Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Min. Prawdy w pracy na uchodźstwie: Krótka bajka o sojusznikach.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-12

Rzecz o bezpieczeństwie


Komentarzy 11 do “Min. Prawdy w pracy na uchodźstwie: Krótka bajka o sojusznikach.”

 1. 007 said

  Sekrety niemieckiego cudu gospodarczego – dr Rafał Brzeski

 2. gość said

  Winnicki do Macierewicza: amerykańskie bazy w Polsce – jakim prawem? Szef MON milczy

  Lider Ruchu Narodowego złożył interpelację dotyczącą okoliczności prawnych budowy bazy w Redzikowie oraz statusu potencjalnych żołnierzy mających wzmocnić wschodnią flankę NATO.

  Interpelacja posła Roberta Winnickiego dotyczyła podstawowych zagadnień prawnych związanych z stacjonowaniem obcych wojsk na terytorium Polski. Lider Ruchu Narodowego chciał uzyskać od Ministra Obrony Narodowej odpowiedź na m.in. na pytanie dotyczące odpowiedzialności żołnierzy państw trzecich przed polskim prawem – czy będzie ich obowiązywało tylko prawo stanowione w Polsce, a także czy same bazy będą podlegać polskiej jurysdykcji.

  Robert Winnicki pytał również o podstawy prawne tworzenia baz wojskowych USA w Polsce, a także o procedury prawne opuszczania polskiego terytorium przez obce wojska, w tym USA. Kolejne część zapytania posła dotyczyła kwestii dowództwa – czy żołnierze obcego mocarstwa, stacjonujące w Polsce, będą podlegać polskiemu dowództwu oraz czy sposób korzystania z infrastruktury wojennej, która zostanie zainstalowana wraz z bazą wojenną Stanów Zjednoczonych w Redzikowie i ewentualnie innych miejscach, będzie leżał wyłącznie w kompetencji polskich władz.

  Poseł Winnicki zapytał też o wykonane bądź planowane strategie przeciwdziałania zapowiadanym działaniom Rosji, która uprzedziła, że amerykańskie bazy mogą stać się celem rosyjskich rakiet. Pytał również w związku z tym o możliwości bojowe Sił Zbrojnych RP, a ściślej: czy dysponują bronią zdolną strącać rosyjskie rakiety manewrujące bądź czy taką broń udostępnią Polsce na wyłączność Stany Zjednoczone? W interpelacji padło też pytanie o program Obrony Cywilnej i związany z nim ewentualny plan ewakuacji Polaków w przypadku wybuchu konfliktu amerykańsko-rosyjskiego.

  Interpelację poseł Winnicki złożył 18 maja. Dotąd nie otrzymał odpowiedzi na zadane pytanie.

  Źródło: kresy.pl
  http://www.pch24.pl/winnicki-do-macierewicza–amerykanskie-bazy-w-polsce—jakim-prawem–szef-mon-milczy,43893,i.html#ixzz4BMCjyF8K

 3. Kozietulski said

  Zawsze uwazalem I sytuacja to potwierdza .Ze wszelkie tak zwane ;;;jelity polityczne naszego kraju.TO poprostu ZDRAJCY w kazdym calu..Ich trzeba odsunac od wladzy.A ci co szczekaja na ROSJE.I wmawiaja polakom ze najwieksze zagrozenie jest z strony ROSJI.To pospolici kundle zdrajcy Polskiej racji stanu.I sa agentura zachodniego ;;establishment finansowo polityczny.CO TU owijac w bawelne.POLACY DOSC TEGO.

 4. Analizatorr said

  Russkie trolle – jak widać – nie śpią…

 5. Precz żydy z Polski said

  @ 2

  Podziemie powinno wydać wyrok śmierci dla tego koczownika, Izaaka Singera vel Macierewicza i innych, który bez zgody Narodu Polskiego sprowadza tu obce wojska działając na korzyść syjonistycznego buciora. Pozbądźmy się żydów zanim nas pożrą całkiem.

 6. Carlos said

  Gdzie sa krytycy posla Winnickiego?

 7. Wieża ciśnień said

  ad.4 oni w niedzielę maja płacone podwójnie!

 8. ŻYDO-amerykańska medialno-filmowa "KULTURA ŚMIERCI" zbiera swoje ŻNIWO w zdemoralizowanym USA ! said

  W USA szczególnie od 5-u dekad króluje „KULTURA ŚMIERCI” we wszystkich mediach, gdzie fingowane lub realne ZABIJANIE człowieka na różne możliwe sposoby jest pokazywane 24 godzin na dobę 7 dni w tygodniu – CIĄGLE !

  Takie „obrazy” mają na zadaniu przyciagnać więcej widzów i wywoływac większe EMOCJE, aby co parę minut puszczać REKLAMY jakiś bubli. Tak jest prawie na WSZYSTKICH kanałach telewizornii amerykańskiej.

  99% fabrykowany OKRUTNYCH zafałszowanych filmideł w żydowsko-masonskim ultra LEWACKIM Hollywoodzie / Kaliforni co jest LEKCJAMI nauczania metodologii ZABIJANIA ludzi na różne możliwe sposoby, aby dużo było emocji …

  W USA w kinach są całkowicie ZABANOWANE filmy z poza ameryki, TYLKO są filmy amerykańskie, czyli WOLNOŚĆ widza jest ZABLOKOWANA przez korporacje produkujące zabijacki SZMELC „filmowy” z USA. Albo oglądasz fil o ZABIJANIU człowieka albo NIC.

  85% produkowanych w USA gier komputerowych dla DZIECI to też gonitwy potworów … itp. które się nawzajem ZABIJAJĄ.
  Dzieci od dzieciństwa są uczone aby miały METALOWE serce i ćwiczyły ZABIJANIE w grach komputerowych.
  Dzieci w USA ZATRACIŁY granice co jest FIKCJĄ a co jest REALNYM światem i jak przypadkiem dostanie im się prawdziwa broń to pod wrażeniem emocji zabijackich filmowych produkcji żydowskiego Hollywoodu strzelają dookoła do WSZYSKIEGO co się realnie RUSZA czyli też do ludzi !

  Wszystkie dzienniki TV w USA zaczynają się od pokazywania jak jeden narkoman zabił drugiego narkomana lub dilera sprzedającego narkotyki, wojny gangów przestępczych itp. Lub jak pijany policjant zastrzelił niewierną kochanicę … itp.

  Ten tam jakiś PSYCHOL z Miami nazywany fałszywie „terrorystą” to faktyczny, rzeczywisty PRODUKT wyhodowany przez amerykańską TV, Hollywood i gry komputerowe !!!

  NIE dajcie się OSZUKAĆ w Europie przez żydo-masońskich SUPER-kłamców z USA, że jakoby ta masakra w Miami na Florydzie w pedalskim burdelu to wina łatwego dostępu do broni w USA lub tam jacyś „terroryści” !

  Terrorystami to jest ta zakłamana polityczno-awanturnicza żydo-masońska DZICZ z Waszyngtonu !

  Przyczyną tej PATOLOGI w USA braku szacunku do życia innego człowieka jest HODOWANIE amerykanów jak dzikiej zwierzyny za pomocą inspiracji:

  „KULTU ZABIJANIA”

  innego człowieka przez mentalnych psychopatów z filmowego Hollywoodu i ZDEGENEROWANEJ telewizornii amerykańskiej + „entertainment business” w której prym wiodą, kluczową role właśnie HOMOSEKSUALIŚCI !

  + priorytetem „zagranicznej polityki” ludobuców z Waszyngtonu jest ciągłe od 222 lat prowadzenie WOJEN przeciw słabszym militarnie krajom, aby je zestabilizowac pod każdym względem i programowo potem RABOWAĆ ekonomicznie jak obecnie np. tą głupią „ukrainę”

 9. Nana said

  Konsekwencje sporu o TK. Sędzia Piotr Andrzejewski: Będzie ogromna presja na Polskę

 10. marys said

  Ad 4 i 7 .
  A po cholere ruskie by mialy Polske zaatakowac do Polski wlazic ? Ktos tu sobie ideologie do sciagniecia jankesow do Polski dorabia.
  Teorie p. Grzegorza Brauna badziej do mnie przemawiaja niz Maciarewicza…
  Narobi facet balaganu w Polsce

 11. Analityk said

  http://wgospodarce.pl/informacje/20592-bitwa-o-anglie-polacy-obronili-brytyjczykow-ci-kazali-im-za-to-zaplacic-zobacz-kwoty

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: