Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun – Możliwa jest pozytywna perspektywa dla Polski.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-07

Fragment bardzo ciekawego wykładu p. Grzegorza Brauna.

Komentarzy 5 do “Grzegorz Braun – Możliwa jest pozytywna perspektywa dla Polski.”

 1. Obronić POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.
  Dla tej obrony jest potrzeba podniesienia JAKOŚCI NAUKI WIARY.Punktem wyjścia jest list rozwodowy opisany przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM,oraz oryginalny podział na CYWILIZACJE dokonany przez Feliksa Konecznego.
  Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do BIZANCJUM Wschodniego zbliżyło się Zachodnie,a katalizatorem ANTYPOLONIZMU była CYWILIZACJA PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czyli ŻYDOWSKA,jak ją nazwał autor oryginalnego podziału na cywilizacje.

 2. Obserwator historii said

  Troszkę o naszych przyjaciołach zw wschodu i zachodu. Których to mamy mamy chwalić? Z którymi się bratać? I jedni i drudzy gówno warci.

  świetne przypomnienie historii, o której zapominamy mając wyprane mózgi przez żydomendia w tym Gówno Wybiórcze Szechtera -Michnika.

 3. słowa prawdy said

  Grzegorz Braun o współczesnym Kościele i papieżu Franciszku

 4. Christoph said

  Panie Grzegorz Braun, czy moze pan nam wytlumaczyc, jak dlugo jeszcze bedziemy znosic niemiecka falszywa propagande jewropejska. Czx te rude lby wreszcie zostawia Polske w spokoju i zajma sie swim kacperkowym teatrem w Berlinie? Prezydent Gauck porzuca to „towarzystwo” rowniez nie bez powodu- co bedzie mialo i konsekwencje w Berlinie.
  Jezeli ktos moze to przetlumaczyc na Polski to „dobranoc” „spijcie dobrze”! (Prasa Niemiecka i jej propaganda przeciwko Polsce) (07.06.2016 T-online.de)
  http://www.t-online.de/nachrichten/ausland/krisen/id_78053140/manoever-in-polen-startet-im-wuergegriff-der-anakonda-.html

 5. gość said

  Radosław Sikorski będzie na obradach Grupy Bilderberg 2016.

  W dorocznym spotkaniu tajnej Grupy Bilderberg zrzeszającej najbardziej wpływowych globalistów z obszarów polityki, finansów, mediów, obronności i technologii weźmie udział były minister spraw zagranicznych a obecnie starszy członek Uniwersytetu Harvarda Radosław Sikorski. W zeszłym roku można by powiedzieć, iż oddelegował na spotkanie swoją żonę Annę Applebaum natomiast teraz pojawi się w Dreźnie osobiście by omawiać wdrażanie globalizacji na terenie Europy.

  Czytaj dalej:
  https://gloria.tv/article/3RJQpZe7gKDb9fJut3HCqqmHS

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: