Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

To wyznanie Roberta Lewandowskiego obejrzało 400 tys. osób. Zobacz, co powiedział o Jezusie.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-10

Robert Lewandowski jest gwiazdą nie tylko piłkarskich boisk. Cztery lata temu wziął bowiem udział w zupełnie nietypowej akcji, w której wypowiedział się o… Panu Jezusie. Co powiedział?

To wyznanie Roberta Lewandowskiego obejrzało 400 tys. osób. Zobacz, co powiedział o Jezusie

Kilka lat temu Robert Lewadnowski został ambasadorem akcji „Nie wstydzę się Jezusa”. Zobacz wyznanie znakomitego piłkarza:

 

 

 

 

Read more: http://www.pch24.pl/to-wyznanie-roberta-lewandowskiego-obejrzalo-400-tys–osob–zobacz–co-powiedzial-o-jezusie,43853,i.html#ixzz4BAZRfb6q

Komentarzy 7 do “To wyznanie Roberta Lewandowskiego obejrzało 400 tys. osób. Zobacz, co powiedział o Jezusie.”

 1. Marek said

  Gratuluję – tak trzymać

 2. Ola said

  Dziekujemy Bracie…

 3. emberx said

  Krótko i zwięźle.

 4. pugnus said

  Deklaracja wrecz senasacyjna ,bo jednak dlugoletnie ataki na Kosciol i Wiare nie pozostawila sladow ,zwlaszcza wsrod celebrytow i w tym Lewy odroznia sie sie od nich jak orzel od swinii tylko…brakuje mi jedengo!.Dlaczego nie mozemy zobaczyc tego w TVP lub chocby w TV Trwam?Oczywiscie nie ma tym winy Lewego!

 5. Marta said

  Takie wyznanie wiary nie często się zdarza wśród ludzi na świeczniku.Dziękuję Panu.Niech Ten Jezus któremu Pan służy Panu błogosławi.

 6. Świecki ambasador CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.

 7. Pop said

  Zrobimy Wam drugą rzeź wołyńską! Ukraińcy do Polaków przed meczem Euro 2016

  „Skrajni nacjonalizm ukraiński wciąż jest żywą ideologią na Ukrainie, szczególnie zachodniej, a także w Polsce wśród mniejszości ukraińskiej. Chociaż kierunek ten pod swoimi sztandarami aktualnie nie gromadzi rzesz zwolenników, jednak jego sytuacja jest szczególnie niebezpieczna.

  „Powtórzmy rok 1943”, „Zrobimy wam drugą Rzeź Wołyńską”, „Polaków nie ma co żałować tak samo jak nie żałujemy Ruskich wyrżniętych w Czeczeni” to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod kontrowersyjnym wpisem.

  Jeden z największych portali futbolowych „Brutalny Futbol” zamieścił grafikę z wpisem ” DO RZEZI WOŁYŃSKIEJ POZOSTAŁY 2 TYGODNIE”

  Mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Ukrainy w piłce nożnej odbędzie się 21 czerwca, jednak na długo przed nim na portalach społecznościowych i stronach sportowych naszych wschodnich sąsiadów pojawiają się skandaliczne „ostrzeżenia”.”

  http://znews.pl/2016/06/11/zrobimy-wam-druga-rzez-wolynska-ukraincy-do-polakow-przed-meczem-euro-2016/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: