Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Adam Michnik i korporacja Jurka Sorosa:

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-11

przeciez-nie-oddamy-polski-polakom-adam-michnik

Komentarzy 12 do “Adam Michnik i korporacja Jurka Sorosa:”

 1. Zadanie to w ramach zwalczania wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ,której Polska jest bastionem.

 2. alfredoni said

  To że Soros kupił 11 procent akcji Agora nie oznacza od razu że wzrośnie im sprzedaż tego szmatławca !
  Zmarnowane pieniądze – Ja niczego nie kupuje ze stajni Agora – od gazetki wybiórczej po inne badziewne gazety.
  Omijam też filmy które na dole mają znaczek sponsoringu Agora albo GW.
  Po co mam płacić i czytać kłamstwa pisane przez jakiś śmierdzieli ???

 3. Nana said

  Dlaczego spółka Izraela nadawała Polakom numery PESEL? Dlaczego „oznakowanie” Polaków powierzono właśnie im? Warto przypomnieć sobie, że nr PESEL to po prostu szyfr, o czym pisano już w necie w 2012 roku

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polacy-zydzi-i-numery-pesel-2012-10

 4. Kozietulski said

  Bydle jeszcze zyje.I zre polska zywnosc A pfu a pfu.shit

 5. niewolnik said

  Mając już michnika na tapecie, warto przypomnieć relację Pana Zbigniewa Flisa ze spotkania MKZ Jastrzębie z KOR-owcami – http://wazne-sprawy.pl/wypierdolimy-polakow-i-sami-bedziemy-rzadzic/
  Oto ważny fragment:
  „Geremek z charakterystycznym sposobem poruszania, trzymał głowę na boku, strasznie pluł jak mówi, próbowałem się odsunąć, on się przysuwał wielokrotnie. W pewnym momencie powiedziałem mu , żeby się odsunął i przestał pluć, bo nie lubię rudych. Zapytał „dlaczego” odpowiedziałem tylko, że nie lubię i koniec. Wtedy już nie było mowy o podpisywaniu czegokolwiek.
  Michnik dość spokojny małomówny, z uśmiechem na ustach włączył się do dyskusji, pragnąc nas sponiewierać. Powiedział nam, że „My weźmiemy władzę, a wy Polacy pójdziecie z torbami”. Giedroyć dodał, że „Nasi ludzie są już przy władzy, mamy kontakty i tylko czekamy na odpowiedni czas i ujawnimy prawdziwe nazwiska”. Geremek bez kurtuazji powiedział: „Wypierdolimy Polaków i sami będziemy rządzić”. Jak echo to samo powtórzy Michnik. Powiedziałem im, że to się uda po moim trupie.
  Panowie korowcy używali języka bardzo ordynarnego, górnik z dołu był przy nich wtedy człowiekiem kulturalnym i powściągliwym. Geremek wykrzykiwał, że zrobią porządek z Polakami za 1968 rok za deportacje i za to, co z „nami” zrobili. Zapytałem się, co rozumie przez „nami”. Jarek powiedział, że później porozmawiamy w drodze powrotnej do Jastrzębia w samochodzie. Wtedy jeszcze nie widziałem podziału na Polaków i Żydów, widziałem tylko niszczącą działalność KOR-u dla Polski i wiedziałem, że trzeba ich trzymać najdalej jak to możliwe od Śląska. Oczywiście nie podpisaliśmy dokumentu z KOR-owcami, kierowca odwiózł nas do domów do Jastrzębia. Jarek po drodze powiedział mi, że za kilka dni dowiem się dokładnie co znaczyło „nami”.”

  -Ciągle o tym pamiętajmy – to są wrogowie Polski!

 6. Maryla Danuta said

  Czy ten Szechter- Michnik i Soros nie wiedzą, że Polska jest Ojczyzną Polaków, a takie żydowskie przybłędy tylko przyssały się do Polski i doją ją od bardzo wielu lat. Mam nadzieję, że wreszcie wyniosą się z Naszej Ojczyzny i poszukają sobie miejsca gdzieś jak najdalej od Polski, mają swój Izrael. Polska jest Ojczyzną Polaków, a nie Żydów. Serdecznie mamy dość tych żydo-komunistów i lewaków – niech się wreszcie odczepią i wyniosą !!

 7. BOJKOTOWAĆ, NIE kupowac to żydowskie gówno AGORA i GW szechtera/ sorosa ! said

  USUNĄĆ z katalogów publicznych-podatnika czyli WSZYSTKICH bibliotek, urzedów państwowych, szkół i uczelni w całej Polsce tą żydowską zakłamaną PROPAGANDĘ żydowską AGORA i szmatławiec GW, tak aby ZBANKRUTOWALI !

 8. Analityk said

  Całkowicie zgadzam sie że Michnik tak mysli!
  Michnik będąc kiedyś w Australii udzielił wywiadu, w którym powiedział, że jeśli interesy żydowskie w Polsce będą zagrożone to oni – żydzi – wywołają konflikt polsko-ukraiński.

  Jaka mamy sytuację w Polsce na dziś.
  -na wielu stanowiskach z policji i SB są Ukraińcy,
  -Siemoniak Ukrainiec i z pewnością filoukrainiec i antypolak,
  -w wojsku polskim jest wielu ukraińców; są to potomkowie banderowców przesiedlonych po akcji Wisła w różne rejony Polski: Szczytno (tam gdzie szkoła policji), Szczecin, Wrocław, etc.
  -sprowadzono do Polski około 800 tys.Ukraińców z Ukrainy,

  Najprawdopodobniej w jednostce LITPOLUKRBRIG ze strony polskiej są wcieleni tylko potomkowie banderowców, których sie szkoli i daje broń do ręki aby walczyć o „ukraińskie” interesy a wlaściwie żydo-masońskie, które zgrożone spowodują rozlew polskiej krwi. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z ostatnich lat z jaką zaciekłością biją uczestników Marszu Niepodległości policjanci o żydobolszewickoukraińskiej mentalności nienawidzący Polaków.

 9. gość said

  Jarosław Kaczyński PRZECIW SOROSOWI! „Narzuca się Polsce społeczeństwo multikulturowe!”

 10. Kozietulski said

  E wy politycy finansisci z piekla rodem koniec wasz.TO SMIERC W MECZARNIACH.

 11. Greg said

  Oddadzą, oddadzą, ,,oni” mają swoje plany a, Pan Bóg Swoje.
  Bierzcie tylko, Różańce do ręki!.
  Ktoś ma jakieś wątpliwości, jaki będzie ,,finał”, tej walki?
  Bez cywilizacji Łacińskiej, nie widzę, dalszego sensu istnienia Świata!
  Reszta to BARBARZYŃCY!
  Teraz, widać to już ,,gołym okiem”.

 12. Środowiska żydowskie buntują się przed wydawaniem MEIN KAMPF.
  Każda ZBRODNIA ma swoje : MOTYWY,WYKONAWCÓW i NARZĘDZIA ZBRODNI.Najmniej rozprawia się o motywach,aby nie szukać analogii w trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: