Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 553: Rebelia.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-07

Min. Prawdy w pracy na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:
Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)

Komentarzy 5 do “Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 553: Rebelia.”

 1. strach się bać! said

  Dr Zbigniew Kękuś: Światowe Dni Młodzieży w Brzegach w rękach masona Dziwisza?

 2. pugnus said

  To nie jest zadna rebelia ,tylko regularny sabotaz!Przejawia sie ona na wszystkich poziomach i pionach!Sytuacja jest odwrotna od tej zastanej przez sowieciarzy po wojnie,kiedy to cale spoleczenstwo stawialo opor,jedni bierni ,drudzy czynny , wladzy dokonujacej sowietyzacji Polski.Nikt kto sie sie szanowal , nie szedl z komuchami na wspolprace.Wykonywano tylko minimum ,tego , ,co decydowalo o fizycznym przezyciu.Obecnie nowy rzad natknal sie na mur niecheci zarowno w administarcji samorzadowej ,jak i w policji i wojsku!Papierkiem lakmusowym nastrojow w wojsku byla postawa generalicji w odniesieniu do uczestnictwa w pogrzebie „Lupaszki”! Sama obecnosc zolnierzy szeregowych i nizszych ranga oficerow o niczym nie swiadczy ,bo generalow tam nie bylo!Nic dziwnego ,nie mogli oddac honorow czlowiekowi ,ktory dybal na zycie ich dziadkow i ojcow.Policja to osobny rozdzial.Skale lekcewazenia przez lokalnych komendantow min. Blaszczaka oddaje ordynarna i prymitywna prowokacja w Gdansku ,gdzie policja wystapila z brutalniscia podobna do tej ,pamietnej z Marszow Niepodleglosci w okresie rzadow PO!Demonstracyjne i z uzyciem przemocy aresztowanie corki znanej dzialaczki PiS bylo zamierzone i obliczone na zdyskontowanie pozniejszych posuniec min.Blaszczaka wyrazajacego sie negatywnie o postawie policjantow!
  O probie wbicia klina miedzy nowy rzad i policje swiadczy komentarz propagandzisty Lisa na Onecie.Juz po tym incydencie usmiechajac sie zlosliwie zapytywal ,czy dzieci i dzialacze PiSu stoja ponad prawem i jak policja powinna sie do tego ustosunkowac?Oczywiscie wine za stwarzanie podatnego gruntu dla prowokacji ponosi Blaszczak,bo wystarczylo tylko,zeby nakazac wszystkim komendantom wojewodzkim przekazywac zawiadomien o majacych sie odbyc na ich terenie demonstracjach,a zapewne o pochodzie sodomitow w Gdansku Blaszczak dowiedzial sie z …internetu!
  Nie lepiej jest w dyplomacji ,bo juz nawet portal niezalezna. pl doniosl o probie mianowania dzialaczki RASiu wicekonsulem w Londynie!Dopiero po protestach Polonii i dzialaczy narodowych ze Slasku ministrstwo cofnelo te nominacje!
  Ale jak ona mogla przejsc przez sejmowa komisje spraw zagranicznych ,gdzie PiS dysponuje wiekszoscia glosow.I tu sie msci
  bezrefleksyjne glosowanie na” jedynki ‚ z list PiSu ,podczas gdy wiadomo ,ze do 5-tego miejsca na listach widnieja „sami swoi”,ktorych pochodzenia nikt nie zna a ktorzy namaszczeni sa byc moze nawet na wschodnim wybrzezu…USA!Totez nalezalo glosowac dopiero na kandydatow od 6-tego miejsca ,bo sa to zwykli „wypelniacze” list ,gorszego pochodzenia, czyli …polskiego!Kazus Pieklo jest wiec teraz zrozumialy ,chcociaz do jego ,jak i innych „nominacji” podobno reke przyklada Rotfeld ,a Wlaszcz jest tylko figurantem!
  Na koniec ciekawostka pogodowa.Europe zachodnia nawiedzily ostatnio niespotykane opady deszczu podczas gdy Afryka srodkowa i poludniowa cierpi juz od kilku lat na susze.W Mozambiku znikla potezna kiedys rzeka Lilpopo.Niesmialo na razie ,bo grozi to zadarciem z Wysokimi Mocami ,zachodnie media zaczynaja donosic o zakloceniu cieplego pradu El Ninho zwanego tez Golfstromem.A do tego defektu mial sie przyczynic gigantyczny w swoich rozmiarach wyciek ropy naftowej na platformie wiertniczej firmy bedacej wlasnoscia bardzo wplywowej rodziny o naturalnie domyslnych korzeniach.Erupcja ta miala miejsce wlasnie na m.Karaibskim gdzie bieg swoj zaczyna Golfstrom.Spekuluje sie nawet ,ze byl to sabotaz zamierzony !

 3. zuzia said

 4. Ali Baba said

  re 2.”nalezalo glosowac dopiero na kandydatow od 6-tego miejsca ,bo sa to zwykli „wypelniacze” list ,gorszego pochodzenia, czyli …polskiego! ” RACJA I JESZCZE RAZ RACJA!! PS Kilka lat temu rozmawiałem z kimś z sekretariatu jakiegoś senatora..I MÓWIŁ TAK JAK WYŻEJ..to samo!!

 5. gość said

  Interesujące… George Soros kupuje akcje Agory! Miliarder uruchamia pieniądze z funduszu inwestującego w krajach „gdzie wolność mediów jest zagrożona”

  O bardzo interesującym wydarzeniu na rynku medialno-politycznym czytamy w serwisie „Pulsu Biznesu”. Jak czytamy w branżowym periodyku, ponad 11 proc. akcji Agory trafiło do funduszu należącego do George’a Sorosa, inwestującego w projekty medialne w krajach, „gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony”.

  Tego typu inwestycja ze strony kontrowersyjnego miliardera jest pierwszą na rynku w Polsce. Przedstawiciele funduszu zapewniają, że wykup ponad 11 proc. akcji Agory (dokładnie 11,22 proc.) jest motywowany wyłącznie względami finansowymi. Wypowiedzi miliardera z ostatnich tygodni poświęcone Polsce każą jednak zastanowić się również nad innymi przyczynami.

  Puls Biznesu” cytuje przy tym interesującą wymianę zdań, do jakiej miało dojść między Sorosem a serbskim dziennikarzem Sasą Vucinicem.

  To nie zadziała, ale dam ci sznur, na którym sam się powiesisz. Moja fundacja zainwestuje 0,5 mln USD, by przetestować pomysł i zobaczymy, co się stanie

  — tak Soros miał uzasadniać swoje inwestycje w krajach, gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony.

  Czy za tą inwestycją kryje się coś więcej niż biznesowy projekt? Jak na razie możemy tylko się domyślać. Czytaj więcej na stronach „Pulsu Biznesu”.

  http://wpolityce.pl/polityka/295790-interesujace-george-soros-kupuje-akcje-agory-miliarder-uruchamia-pieniadze-z-funduszu-inwestujacego-w-krajach-gdzie-wolnosc-mediow-jest-zagrozona

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: