity nigdy Polski i Narodu Polskiego w swoich sercach nie miały i nie mają, a na Polsce i Polakach również im nie zależy, i to w najmniejszym nawet stopniu.

Kilka dni temu szukając w  internecie pewnych informacji, do swojego kolejnego artykułu, natknąłem się na stronach internetowych olsztyńskiego oddziału IPN, na skład owej ,,polskiej’’ komisji historycznej tej instytucji, wydelegowanej przez pana Łukasza Kamińskiego do rozmów i ustalania dla nas Polaków ,,faktów’’, w które będą potem kazali nam wierzyć i którymi to spreparowanymi przez siebie kłamstwami, infekować będą potem kolejne pokolenia naszej młodzieży,  dotyczących ukraińskiego ludobójstwa na Polakach zamieszkujących Polskie Kresy w latach 1939-1949, z banderowskim IPN-em obecnej nazistowskiej Ukrainy, pod kierownictwem kłamcy i fałszerza historii oraz negacjonisty ludobójstwa Wołyńsko-Małopolskiego Wołodymyra Wiatrowycza, tak by całkowicie zdjąć odium winy i sprawstwa tego największego i najbardziej bestialskiego ludobójstwa oraz wszystkie wypływające z tego faktu konsekwencje, dokonanego na polskim narodzie przez ukraińskich nacjonalistów spod znaku OUN-UPA i SS Galizien, i tą winę oraz  odpowiedzialność za popełnione przez siebie czyny, przerzucić z jej prawdziwych architektów i sprawców, na ich ofiary czyli na nas Polaków.

Gdy przeczytałem skład delegacji  tego ponoć polskiego IPN-u, rzekomo niesłychanie wręcz zatroskanego o odkłamanie polskiej pamięci historycznej i przywrócenie nam Polakom prawdy i godności o naszych dziejach i naszych narodowych tragediach oraz bohaterach, jej należnego miejsca, na rozmowy z jego ukraińskim odpowiednikiem po prostu oniemiałem !

Decydenci stojący na czele tej instytucji oraz ich polityczni zwierzchnicy z obecnego układu rządzącego Polską od 27 lat, nawet już nie kryją swojej bezczelności, jawnie śmiejąc się Nam Polakom w twarz. W tzw. ,,polskiej” komisji IPN do rozmów z IPNem banderowskiej Ukrainy, w sprawie ustalenia ,,nowych faktów’’ dotyczących tzw. ,,pamięci historycznej’’, czyli w rzeczywistości wierzeń dla Polaków, co mają przyjąć i zaakceptować bez dyskusji odnośnie banderowskiego ludobójstwa na Kresach, czyli ICH wersji dla nas, jaka będzie obowiązywać, gdy tylko przyjmą wspólną, ostateczną wersję kłamstw i fałszerstw, która będzie zadowalać obie te strony w tzw. ,,polskiej komisji na ośmiu jej członków, większość to… Ukraińcy.

Wielcy fani OUN-UPA, Bandery, Szuchewycza, Kłym Sawura i innych ukraińskich zbrodniarzy, a mianowicie  Grzegorz Hryciuk, otwarcie głoszący, że ,,Operacja Wisła’’ była zbrodnią ludobójstwa, składający co rok kwiaty na grobach upowskich ludobójców, skazanych prawomocnymi wyrokami sądu wojskowego ,,Grupy Operacyjnej Wisła’’ za popełnione przez siebie zbrodnie ludobójstwa na Polskich mieszkańcach Podkarpacia, na ukraińskim cmentarzu wojskowym w Przemyślu i nazywający tych zbrodniarzy bohaterskimi ,,żołnierzami’’ walczącymi o niepodległość Ukrainy, a wydane słusznie na tych zbrodniarzy wyroki śmierci, jak najbardziej odpowiadające popełnionym przez nich czynom, nazywa również zbrodniczymi. Znów klasyczne odwrócenie pojęć w wykonaniu tego kłamcy historycznego, przerzucającego odpowiedzialność ze zbrodniarzy na ofiary i nazywający banderowskie bestie w ludzkich skórach bohaterskimi wojakami walczącymi o niepodległość Ukrainy bez skazy i zmazy, a broniące się przed tymi bestiami ich ofiary, określa mianem komunistycznych zbrodniarzy. Bezczelność sięgająca nieba, kolejny raz bez żadnej reakcji polskich władz..

Kolejne pięknoduchy to… Grzegorz Mazur, Grzegorz Motyka, wielbiciel Bandery, Kłym Sawura, nazywający banderowskie formacje zagłady mianem ,,ukraińskiej partyzantki’’ i powtarzający przy każdej okazji brednię o jakiejś wojnie Polsko-Ukraińskiej, tak jakby to Polacy kiedykolwiek, choć jeden raz byli sprawcami wojny przeciwko Ukrainie i Ukraińcom ! Co więcej, kiedy to w tamtym czasie panie Motyka istniało jakiekolwiek państwo ukraińskie, któremu rzekomo wydaliśmy wojnę ? No i jeszcze jedna rzecz, która strasznie zbulwersowała pana Motykę w programie telewizyjnym, w TV Historia 26 maja bieżącego roku pan Motyka wypowiedział słowa, w których nie ukrywał nawet swojego oburzenia, a mianowicie, że Polacy, też mają brudne sumienia, bo zamiast karnie stanąć w szeregu i dać sobie porządnie poderżnąć gardła, co nie tylko oszczędziłoby tyle trudu, wysiłku i starań oraz nie naraziłoby na przykre konsekwencje trzech tysięcy ,,dzielnych’’ ukraińskich herojów, bezczelnie zlikwidowanych przez polską samoobronę w ramach przeprowadzonych przez nią, nielicznych akcji odwetowych, spragnionych przecież jak Kania dżdżu, mołojeckiej sławy w wyzwalaniu Ukrainy, mordujących masowo bezbronną polską ludność, kobiety,  dzieci i starców przy pomocy siekier, wideł, noży, łopat i innych tego rodzaju ulubionych ,,rycerskich’’ narzędzi zbrodni, których w czasie tych swoich ,,wyzwolicielskich walk’’ używali ulubieni bohaterowie pana Motyki, których on określił w tym programie jako równoważne ukraińskie ofiary, wobec polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Obecni w studiu, Pani Ewa Siemaszko i ,,nowoczesny endek’’ Rafał Ziemkiewicz nawet słowem nie zaprotestowali na taką potwarz. Pan Ziemkiewicz określający siebie mianem ,,nowoczesnego endeka’’ w chwile później również nie zareagował na kolejną bezczelną insynuację pana Motyki, gdy ten określił Romana Dmowskiego mianem takiego samego w każdym calu nacjonalisty jakim był… Stepan Bandera. Pozostawiam bez komentarza całkowity brak reakcji ze strony tego ,,arcynowoczesnego endeka’’ na taką obelgę rzuconą pod adresem Romana Dmowskiego i zrównującego go z postacią jednej z największych ludzkich bestii i zbrodniarzy w całych dziejach ludzkości, którym był Stepan Bandera ! Niech każdy wielbiciel tego ,,nowoczesnego endeka’’ przemyśli sobie dobrze, kim naprawdę jest niejaki RAZ i jaki to z niego jest ,,nowoczesny endek’’ !

Następny ochotnik do ustalania nam Polakom faktów związanych z tym tematem, to niejaki dr. Jan Pisuliński z Uniwersytetu Rzeszowskiego i członek Rzeszowskiego IPN. Nie trzeba go nawet reklamować w odpowiednich kręgach, które zadecydowały o włączeniu tego ,,odważnego badacza’’ w skład tejże delegacji. Dał się bowiem już wcześniej poznać z ,,dobrej’’ strony swoich ‘’odkryć’’ dotyczących np. ,,Operacji Wisła’’, którą konsekwentnie nazywa, nie zgodnie z historyczną i faktyczną nazwą Operacją Wisła ale Akcją Wisła, tak jakby to była jakaś bandycka akcja zorganizowana i wykonana przez jakąś przestępczą szajkę w niewiadomym zupełnie celu, a nie Operacja wykonana przez Wojsko Polskie, którego działania położyły ostateczny kres bestialskiemu ludobójstwu prowadzonemu przez bandy ukraińskich nacjonalistów spod znaku OUN-UPA i zapobiegły oderwaniu terenów Podkarpacia od Polski i przyłączenia tych ziem do sowieckiej Ukrainy, do czego działania UPA konsekwentnie zmierzały. No ale gdyby pan Pisuliński napisał o tym pracę opartą o rzetelne źródła i fakty, to całą jego narrację o ,,Akcji’’ Wisła diabli by wzięli i cały misterny plan opluwania żołnierzy Wojska Polskiego i ich dowódców rozsypałby mu się jak domek z kart i co ten ,,rzetelny badacz’’ by wtedy zrobił ? W jaki sposób przypisałby cechy własne ukraińskich ludobójców z OUN-UPA ich polskim ofiarą ?

Żaden z tych ukraińskich ,,arcywybitnych’’ znawców tematu dotyczącego Operacji Wisła, wchodzących w skład tej komisji IPN latającej i trudzącej się w pocie czoła, rzecz jasna dla naszego dobra i za nasze pieniądze pomiędzy Warszawą a Kijowem, by bezczelne kłamstwa jakoś tam ubrać w szaty imitujące, było nie było nieudolnie, ale zawsze tam jakoś prawdę, przy której te kłamstwa nigdy nawet nie leżały, nie odważy się również na ujawnienie pewnego faktu z czasu bezpośrednio poprzedzającego Operację Wisła, że:

W wyniku terroru nacjonalistów ukraińskich tylko z województwa rzeszowskiego w okresie do połowy 1947 roku uciekło na Ziemie Odzyskane około 140 tysięcy Polaków. Mniej więcej tylu, ilu w ramach ,,Operacji Wisła’’ wysiedlono Ukraińców. O tym fakcie w ogóle się nie mówi i nie pisze. Nie badają go ,,niezłomni historycy’’ IPN pana Kamińskiego. I przypuszczam, że nie wie o nim większość polskich polityków, którzy w ramach priorytetowego traktowania stosunków z Ukrainą przyjmują każdą bez wyjątku brednię ukraińskiej propagandy historycznej wyprodukowanej na ich użytek przez Wiatrowycza i jego oszustów. O moich rodakach już nawet nie wspominam gdyż większość Polskiego społeczeństwa nie ma o tym fakcie absolutnie żadnego pojęcia, no bo skąd mieliby i mieć na ten temat jakieś informacje, skoro fałszerstwa dotyczące ,,Operacji Wisła’’ masowo produkowane przez IPN i obecną propagandę, tak zakłamały prawdę i ogłupiły ludzi, że większość, totalnie skołowana nawet nie wie, gdzie szukać rzetelnych źródeł na ten i inne tematy.

Proszę dokładnie i uważnie przeczytać tekst tego właśnie ukraińskiego szowinisty, członka Rzeszowskiego IPN i wykładowcy Uniwersytetu Rzeszowskiego w jednej osobie o Operacji Wisła. Przyrównuje on tę operację do… Holokaustu Żydów, wypisuje niestworzone brednie, że przesiedlenie ludności ukraińskiej było przesiedleniem pod brutalnym przymusem. Że przesiedlanej ludności dawano dwie godziny na spakowanie podręcznego bagażu i wywożono siła pod lufami karabinów przystawionych do głów repatriowanej ludności. Jest to jawne i bezczelne przyrównywanie działań Wojska Polskiego do sowieckich oddziałów NKWD z lat 1939-1940, które deportowały właśnie w taki sposób Polaków na Syberię i do Kazachstanu przy pomocy UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW SZUCHEWYCZA. Tak więc pan Pisuliński w taki właśnie sposób przypisuje cechy i działania sowieckich nkwdzistów ukraińskich banderowców, którzy ramię w ramię dokonywali tego rodzaju bezwzględnych deportacji.
Wszystkie te rzeczy są bezczelnymi łgarstwami wołającymi dosłownie o pomstę do nieba. Największą jednak hucpą obok kłamstw wypisywanych przez pana Pisulińskiego jest jednak to, że tzw. Komisja Badania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu oddział w Rzeszowie samowolną decyzją z 8 października 20112 roku uznała ,,Operację Wisła’’ jako…. ZBRODNIĘ KOMUNISTYCZNĄ I ZBRODNIĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI ORAZ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW, KTÓRZY WZIĘLI W NIEJ UDZIAŁ JAKO… ZBRODNIARZY PRZECIWKO LUDZKOŚCI, KTÓRYCH ZBRODNIE NIE PODLEGAJĄ PRZEDAWNIENIU.

Pytam się w jakim kraju ja żyję, że obsadzony Rzeszowski zarówno IPN jak i ta tzw.. Komisja Badania Zbrodni przeciwko Nardowi Polskiemu trudniąca się rzekomo ściganiem zbrodniarzy wojennych mających na sumieniu setki tysięcy polskich ofiar, w 100% obsadzona jest przez potomków ukraińskich nacjonalistów i bez wyroku jakiegokolwiek sądu RP, samowolnie wydaje takie decyzje godzące dosłownie w ofiary banderowskiego ludobójstwa jak również Państwo i Naród Polski czyniąc z katów ofiary, a z broniących się ofiar tychże katów zbrodniarzy wojennych ???  Przecież w żadnym poważnym państwie obie te instytucje, jak te w Rzeszowie, które dopuściły się zupełnie jawnej i otwartej ZDRADY STANU, zostały by po takich podjętych przez nie bezprawnych, samowolnych decyzjach i działaniach godzących w tenże Naród i Państwo Polskie, na którego straży zostały w końcu postawione oraz zakłamujące i fałszujące w sposób dosłownie haniebny prawdę historyczną, z miejsca zostały by rozwiązane, zdelegalizowane, a WSZYSCY ich członkowie pozbawieni swoich stanowisk tego samego dnia, postawieni przed sądem za zdradę Kraju i Narodu, oglądaliby świat przez kraty przez resztę swego życia, gdzie jest zresztą ich miejsce.

Kolejni członkowie tego żenującego kabaretu zwanego komisją IPN-u to Dorota Lewsza i Krzysztof Persak, którzy zostali wydelegowani przez pana dr. Łukasza Kamińskiego do Kijowa, by tam wspólnie z Wiatrowyczem i jego pięknoduchami, trudzić się w pocie czoła nad ustaleniem nam ostatecznych ,,faktów’’ dotyczących ludobójstwa Wołyńsko-Małopolskiego, jako prawdy objawionej i nie podlegającej dyskusji, ani żadnej polemice, w które każą następnie nam wierzyć po wcześniejszym ostrzale propagandowym, przygotowującym odpowiednią glebę w umysłach prostaczków i ignorantów dla tych sofizmatów, które następnie będą rozsyłać po wszystkich szkołach w swojej firmowej propagandowej gadzinówce pt ,,Pamięć.pl’’ i infekować tym sposobem w sposób nieodwracalny umysły kolejnych pokoleń młodych Polaków, którzy nawet nie podejrzewają, że ktoś w tak cyniczny sposób drwi sobie z nich, i w taki sam prostacki sposób, czyni z nich, potomków ofiar największego pod względem bestialstwa ludobójstwa dokonanego na ich przodkach przez ukraińskich nacjonalistów. Ludobójstwa właśnie pod względem bestialstwa przebijającego nawet ludobójstwo Niemiecko-Sowieckie i stawiający ich, ofiary ukraińskiego bestialstwa w roli odpowiedzialnych za te zbrodnie, a ich ludobójców, ukraińskich nazistów w roli pokrzywdzonych, i który to IPN pana Kamińskiego, wystawi potem kolejne świadectwa moralności, jak to uczynił już wcześniej w stosunku do wielu tysięcy upowskich rezunów, jako ofiar…polskiego komunizmu.  No to nam wersję uzgodnią co się zowie. Jedno jest pewne, że pogadają sobie jak banderowcy z banderowcami, żeby lachom ustalić ostateczne. fakty.

http://ipn.gov.pl/bep/polsko-ukrainskie-forum-historykow/w-warszawie-odbylo-sie-drugie-posiedzenie-polsko-ukrainskiego-forum-historykow-14-15-marca-2016

Za: http://kresywekrwi.blogspot.se/2016/06/ustala-lachom-polakom-fakty.html

Komentarzy 12 do “Ustalą Lachom (Polakom) ,,fakty’’”

 1. Marek said

  …kornhauser, jaki Polak?

 2. Małgorzata said

  To woła o pomstę do nieba.

 3. Guła said

  ad 1
  No a kto? polak. Tak ich określają w Izraelu. Chciałoby się doprecyzować „genetycznych patriotów”.
  Z tzw Ukraińcami od zarania dziejów były prowadzone dwie polityki. Jedna Kisiela druga Jaremy Wiśniowieckiego. Obydwie na nic się nie zdały. Jak będzie taka potrzeba to na wzór Bohdana Chmielnickiego zawrą ugodę perejasławską z FR o ile Europa jak poprzednio na nich wypnie się. A jak i na tej ugodzie wyjdą jak Zabłocki na mydlę to do nas będą cholewki smażyć.

  Spróbujcie im tylko grosza nie dać … Ani gazu, ani broni, ani wychowywać i tuczyć im dzieci kosztem naszych własnych.

  Ziemie u Kraja Rzeczpospolitej w idei Międzymorza to odpowiednik brakującego ogniwa w teorii Darwina. Nigdy nic z tej mąki nie będzie, nawet zakale. Nawet gdyby tym razem dla Polaków stworzono Berezę Kartuską … A pono już jej odpowiedniki powstają.

 4. OZ said

  Ukraina powinna wrócić do Rosji.

 5. majka said

  Chazarskie sekty PIS, SLD, PO, PSL, UB, PZPR i innego smiecia wierzyly w niepamiec mlodych i wymarcie naturalne Polaków pamietajacych setki tysiecy ukro-faszo-banderowskich zbrodni wolynskich…. A TU NIESPODZIANKA 🙂 MLODZI POLACY W SZOKU i NIE ZAPOMNA !!!

 6. pugnus said

  Teraz to jest zadanie dla srodowisk narodowych ,zeby 11.07. obwolac Dniem Pamieci Ofiar Ludobojstwa na Kresach i zorganizowac stosowna masowa masowa demonstracje !Bedzie to prawdziwe wyzwanie dla opanowanego przez banderowcow MSWiA!

 7. Semicki SPRZEDAJNY karierowcz R.Ziemkiewicz CELOWO rozwala Ruch Narodowy said

  R.Ziemkiewicz faktycznie NIE chce aby istniało silne Panstwo Polskie i zawsze uczestniczy w ROZMONTOWANIU wszelkich sił sprzyjających WIEKSZOŚCI polskiej i właśnie TYLKO po to też teraz wytrzepał z rękawa tą jakąś tam NANAPĘ polityczna pod SLOGANEM „nową endecję” która ma sprzyjać MASONSKIM lożom grasującym w Polsce okrutnie „dymających” finansowo WYKOŁOWANYCH polskich obywateli.

  Karierowicz R. Ziemkiewicz był w latach 1990-ych w USA w stanie Oregon i Washington jako „stypędysta” na DOKSZTAŁTACH politycznych finansowanych przez tzw. „filantropów” żydo-masońskich, gdzie jemu WYPRANO mózgownicę. On jest faktycznie jakim syjonistą, którego widziano ubranego w czarną jarmułkę w kręgach żydowskich w Stanie Illinois w USA w latach 1990-tych, aby się PODLIZAC żydostwu.

  R. Ziemkiewicz prawdopodobnie był tzw. „stypędystą Fulbrighta” co było i jest przepustką do kariery politycznej w Polsce opanowanej przez zagraniczny kolonialny kapitał.
  „Stypędyści Fulbrighta” czy innych „fundacji” z zagranicy, a w tym Ziemkiewicz miał i ma wsparcie ZAGRANICZNYCH popleczników grasujących zakulisowo w Polsce i to jemu pomogło zrobić karierę polityczną w III RP tak jak inni „stypedyści” żydo-masonskich DOKSZTAŁTÓW.

  Poczytaj na ten temat tutaj:

  „POSŁUSZNA gwardia zachodu”

  ” … W II Rzeczypospolitej jedynym nielegalnym ruchem politycznym byli komuniści, którzy sami określali siebie jako ,,polską sekcję Międzynarodówki Komunistycznej”.

  Faktycznie oznaczało to, że stanowili agenturę organizacji, której cele były sprzeczne z interesami Polski. Dzisiaj, co prawda, nie ma już Kominternu, ale istnieje inna międzynarodówka, którą można by nazwać globalistyczną, kosmopolityczną, liberalną, a zorientowani czytelnicy z pewnością znajdą jeszcze kilka celniejszych określeń. Jest ona wprawdzie nieformalna, ale jej ludzie działają w naszym kraju najzupełniej legalnie, zdobywając coraz większe wpływy… ” czytaj:

  http://nowyekran.info/posluszna-gwardia-zachodu/

  SPRZEDAJNY syjonistyczny AGENT karierowicz R. Ziemkiewicz SFABRYKOWAŁ razem z Kukizem tzw. „nową endecję” aby ROZMYĆ i rozawlic polski Ruch Narodowy w Sejmie i Polsce oraz ROZMONTOWAĆ wszelkie pruby konsolidacji politycznej bitych, rabowanych ETNICZNYCH Polaków, którzy są zajadle śmiertelnie DYSKRYMINOWANI od 27 lat przez rzadzace MNIEJOSZCI etniczne w III RP !!

  Etniczni Polacy zostali USUNIECI z „polskiej polityki” w 1989r przy przez skrzyknięte bardzo aktywnie politycznie MNIEJSZOŚCI etniczne zamieszkałe w Polsce (żydów, ukrainców, niemców, białorusinów, kaszubów, jakiś łemków …itp), którzy zorganizowali się w ludobójczych ANTY-polskich przestępczych gangach jak żydo-niemiecko-ukraińskim „PO” i ukraińsko-żydowskim PiS na czele z tym PODŁYM banderowcem UKRAINCEM J.Kaczyńskim + KUPIONYCH przez zagranicznych siepaczy tych antypolskich gangów komunistów bezkarnych SUPER-złodzeji z PSL i SLD.

  Przekupny MASON R. Ziemkiewicz JEDYNIE udaje „polaka” który w swojej CAŁEJ działności ZAWSZE ROZMONTOWUJE, niszczy wszelkie inicjatywy polityczne etnicznych Polaków.
  Ziemkiewicz NIGDY i NIC konkretnego NIE zrobił, aby wzmocnić Panstwo Polskie jako instytucje państwową jedynie opisuje patologie polityczne w III RP traktując to jako formę ZAROBKU. Nic więcej !

  R.Ziekiewicz to zwykły GRACZ medialny, który usiłuje być na wierzchu tego bagna aby ZAROBKOWAC na patologii społecznej które NISZCZY interesy Polaków jako wspólnoty.
  R.Ziemkiewicz faktycznie to członek POSŁUSZNEJ gwardii zachodu ROZWALAJĄCEJ wszelkie inicjatywy, które by działały w interesie polskiej większości w Polsce.

  „Marian Kowalski o Endecji Rafała Ziemkiewicza – Liderzy”
  przysłuchuj się dokładnie od 13 minuty wywiadu z M. Kowalskim, który wyjaśnia jak PRZEKUPNY pędrak karierowicz portfelowy Kiliz razem ze sjonistą Ziemniewiczem ROZMONTOWUJĄ i likwidują Ruch Narodowy na co Winnicki się ZGODZIŁ :

  R. Ziemkiewicz robi dokładnie to samo co NIEMIECKIE media w III RP .

  Dokonania polityczne Ruchu Narodowego są obecnie maksymalnie URZYWANE, ekspalatowane przez tych żydo-ukrainskie stronnictwo PiS tego anty-polskiego UKRAINCA J.Kaczynskiego, którzy też zajadle ZWALCZAJĄ etnicznych Polaków, inwigilują polskich narodowców IDENTYCZNIE jak ludobójcy z przestępczego gangu „platforma obywatelska”

  PiS jest taką samą anty-polską OBCĄ agenturą w Paosce jak badyci zbrodniarze komuniści PO, PSL i SLD !

 8. pugnus said

  .W Holandii na jednym z portalow ukazal sie obszerny felieton o torturach stosowanych przez Azowcow na zlapanych „separatystach”. Oburzenie jest powszechne i posypaly sie gromy na premiera za niezastosowanie sie do wynikow referendum!Dolozylem tam stoswny link o Rzezi Wolynskiej z angielskimi napisami ,bo Zachod zupelnie o tym nie ma pojecia!

 9. Ali Baba said

  re 5..” A TU NIESPODZIANKA:) MLODZI POLACY W SZOKU i NIE ZAPOMNA !!! A ci co myśleli, że tak będzie…pośliznęli się jak na krowim placku…

 10. W GORZKA PRAWDA – CIEŃ BANDERY NAD ZBRODNIĄ UKRAIŃSKA Wiktora Poliszczuka,wydanie ANTYK 2006 zamieszczone są dodatki :
  -prof.Stanisława Kulczyckiego banderowsko-talmudyczne oceny OUN-UPA
  -List otwarty do w/w profesora (do wiadomości Premiera Rządu Ukrainy i posłów do Rady Najwyższej Ukrainy
  -List do dr.hab.Pawła Machcewicza
  -Gwałtu na prawdzie historycznej ciąg dalszy (w odpowiedzi Sławomirowi Sierakowskiemu)
  -Krótki wykład dla historyków polskich zajmujących się stosunkami polsko-ukraińskimi.Pojęcie „ruchu niepodległościowego”
  -Listy otwarty do : min.Marka Siwca
  -Pismo do IPN z dnia 29-XI/2003
  Książka jest napisana w duchu oczekiwania Tarasa Szewczenki na APOSTOŁA PRAWDY I NAUKI.
  Aktualna antyROSYJSKOŚĆ w polskiej polityce historycznej jest efektem trwającej WOJNY O PIENIĄDZ i sztuki wywoływania kryzysów aby na nich zarabiać.

 11. Maryla Danuta said

  Wydawało mi się, że wszyscy Polacy cieszą się z kultywowania historii i tradycji przez młodych Polaków zjednoczonych w Ruchu Narodowym i jesteśmy dumni, że nasza polska młodzież pamięta ! Przeraża to ciągłe zakłamywanie historii w imię źle pojętej „poprawności” politycznej – czy mamy zapomnieć o Wołyniu, o ohydnych zbrodniach dokonanych na niewinnych Polakach, o masakrze niemowląt, dzieci, kobiet i starszych ludzi, o gwałtach – o wszystkim co ta dzicz ukraińska czyniła – ufnym sąsiadom. Nie można zapomnieć !!. Nie rozumiem dlaczego 11 lipca – nie może być – Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa Polaków na Kresach ?? Co jeszcze mamy dla Ukrainy zrobić ?? Ile już „pożyczek” od Polski dostali – załatwiał im poprzedni prezydent, poprzednia premier, a teraz dalszy ciąg nieustających pomocy ?? Daje im się budynek – dla ich organizacji, dotuje się te ich organizacje – sławiące zbrodniarzy. Ilu w Polsce jest już Ukraińców ?? Teraz mamy wymazać historię ?? Niedługo dowiemy się, że ze wszystkich stron Polska ma samych przyjaciół, a co gorsza – I i II wojna – były z naszej winy ?? Czekam kiedy Żydzi stwierdzą, że naziści – to byli Polacy, skoro wciąż doją Polskę na odszkodowania, oddawanie majątków których nie było, dostają zasiłki za holokaust, Kiedy przestaniemy okradać Polaków na rzecz Żydów ?? Niemcy robią filmy o biednych wyganianych Niemcach, Ukraińcy stawiają pomniki banderowcom. Kiedy obciążymy przyjaciół Niemców o zwrot tych wszystkich poniesionych na rzecz Żydów odszkodowań i kiedy upomnimy się o nasze repasacje ?? Co jeszcze nas czeka ?? Wciąż mamy milczeć ?? Polacy mają żyć w nędzy i tylko pozwalać doić naszą Ojczyznę – a to „przyjaciołom” , a to swoim „rządzicielom” którzy mieli lepkie łapy – a teraz protestują i kwiczą – bo utracili koryto !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: