Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zło pokazało swoją wykrzywioną mordę Tomasza Lisa.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-11

Portalowi Tomasza Lisa przeszkadza Boże Ciało, za to wychwala ramadan!
Portalowi naTemat.pl, którego współwłaścicielem jest Tomasz Lis, przeszkadza Boże Ciało – za to bardzo wychwala ramadan i pokazuje jego zalety.

Jak się okazuje w święto Bożego Ciała portal szydził z katolickich procesji, z kolei przy okazji święta Ramadanu wzywa do wyrozumiałości i wychwala poszczących muzułmanów.

Procesje Bożego Ciała zakorkują całą Polskę. Do ich obstawy odciągani są policjanci. Ci już ostrzegają przed mandatami i odholowaniem aut. No i, po święcie zostają śmieci – więdnące, młode brzózki. To manifestacyjne pokazanie wiary, a dla dziewczynek okazja do sypania kwiatków, nie wszystkim się podoba. – czytamy w artykule natemat.pl zatytułowanym Boże, znów procesja! Utrudnienia na drogach, kłótnie o ołtarze i manifestacyjna wiara.
Ramadan natemat.pl
Jeśli mowa o ramadanie retoryka zmienia się o 180 stopni. – Dla wielu Polaków konieczność postu jest często trudna do udźwignięcia. Niestety, nawet wigilia nie może obyć się bez zabronionego alkoholu. I rodzinna biesiada w niektórych domach kończy się popijawą. Z tym nie ma problemu w domach muzułmańskich. Coraz więcej wyznawców religii spod znaku półksiężyca uczy stara się też uczulić na swoje praktyki innych. – czytamy w artykule zatytułowanym Warszawa obchodzi ramadan. W tym miesiącu bądź wyrozumiały dla obsługi popularnych kebabów.

Jak widać „Bądź wyrozumiały dla obsługi kebabów” w czasie ramadanu. Natomiast obchodzenie Bożego Ciała to złośliwe korkowanie miasta, a utrudnienia przy publicznych knajpach to „wyrozumiałość dla muzułmanów”. Poza tym autor artykułu chyba trochę się zapędził pisząc, że „Warszawa obchodzi ramadan” 🙂

http://ndie.pl/portalowi-tomasza-lisa-przeszkadza-boze-cialo-a-wychwala-ramadan/

Komentarzy 14 do “Zło pokazało swoją wykrzywioną mordę Tomasza Lisa.”

 1. Maryla Danuta said

  Bardzo żałosne i głupie są te Lisie wpisy. Ponadto czemu ten lisi pomiot wzywa Boga, skoro przeszkadza mu Święto Bożego Ciała., zapomniał że Polska jest krajem katolickim i katolicy mają prawo obchodzić to wielkie święto !! Jeśli bardziej odpowiada mu ramadan, to niech przeniesie się do krajów, gdzie ramadan jest obchodzony – jest ich wiele. Przecież nikt w Polsce po nim płakać nie będzie !! Ciągle ludzie, którym przeszkadzają Polacy – siedzą w Polsce i jakoś nie widzę, żeby chcieli nas opuścić. Trudno im odczepić się od „dojnej” Polski – chyba czas najwyższy ułatwić im pożegnanie i niech znikną z naszej Ojczyzny jak najszybciej i na zawsze !!

 2. OSTOJA said

  Im wcześniej tym lepiej. 🙂

 3. Bronisław said

  Pani Marylo! Swoją wypowiedź kończy Pani słowami: „…chyba czas najwyższy ułatwić im pożegnanie i niech znikną z naszej Ojczyzny jak najszybciej i na zawsze !!”!!!
  Jak historia uczy Pani Marylo, Żydzi pojawili się u Nas już w początkach Średniowiecza, jako handlarze Braci, Słowian-niewolników, a od XII wieku odnaleźli tutaj „swoje Polin” (miejsce odpoczynku)!!! Talmudycznymi „swymi zabiegami”, i przy braku Naszej czujności, w ciągu tych wieków, uczynili z Nas Gospodarzy, swoimi parobkami i tym samym stali się „Naszymi” panami!
  A, czy w obecnych czasach nie przejęli oni niemal pełnię władzy nad Nami Polakami (Parlament, rząd, sąd i inne ważne dla Nas instytucje)?!!!
  Czeka Nas wobec tego gigantyczna praca dla odzyskania Naszej Suwerenności i Niepodległości, a w moim przekonaniu starania te należy koniecznie rozpocząć od Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski!!!

  Pozdrawiam Panią najserdeczniej! Króluj Nam Chryste!!!

 4. goj said

  Jakoś mniet o nie dziwi. Ścierwo zawsze POzostanie ścierwem!!!

 5. cimekniewierny said

  Naprawde jestem czlowiekiem tolerancyjnym.Nie przeszkadzaja mi mniejszosci seksualne dopuki zajmuja sie swoimi praktykami we wlasnym gronie i nie epatuja nimi na okolo,nie przeszkadzaja mi rownierz wszelkiej masci religje mono,poli,proto i nawet para-teistyczne,oczywiscie dopuki nie wlaza w kompetencje aparatu panstwa.Nie mam nic do ryzych,kulawych ,garbatych,chudych ani grubych,ba nawet nie mam za zle glupim bycia glupimi,ludzie sa rozni i to jest ich cecha jako spolecznosci .Ale jest kilka wyjatkow ktore musze traktowac inaczej.Jednym z takich wyjatkow jest typ osobnika ktory wyrosl na lonie jakies spolecznosci,korzystajac ze wszelkich handikapow w okresie swego dojzewania,ktore spolecznosc udostepnila mu kosztem swojej wygody aby ow osobnik wyrosl na pozytecznego czlonka tejze spolecznosci.I coz czyni ten lis chytrusek?
  Odplaca zdrada i klamstwem swoim karmicielom.Co mozna przedsiewziac w takiej sytuacji?
  Uwazam ze patogeny utrzymujace stan chorobowy organizmu pownny byc jak najszybciej wyeliminowane w sposob mozliwie bezszkodowy dla organizmu,tyko i wylacznie w celu ochrony tego organizmu,bez jakichkolwiek konotacji polityczno,prawno moralno,swiatopogladowych.
  Mowiac po naszemu,takie kurwy jak lis nalezy zabijac dla dobra reszty wspolnoty ludzi zyjacych na naszej polskiej ziemi,dla dobra wszystkich ludzi tych z kosciola i z cerkwi i z meczetu i z klubu kiboli i z klubu gejowskiego, a nawet tych z pod gwiazdy dawida ale takich jak Tuwim,ktory kochal narod polski,nie „prawdziwych polakow” i nie prawdziwych zydow tylko polske wielka i uczciwa dla wszystkich,wszystkich uczciwych dla niej.
  Lisie chy(t(r)usku) patrz co czynisz bo czas niedlugi”,NIE DA SIE SRAC DO SWEGO GNIAZDA I NADAL W NIM BEZTROSKO SPAC!

 6. Stary Warszawiak said

  Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
  Na pachołka belzebuba też przyjdzie czas !!!

 7. gazda said

  I po co to pisać i robić temu reklamę ? Co to jest lis każdy wie.

 8. jok said

  Ciekaw jestem jak tam u niego z „korzeniami”, z etnicznością…

 9. Guła said

  Co ten lisienka, za przeproszeniem, p i e r d o l i o ramadanie. Oni w dzień są tacy ascetyczni natomiast nocą odjadają i w Europie wypijają przydziały, spać nie dając tubylcom, bo przecież do pracy nie chodzą i rano sobie odeśpią.

 10. Guła said

  Kiedy po raz pierwszy obejrzałem na YouTube „kreskówkę” z pomienionym w roli głównej, który stwierdza o Polakach – którym wszystko zawdzięcza, że „głupi nie są tylko są bardzo głupi” (choćby dlatego że tolerują takie indywiduum jak on?) Na myśl mi przyszło iż przybłęda ma n a s r a ne pod sam czerep, a ta kloaka bezmyślnie i bez kontroli jemu uszami wypływa. Co stale i niezmiennie ma miejsce. Jak długo jeszcze.

 11. Pol said

  Polacy z takimi jak ten wredny lisek I ci muzeumanscy hipokryci nigdy niewygraja.W gadce Jestesmy dobrzy ale w czynach marnota.Znam tych belzebubow islamskich od 40 lat popijaja zdrowo no I niegardza jajeczkiem na boczku.

 12. Analityk said

  Jednak odczytano treść nośnika utopionego w Wiśle. Polaków czeka ogromny wstrząs. Zbliża się polityczne tsunami.
  http://wpolityce.pl/polityka/240080-jednak-odczytano-tresc-nosnika-utopionego-w-wisle-polakow-czeka-ogromny-wstrzas-zbliza-sie-polityczne-tsunami

 13. solkraken said

  nie za darmo Szanowna Pani Małżonka „zdradka” ma szefa z Dubaju… vide: „Legatum Institute”
  http://www.mpolska24.pl/post/7178/agresywna-applebaum
  http://li.com/activities/commentary/the-west-vs-russia

 14. Alina said

  http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3411-bedzie-kolejny-proces-wyszkowski-pozywa-walese-i-mowi-to-najwieksza-kanalia-jaka-w-zyciu-spotkalem

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: