Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Interesujące… George Soros kupuje akcje Agory!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-10

YT/fratriaO bardzo interesującym wydarzeniu na rynku medialno-politycznym czytamy w serwisie „Pulsu Biznesu”. Jak czytamy w branżowym periodyku, ponad 11 proc. akcji Agory trafiło do funduszu należącego do George’a Sorosa, inwestującego w projekty medialne w krajach, „gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony”. 

Tego typu inwestycja ze strony kontrowersyjnego miliardera jest pierwszą na rynku w Polsce. Przedstawiciele funduszu zapewniają, że wykup ponad 11 proc. akcji Agory (dokładnie 11,22 proc.) jest motywowany wyłącznie względami finansowymi. Wypowiedzi miliardera z ostatnich tygodni poświęcone Polsce każą jednak zastanowić się również nad innymi przyczynami.

 

Puls Biznesu” cytuje przy tym interesującą wymianę zdań, do jakiej miało dojść między Sorosem a serbskim dziennikarzem Sasą Vucinicem.

To nie zadziała, ale dam ci sznur, na którym sam się powiesisz. Moja fundacja zainwestuje 0,5 mln USD, by przetestować pomysł i zobaczymy, co się stanie

— tak Soros miał uzasadniać swoje inwestycje w krajach, gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony.

Czy za tą inwestycją kryje się coś więcej niż biznesowy projekt? Jak na razie możemy tylko się domyślać. Czytaj więcej na stronach „Pulsu Biznesu”.

wwr

Komentarzy 15 do “Interesujące… George Soros kupuje akcje Agory!”

 1. michnikuremek said

  Opadają resztki zasłon z GW i tego środowiska zgromadzonego wokół Adama Michnika. Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości czyje interesy zeprezentowała GW – to jest albo naiwny, albo zwyczajnie głupi…..

 2. ck said

  Ten stary pryk ma 86lat i bierze on nadal czynny udział w kształtowaniu polityki krajów… widać wyraźnie że elyty odżywiają się inaczej niż szare pospólstwo na diecie „zrównoważonej”.

 3. solkraken said

  wszędy, gdzie tracą waadzę nad „rzędem dusz tubylczych” zaczynają walkę o demon-krację :((((

  a tak to się skończyło w Serbii..

 4. W kolejnej UTOPII tym razem z wiarą w WOLNY RYNEK znalazła swoje miejsce ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.
  Liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

 5. OSTOJA said

  Stary pierdziel stoi nad grobem i bruździ ale już za niedługo i przyjdzie mu zdać sprawozdanie ze swoich poczynań przed Najwyższym.

 6. Borek said

  (…) „proletariat” narodu wybranego (…)

  Uchodźcy z Bliskiego Wschodu jednak trafią do Polski. Zaprosili ich biskupi

  Uchodźców zaprosili polscy biskupi, którzy podczas 373. posiedzenia Konferencji Episkopatu Polski ogłosili utworzenie korytarza humanitarnego dla „uchodźców z krajów ogarniętych wojną”.
  Szczegółowy plan opracować ma Caritas.

  http://wgospodarce.pl/informacje/26444-uchodzcy-z-bliskiego-wschodu-jednak-trafia-do-polski-zaprosili-ich-biskupi

 7. @+@=@@ said

  Na szczęście Gazgazgazzzzettta Wybwybwybbbborcza nie jest środkiem płatniczym. To jest gazgazgazzzeta idealna do wykładań posadzek na fermach drobiu (kurniki, indyczarnie, gęsiarnie…) oraz ptaszarni w ogrodach zoologicznych.

 8. Gość said

  Niech on sobie pier…y trumnę kupi lepiej w której będzie mógł w kucki siedzieć przed szatanem. Goryl syjonistyczny.

 9. @+@=@@ said

  George Soros będzie miał w Gazgazgazzzecie Wywywywbbborczczczej zagwarantowane bezpłatne miejsce na zamieszczenie nekrologu o jego śmierci oraz cykl pośmiertnych publikacji chwalących jego filantropijne „zasługi” za życia.

 10. jok said

  „gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony”.. Czyli gdy 90% mediów nie jest w rękach „nacji”, a pozostałe 10% de nomine w rękach filosemickich gojów, a de facto w rękach też „nacji”? Bo chyba tylko wtedy, gdy tak jest, sorose tego świata, uznają że media są wolne:))))

 11. Kim said

  „I zobaczymy co sie stanie…”
  To ulubione pytanie zbirow rodem z gestapo experymentujacych dzis bezwzglednie na spoleczenstwach jak na szczurach.

 12. Guła said

  ad 1
  Albo nie czyta Stanisława Michalkiewicza („polskojęzyczna żydowska gazeta dla Polaków”)
  Wykup 11,22 % akcji przez jerzego któren powinien zajmować się, z racji wieku, „misterium” (stawiam dolary przeciwko orzechom, że jak tylu innych i on się „pogodzi” i przyjmie ostatnie namaszczenie, rzecz jasna na wszelki wypadek) a nie międzynarodowym grandziarstwem, to finansowy zastrzyk dla Agory. Zbyt gaz-wyb żaden. Kioski zamawiają taką ilość szt ile zamówią stali czytelnicy (kilka). Zwrotów nie ma a wiec 100% zbyt.
  Gazeta stanowiła własność NSZZ a przejecie jej przez wiadomych i uczynienie z niej narzędzia politycznego w końcu doczeka się wyjaśnienia. Taką mam nadzieję.

 13. Ali Baba said

  re 1..: to jest albo naiwny, albo zwyczajnie głupi..MERYTORYCZNIE dobrze ujęte, ale zbyt zbyt delikatne!! Nazwijmy rzeczy PO IMIENIU.

 14. Ali Baba said

  ..”Interesujące..” CO W TYM INTERESUJĄCEGO ? To normalne, że gówno ciągnie do gówna..Zasada stara jak świat..

 15. Tytus said

  Zydowska banda za wszelka cene chce nadal prac mozgi Polakow… To bylo, jest i dlugo jeszcze bedzie ich strategicznym planem sprawowania polityczno-swiatopogladowej kontroli nad tubylczym narodem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: