Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Żydzi oburzeni – „Mein Kampf” dodatkiem do włoskiej gazety.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-13

Redakcja włoskiego dziennika „Il Giornale” postanowiła dołączyć do swojej gazety bezpłatne egzemplarze słynnej książki Adolfa Hitlera „Mein Kampf”. Ambasada Izraela we Włoszech oraz środowiska żydowskie nie kryją swojego oburzenia.

„To pomysł bezwstydny, godny pogardy, daleki o lata świetlne od jakiejkolwiek logiki badań i pogłębienia wiedzy o Holokauście” – powiedział prezes związku włoskich gmin żydowskich Renzo Gattegna.

„Gdyby nas zapytano, poradzilibyśmy rozdać bardziej odpowiednie książki w celu przestudiowania i zrozumienia Shoah” – skomentował z kolei przedstawiciel ambasady Izraela we Włoszech.

„To że ktoś pomyślał, by wykorzystać ‚Mein Kampf’ do zwiększenia sprzedaży, to fakt bez precedensu i alarmujący” – stwierdził dyrektor Centrum Wiesenthala w Jerozolimie Efraim Zurroff.

Redakcja dziennika w następujący sposób uzasadnia swoją decyzję: „Chcemy, aby poznano źródło największej tragedii XX wieku, potępiając w sposób absolutny ideologię, co do której nasz osąd jest całkowicie jasny”.

mn

 

Komentarzy 13 do “Żydzi oburzeni – „Mein Kampf” dodatkiem do włoskiej gazety.”

 1. solkraken said

  „aby poznano źródło największej tragedii XX wieku,” należy przeczytać epicką powieść Ossendowskiego o zbrodniach giga-bestii, od której zaczęło się całe zło XXw – https://pl.wikipedia.org/wiki/Lenin_(powie%C5%9B%C4%87_Ferdynanda_Ossendowskiego)

  pangermański nieuk&szaleniec oraz jego dziełko, to tylko „echo chazarskiego zła”… Nazizm to pogańska odmiana nacjonalizmu – a właściwie darwinistyczny szowinizm, czerpiący z wierzeń sekty Thule. Wdrożono go jako kompromis między kapitalistami, a socjalistami niemieckimi. Zaakceptowała go także spanikowana rewolucją 1919r pangermańska arystokracja, jako skuteczną alternatywę dla mas konkurującą z anarchistycznym, beznarodowym komunizmem. Wątek Hitlera wykorzystującego wagnerowską mitologię do podbijania Europy jest notorycznie eksploatowany przez kulturę anglosaską, gdyż pozwala odwrócić uwagę od kilku wieków ich globalnych ludobójstw ;))) Jednocześnie takie popularne programy historyczne są zasłoną dymną dla zbrodni komunizmu skrycie wspieranego przez „mędrców nad Potomakiem” -wszak sami ten proces finansowali (tak jak pomarańczową rewolucję;), aby wykańczał ich znienawidzoną Katolicką konkurencję we Wschodniej Europie :(((

  a’propos innych odmian nazizmu polecam jeszcze „5 rozbitych kamer” oraz „Gatekeeprs” ;)))

 2. Prawda i tylko prawda said

  Przecież „Mein Kampf” to żydowska książka, przez żydów – chazarów napisana i wydrukowana. Chazar Berberyjski Adolf Hitler był jej autorem. Wszystko za zgodą żydowskich bankierów finansujących Hitlera, Sowiety i całą II wojnę światową. Zresztą tak jak i pierwszą wojnę i wszystkie rewolucja na świecie. Poza tym Niemcy to inaczej Aszkenazi zamieszkujący przed przeprowadzką do Europy tereny nadwołżańskie w dzisiejszej Rosji. Jidisz, którym posługują się żydo-chazary to mieszanka hebrajskiego i aszkenazyjskiego, czyli niemieckiego.
  Szoach to po prostu żydowski „sroach”. Lepsze żydki mordowały gorszych żydków a płacić za to mają goje. To światowe oszustwo.

 3. Adam said

  Żydzi mogliby być oburzeni, gdyby sami byli dodatkiem do włoskiej gazety na zasadzie jeden egzemplarz – jeden żyd..

 4. nana said

  Jakoś cicho na temat zamiany b. KL Mathausen-Gusen w rodzinnym kraju Adolfa H. na osiedle mieszkaniowe,Na miejscu byłej komendantury – powstała liksusowa willa … Czyżby owa cisza i te przemiany były spowodowane faktem, że w tym obozie niemieckim zgładzano głównie polska inteligencję?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mauthausen-Gusen_%28KL%29

 5. Kozietulski said

  Na dodatek moge tylko dodac.I wszczepiono nam od wiekow w umysl,przez zydow.
  Zlo dobrem zwycierzaj I miloj tych co cie przesladuja.A une jada z nami rowno..TO TRZEBA NAPRAWDE ZWERYFIKOWAC te milowanie.Nie badzimy ;;;frajerami..

 6. JanM said

  Jednocześnie włoski parlament zaaprobował ustawe o kryminalizacji kwestionowania oficjalnej wersji Holocaust’u.

 7. pugnus said

  Kiedy czytalem ” Mein Kampf „, to nie znalem jeszcze dziela Coudenhove-Kalergi,ale teraz znajac juz obie pozycje podejrzewam ,ze Adolf w swoich planach wobec Zydow inspirowal sie teza Kalergi i to wlasnie Kalergi naprowadzil go na koncepcje „ostatecznego rozwiazania kwestii zydowskiej ” znanego jako Endloesung !

 8. alfredoni said

  A kto okupuje ziemie Palestyńskie ???
  A kto morduje Palestyńczyków , i to nawet dzieci ???
  To jakoś nie oburza żydów…!?!

 9. Ali Baba said

  re 1.”Ossendowski jako pierwszy uderzył w mit Lenina – bożyszcza mas robotniczych i chłopskich[1].” I DLATEGO NKWD SZUKAŁO GO TAK ZAWZIĘCIE . F.O. POCHOWANY ZOSTAŁ CHYBA W MILANÓWKU..Szpenie z NKWD wzięli fachowca od badania uzębienia, otworzyli Jego grób i po stwierdzeniu, że to zwłoki F. O. uważali sprawę za zamkniętą.

 10. Każda ZBRODNIA ma swoje : MOTYWY,WYKONAWCÓW i NARZĘDZIE ZBRODNI.
  Najmniej rozprawia się o MOTYWACH,stąd i obawy,aby nie wyszło szydło z worka.

 11. goj said

  Ta książka Hitlera jest mniej rasistowska i „bandycka” niż żydowski Talmud.

 12. Pol said

  Wznowienie druku Mein Kamof jest celowy.Zydki musza sie ciut ciut uspokoic.

 13. Analityk said

  Czemu sie obrażają? Przecież go finansowali, a pogniewali się na niego jak im sie urwał ze smyczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: