Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Hanna Suchocka honorową przewodniczącą Komisji Weneckiej.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-10

+
Hanna Suchocka została dziś mianowana honorową przewodniczącą Komisji Weneckiej. Była premier poinformowała o tym po inauguracyjnym posiedzeniu sesji plenarnej tego gremium.

.

Wniosek ws. powołania Hanny Suchockiej złożył przewodniczący Komisji Weneckiej Gianni Buquicchio. Jako honorowa przewodnicząca Hanna Suchocka nie jest formalnie członkiem Komisji, ale może brać udział w jej posiedzeniach i pełnić w szczególnych przypadkach funkcję sprawozdawcy.W opinii posła Prawa i Sprawiedliwości Jacka Sasina Komisja Wenecka nie jest organem, który może budzić uznanie.

Komisja Wenecka – dla mnie przynajmniej – po tych ostatnich opiniach, a szczególnie opinii o Trybunale Konstytucyjnym, nie jest instytucją, która budzi jakieś moje szczególne uznanie. Myślę, że po opinii ws. TK i po tym, jak KW do tego podeszła, nie mamy żadnych wątpliwości, że jest ona mocno upolityczniona, nie jest to ciało eksperckie, ma bardzo duże konotacje polityczne – mówił Jacek Sasin.

RIRM, Radio Maryja

Komentarzy 14 do “Hanna Suchocka honorową przewodniczącą Komisji Weneckiej.”

 1. Nana said

  My ją – grzecznie – drzwiami, a ona oknem

 2. OSTOJA said

  http://www.garnek.pl/nefrete/8463552/zamek-w-sieniawie-lezachow-latem

 3. tomek said

  No no zydow nigdy nie jest za duzo a takich jak suchocka to wielki niedostatek

 4. Miejcie w DUPIE jakieś tam "komisje weneckie" i inne zbiegowiska żydo-masonów ! said

  Żydówa Hanna Suchocka NIGDY NIE przejawiała troski o dobro Polski ani Polaków !

  Bardzo aktywna żydo- MASONKA Hanna Suchocka ( żydowskie FAKTYCZNE nazwisko – Hajka Silberstein) była WYZNACZONA przez zakumaflowane masoństwo w PRL-u na „posła” tzw. „Sejmu Kontraktowego”.

  Ten tzw. „Sejm Kontraktowy” to było nie demokaryczne spreparowane forum żydów, ukrainców, niemców … itp. do tzw. Sejmu X kadencji 1989-1991 gdzie „posłowie” zostali WYZNACZENI na bazie porozumień politycznych aktywistów MNIEJSZOŚCI narodowych tzw. „Okrągłego Stołu” którzy ustalili metodologię i obowiązujące zasady RUGOWANIA etnicznych Polaków od władzy w Polsce, co trwa DZISIAJ.

  Gdy w Polsce po 1989 roku władzę w ustanowionej złodzejsko-gangsterskiej III RP, a lewactwo i MASONI przejeli władzę to wyznaczyli dla niej funkcje Premiera III RP w latach 1992 – 1993.

  Potem, gdy finansowe KLUBY żydostwskie w USA zgłosiło rozczenia finansowe i żądało natychmiastowej dla nich wypłaty $65 miliardów od polskiego podatnika to MASOŃSTWO wstawiło tą żydówke Hanna Suchocka vel Hajka Silberstein z anty-polskiej partii „Unia Wolności” na stanowisko Ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego 1997 – 2000 w rządzie ŻYDA Jerzego Buzka.
  Oni razem usiłowali Polaków rzucic na kolona i WYRWAĆ Polakom te $65 milardów dla KLYBÓW żydowskich z USA.

  Przed tym RABUNKIEM Polaków URATOWAŁ śp. Edward Moskal, Prezes Polskiego Związku Narodowego w Chicago, który na forum międzynarodowym UZASDNIŁ bzdurnośc rzan żydowskich NIE zgodnych z prawem amerykańskim i medzynarodowym. Za ten czyn OBRONY etnicznych Polaków przed RABUNKIEM zydowskim św. Edward Moskal został nazwany „antysemitą” przez samego ówczesnego prezydenta III RP żydo-komunistę pijaczynę gangstera A.Kwasniewskiego, którego WYKOŁOWANY motłoch w III RP „wybrał” 2-u krotnie prezydentem . . . o ZGROZO jaka głupota szalała w Polsce . . .

  Polacy w Polsce POWINNI stawiac POMNIKI Edwardowi Moskalowi oraz NAZYWAĆ jego imieniem ulice w CAŁEJ Polsce za URATOWANIE przed RABUNKIEM rozwydrzonych żydów.

  Wtedy gdy ta suka zydowska była stanowisko ministra sprawiedliwości to prokuratora generalna III RP na ZAMÓWIENIE anty-polskiej partii „Unia Wolnosci” grasujacej w Polsce zaczęła prowadzic na WIELKĄ skale INWIGILACJE oraz PRZEŚLADOWANIA ugrupowań strykle „polskich narodowych” z wypędzaniem na zagraniczna banicję najbardziej krnąbrnych Polaków ci też wspierał TW bolek wałesa , a potem żyd A.Kwaśniewski systematycznie bezkarnie OCZENIAJACY Polaków jak ostatnio w 2016 roku na Tajwanie.

  Te anty-polskie działenia żydówy Hanny Suchocka są UDOKUMENTOWANE ale dlatego, że żydzi/ukraincy NADAL sprawują władze w III RP jest to NIE możliwe rozliczenie za tą kryminalną działanosc ewidentnie wymierzoną w etnicznych Polaków z pełną DYSKRYMINUJACĄ etnicznych Polaków w Polsce do dzisiaj.

  Żydówa Hanna Suchocka vel Hajka Silberstein też była członkiem co rocznego TAJNEGO zjazdu bildenberga w 1997 i 2009 roku, gdzie żydo-masoni z całego Świata próbują ustalić „obowiązujący” porządek Światowy w interesie żydo-masońskiej KASTY NWO oraz B’nai B’rith International, którzy POZORUJĄ że są instytucją „harytatywną” . . . SIĆ!

  Żydówa Hanna Suchocka to WRÓG Polski i polskości , ale TYLKO takich właśnie nagradzał B.Komorwski z jego kapitułą w której był SPRZEDAJNY śliski kompozytor Krzysztof Penderecki:

 5. Adam -z ch.n.g. said

  A kto był – przy święceniu – na świętego
  Jana((Karola) z Wadowic ?


  To są faktycznie CZASY OSTATECZNE .

  ….
  A jak tam w YELLOWSTONE ?
  A co się dzieje na USKOKU TEKTONICZNYM – Los Angeles – Las Vegas ?
  Jak wygląda dzisiaj Zatoka Meksykańska ?
  …..h ….i

 6. Edi said

  https://m.facebook.com/PodziemnaTV/posts/940715936025220

 7. okupacja wewnętrzna Polski said

  prof. Marek Chodakiewicz odpowiada na zaczepki postkomunistów

 8. Kozietulski said

  Dla nich jest tylko jeden final.SMIERC.

 9. margot2you said

  Reblogged this on Królowa Margot.Striptiz.

 10. Tytus said

  Kolejny dowod na fakt parchatego zawszenia UE, Komisji Weneckiej etc.

 11. arcybolesnaprawda said

  Znow żydówka ?

 12. j said

  I tak dobrze, ze Hani nie zrobili biskupem 🙂
  Bo na zdjeciu z „gemby” wyglada wypisz wymaluj jak prawdziwy biskup.
  Czy ktos z panstwa pamieta taka gre w karty doopa biskupa?

 13. Alina said

  Czy jest możliwe, żeby np. niemiecki polityk odwołany z funkcji przez legalny rząd był powołany jako honorowy urzędas w instytucji z której został odwołany???? W Niemczech byłby to skandal, który spowodowałby odebranie takiej instytucji środków finansowych i jej likwidację. Tymczasem jakieś niby unijne ciało w bezczelnie manifestacyjny sposób robi Suchocką honorową przewodniczącą Komisji Weneckiej. Przepraszam, że głupio pytam: CO TO MA WSPÓLNEGO Z HONOREM???? Honorowe byłoby wycofanie się pani b.premier na emeryturę, i pozostawienie spraw swojemu biegowi.
  Tymczasem starsza pani zdaje się nie zauważać zmiany władzy w Polsce po ostatnich wyborach. I tu nasuwa się pytanie? Czy nie zauważyła tej zmiany z weneckiego stolca? Czy nie czyta gazet polskich, ani nie ogląda na bieżąco wiadomości? Czy nie uznaje wyniku wyborów parlamentarnych i prezydenckich? A może ma taką sklerozę, że wie i potrafi zrobić tylko to co ktoś jej powiedział w ostatnich 5 minutach?
  Wszystkie te czynniki – pojedynczo – są wystarczającym powodem, żeby pani Hanna Suchocka przestała reprezentować Polskę GDZIEKOLWIEK. Bo może być tylko kompromitacją, bez honoru. Jej kompromitacja niestety nie ma przymiotnika „żydowska”, tylko polska ….

 14. Guła said

  Jan Szewczak w wypowiedzi z mównicy sejmowej twierdzi, że rocznie z dziurawego garnka jakim jest Polska wycieka (w nieznane) 90 mld zł rocznie. Jeżeli pomnożymy te kwotę przez dwadzieścia lat to otrzymamy wartość 1 biliona 800 miliardów zł. O znanych wypływach nie mówimy …
  .https://www.youtube.com/watch?v=CgPbtOXy1y8

  A poza tym uważam, że skoro pierwszym prezydentem został Jaruzelski to równie dobrze prezydentem mógł być nie tylko Kwaśniewski ale i Stolzman. Bo
  to nie tylko starsi bracia w wierze ale i Ukraińcy zarazem. Cuzamen do kupy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: