Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun – Nowy pakt Ribbentrop – Mołotow

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-14


Fragment spotkania p. Grzegorza Brauna z 10.06.2016 r. w Warszawie. Całość tego interesującego wykładu – kanał Sumienie Naroduhttps://www.youtube.com/watch?v=_Jmua…

Komentarze 23 do “Grzegorz Braun – Nowy pakt Ribbentrop – Mołotow”

 1. jon said

  Tak wygląda człowiek opętany religią katolicką. Szkoda chłopa bo czasami dobrze gada.

 2. Bronisław said

  Panie Jon! A, czy Pana nie opętał demon?!!!

 3. ck said

  Polsko języczni Biskupi za ściągnięciem do Polski „uchodźców” ze wschodu za pomocą Caritasu…
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Caritas-sprowadzi-do-Polski-uchodzcow-Musimy-byc-gotowi-na-dzialanie,wid,18375105,wiadomosc.html

  Niemiecki minister apelują do Polski wprowadźcie euro, będzie fajnie.
  http://finanse.wp.pl/kat,1033767,sort,9,title,Niemiecki-minister-apeluje-do-Polski-ws-euro,wid,18378987,wiadomosc.html

 4. pugnus said

  A tak pisze czlowiek oglupiony przez WybGaz….dotyczy to oczywiscie wpisu(1)!
  Przejdzmy jednak do rzeczy ciekawszych.Sped Bilderbergu ,ktory odbyl sie w Dreznie zostal godnie przyjety przez miejscowych Niemiaszkow.Na poczatku filmiku widzimy tegiego ,wysokiego blondyna ,ktorego bez pardonu zwyzywano od nazistow …to krol Holandii ,Wilhelm Alekxander!Na hol. portalach podniosl sie lament,ze oto potomkowie nazistow zwyzywali nam krola od …nazistow!

 5. OSTOJA said

  Pokrętny lewacki umysł. 🙂

  – 10 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Startuje w nich reprezentacja Polski. Jej zwycięstwa wzmocnią falę brunatnego nacjonalizmu zalewającą nasz kraj. Dlatego też z antypisowskiego punktu widzenia, polskim piłkarzom należy życzyć wszystkich przegranych meczów oraz kompromitacji sportowej – napisał Wojciech Krysztofiak, wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego.

  http://www.fronda.pl/a/ale-odlot-wykladowca-uniwersytetu-szczecinskiego-kibicujesz-polsce-wzmacniasz-pis,73361.html

 6. Julka said

  Całkiem możliwe. Jednym i drugim zależy na wojnie. Rządy peło były po to, aby osłabić i rozgrabić Polskę, PiS jest zdecydowanie i bezrefleksyjnie prousraelski, starym zwyczajem Polską rządzący przylepiają się do interesów obcych (PO zataczała się z opcją chiefa na Niemcy, nie gardząc innymi obcymi wytycznymi). Rosji nie można wierzyć pamiętając historię. W polityce nie ma miejsca na przyjażń i sentymenty. Na Polaków nakłada się haracze, aby -z ostatniego rozdawnictwa- dać Ukraińcom (pewnie na rozkaz USraela), dać uchodżcom, Turcji, Unii a wewnątrz podgrzewać dyskusje na temat, czy budżet wytrzyma 500+.

 7. Bronisław said

  Pani Julko! Problem jest w tym, czy Prawda dotrze do Polskiego Narodu, kiedy „nasze elity” robią wszystko, aby Nas wywieźć w pole?!!! A, czy przed II wojną światową – przy powszechnym aplauzie na forum Parlamentu – nie mieliśmy również nie oddać – według Józefa Becka – nawet jednego guzika?!!! Pozdrawiam Panią ciepło! Króluj Nam Chryste!!!

 8. Nana said

  A tymczasem dygnitarze z PE, i co nas pouczają i oszukują, chleją, że ino ino

  Ps. Viktorze Orbanie! Trza było 0oddać!

 9. WYMUSIĆ na Kukiz-15 o sporzadzenia OFICJALNEGO zapytania poselskiego na temat KOSZTÓW zakupu tych US pocisków !!! said

  Jeśli posłowie z Kukiz-15 ODMÓWĄ złożenia oficjalnego ZAPYTANIA – interpolacji poselskiej do Premiera III RP w sprawie ZAKUPÓW tych pocisków czy też rakiet US o których mówi G.Braun, to będzie to oznaczało, że jest też organizacją ANTY-polską identycznie jak są ANTY-polskie gangi Po-PiS-PSL-nowocześni ZŁODZEJE r.petru + komunistyczne anty-polskie żydo-komunistyczne LEWACTWO SLD-PZPR.

  Należy też DOKŁADNIE sprawdzić prosząc przyjaznych polakom Finów zILE i za jaką kwotę oszuści z USA sprzedali identyczną broń tym finom.

  Jeśli potwierdzi się informacja o której mówi G.Broun o zakupie broni z USA, to jest to 90% WINA ministrów „polskiego” MON ukrainca Siemoniaka lub żyda Klicha, którzy ZATWIERDZILI takie ceny kupna broni bierzac wcześniej ŁAPÓWKI od „sprzedających”.

 10. gość said

  Dokąd Zmierzamy – [13] – Grzegorz Braun (06.16)

  Czy „legendowanie” rosyjskiego zagrożenia ma na celu odebranie Polsce suwerenności? Lewicowe koncepcje rodem z „Gazety Wyborczej” są na skraju bankructwa ideowego i materialnego. Tymczasem wzrasta nowe polskie pokolenie, któremu już nie tak łatwo zaimponować byle czym. Ojczyzna staje się wartością nadrzędną, a Polacy coraz śmielej poczynają. Jak zatem sprowadzić nas do poziomu, z którego znów będziemy się podnosić całe dekady? Najłatwiej poprzez wojnę. Choćby lokalną. Nawet taką, którą teoretycznie wygramy, lecz zginie na niej „kwiat polskiej młodzieży”, zniszczona zostanie infrastruktura, a z państw ościennych uczyni nam wrogów na długie lata.

  To co przyjdzie później Grzegorz Braun – reżyser i publicysta od lat nazywa „Kondominium rosyjsko-niemieckiem pod żydowskim zarządem powierniczym”.

  Jak do tego może dojść? O tym w dzisiejszym odcinku programu z cyklu „Dokąd Zmierzamy”.

 11. WYMUSIĆ na Kukiz-15 o sporzadzenia OFICJALNEGO zapytania poselskiego na temat KOSZTÓW zakupu tych US pocisków !!! said

  Jeśli posłowie z Kukiz-15 ODMÓWĄ złożenia oficjalnego ZAPYTANIA – interpolacji poselskiej do Premiera III RP w sprawie ZAKUPÓW tych pocisków czy też rakiet US o których mówi G.Braun, to będzie to oznaczało, że jest też organizacją ANTY-polską identycznie jak są ANTY-polskie gangi Po-PiS-PSL-nowocześni ZŁODZEJE r.petru + komunistyczne anty-polskie żydo-komunistyczne LEWACTWO SLD-PZPR.

  Należy też DOKŁADNIE sprawdzić prosząc przyjaznych polakom Finów zILE i za jaką kwotę oszuści z USA sprzedali identyczną broń tym finom.

  Jeśli potwierdzi się informacja o której mówi G.Broun o zakupie broni z USA za tak bardzo WYGÓROWANĄ cenę, to jest to 90% WINA ministrów „polskiego” MON, a tym ukrainca Siemoniaka lub żyda Klicha, którzy ZATWIERDZILI takie ceny kupna broni bierzac wcześniej ŁAPÓWKI od „sprzedających”.
  Siemoniaka trzeba złapać za WSIARZA i rozliczyć za takie „anty-polskie” tranzakcje które są NORMALKĄ w żydo-mafijnej III RP gdzie RABOWANIE polskiego podatnika stało się ZALEGALIZOWANYM procederem.

  „PODAROWANIE” w prezencie 1 miliarda EURO dla banderowców z Kijowa przez Dudę w grudniu 2015 roku, bez zgody Sejmu należy uważać za BUTALNY RABUNEK na Polakach przez Dudę, Waszczykowskiego, Szydło, Macierewicza i Kaczyńskiego !

  Najstraszniejsze jest to, że teraz w III RP, oficjalna władza w Polsce to KONTYNUACJA UKŁADU „magdalenkowego” czyli anty-polscy OPRAWCY z przestępczego PiS, którzy się NICZYM nie różnią od OPRAWCÓW PO-PSL-nowocześni ZŁODZEJE r.petru.

  NIE ma co się oszukiwać – gang PIS udający „polaków” to MAGDALENKOWCY i „okrągło-stołowcy” UWIKŁANI na zawsze ten ANTYpolski KRYMINALNY proceder złodzo-bandycki !

  Przecież to jest EWIDENTNE, że NIE ma takiej WOLI ze strony gangu PiS-u, a konkretnie samego UKRAINSKIEGO banderowca Kaczyńskiego, aby wyjaśnić lub dokonywać PROKURATORSKICH rozliczen poprzednich rządzących złodzeji PO-PSL-SLD-PZPR !

  NIE ZAPOMINAĆ, że gesiewczasz banderowski Lech Kaczyński KŁAMAŁ twardo, że w Magdalence nie zawarto żadnego porozumienia, co stwierdzał parokrotnie autorytatywnie, ponieważ jak twierdził,.

  Lech Kaczynski obstawił się UKRAINCAMI i ŻYDAMI dookoła jak dorwał się do władzy, !
  Lech Kaczynski BYŁ uczestnikiem WSZYSTKICH spotkań bliskiego stopnia w Magdalence, a jego brat Jarosław Kaczynski BANDEROWIC stoi na straży MAGDALENKOWEGO UKŁADU, czyli starego post-komunistycznego systemu z tą idelogą:

  „Oni NIE rozliczali naszych, to my PiS NIE będziemy rozliczać tych z PO-PSL-SLD-PZPR”.

  Jak Antek Maciarewicz powiedział w Chicago w 2015 roku, że banderowska Ukraina nic za friko nie dostanie, to dostała NATYCHMIAST jak tylko PiS doszedł do władzy, 1 miliard EURO bezzwrotnej pożyczki OBRABOWANEGO polskiego podatnika, którą razem z Dudą zawieźli banderowcom do Kijowa 15 grudnia 2015 roku.

  Jak Antek Maciarewicz w Chicago w 2015r zapewniał PUBLICZNIE, że jak tylko PiS dojdzie do władzy, to ANEKS do raportu o WSI NATYCHMIAST zostanie opublikowny, a upłynęło już 8 miesięcy i NIE został wyjaśniony, aby NIE wspywac swoich KUMPLI sprzedawczyków PO-PSL-SLD-PZPR !

  Jestem pewna na 100% procent, że gdy ktokolwiek zapytał Antka Macierewicza o co kolwiek z NEKONÓW z bandyckiego Waszynktonu to OBIECA dosłownie wszystko ze SZKODĄ dla polskiego obywatela i WYWIĄŻĘ się z obietnicy w 100% razem z innymi ukraińskimi MAFIOZAMI z gangu PiS na czele z banderowcem Kaczynskim, który wślizguje się do dupy ukraicom, żydom, a zwłaszcza Neokonom zabijakom z USA.

  Za-żydzone Episkopacie i w Kuriach diecezjalnych w III RP jest IDENTYCZNE- oni Polaków i Polskę mają w nosie jako pracownicy Vatykanu, opanowanego przez zydo-masonstwo.

  NIE miejcie ZŁUDZEŃ że dopóki władzę w III RP trzyma jakiekolwiek STRONICTWO skrzykniętych aktywistów MNIEJSZOSCI narodowych zamieszkałych w Polsce z magdalenkowego NADANIA, a więc PiS, PO, SLD, PSL, Nowoczesna złodzeja r.petru to sprawa OBRONY interesów polskiego podatnika , NIGDY nie ruszą z miejsca, NIC NIE zostanie wyjaśnione, NIE zostanie rozliczone przez gang aktywistów MNIEJSZOSCI etnicznych PiS, którzy za kurtną poklepują się po ramonach z największymi OPRAWCAMI Polaków jak z tą anty-polską GNIDĄ Komrowskim !

  Jest to też NIEZROZUMIAŁE do dzisiaj, że tacy aktywiści podajacy się za „Polaków” jak G.Braun, Marian Kowalski z Lublina, poseł Robert Winnicki, Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Bosak, Artur Zawisza, czy ten POCZWÓRNY zakłamany gracz Paweł Kukiz …. itp. jakoś NIGDY NIE mogą dojść do POROZUMIENIA, dogadać się płaszczyźnie „polskości” która jakoś im NIE przyświeca …

 12. antykoszer said

  Świat musi otrząsnąć się z żydostwa/żydochazarii i sprowadzić ich tam skąd wyszły te zwierzęta. Najlepiej ich ryje wyglądały by w ZOO. To nie są ludzie. „Wszelka ohyda bierze się od żyda!!!”
  Jakiż ten Świat byłby piękny, żeby nie to żydo-chazarskie g-wno, które wywołało wszystkie wojny i rewolucje. Budźcie się Ludzie!!!
  —————————–
  „Żyd łatwiej kłamie, niż oddycha!”
  Louis-Ferdinand Céline

 13. Kozietulski said

  Wlasnie takie scierwa kopia grob dla POLSKI.A Narod patrzy na to wszystko jak zachipnotyzowany.POLSKO OBUDZ SIE

 14. Marian said

  Do Bronislawa – drogi Bronislawie,dla wiekszosci Polakow Chrystus kroluje!!!Wiekszosc
  Polakow nie chodzi na wybory tylko modli sie na rozancu (czy ich aby szatan nie opanowal?)!!!
  Milony Polakow rozpedzoych podstepnie po swiecie zarabia na zycie zmywajac talerze lub
  samochody albo podmywajac tylki starcom!!!
  „Episkopat polski”wzywa wladze do sprowadzania islamistow do Polski (Gronkiewicz juz wybudowala
  meczet,teraz buduje osiedle tym slamistom) – panie Bnislawie,czy pan i episkopat nie jestese
  wcielonym szatanem??????

 15. Magdalena said

  Nowomowa zagościła w ” katolickim RM”

  „Wchodzi w życie nowelizacja umożliwiająca przyjęcie szpicy NATO
  Radio Maryja

  W środę wchodzi w życie nowelizacja ustawy o zasadach pobytu i przemieszczania się obcych wojsk na terytorium Rzeczpospolitej. Akt umożliwia m.in. przyjęcie szpicy NATO nie tylko w razie kryzysu, ale także w czasie pokoju”

  Czcigodni ojczulkowie od kiedy wtargnięcie obcych wojsk na terytorium danego państwa nazywamy
  – szpicą?

  A jak opisywać wasz beznadziejny przypadek?
  – zdrada, konformizm czy patryjotyzm 🙂

 16. @+@=@@ said

  Przecież nie ma już wojen! Teraz mamy „misjonarzy” (czyli armie żołnierzy), którzy nawracają „pogan” na wiarę (przekażcie sobie znak „pokoju”) prowadząc „misje pokojowe”. Takie „misje pokojowe” obserwowaliśmy na Bałkanach, w Iraku, Libii, Syrii, na Ukrainie… „Misjonarze” wiedzą co robią…

 17. j said

  Wlasnym oczom nie wierze. Co ten Macierewicz wygaduje???? Czy on mysli, ze my wszyscy zdurnielismy i on moze nam wciskac takie kawalki? Moj Boze, to wielki dramat Polski, ze ma takiego ministra ON. Nawiasem mowiac prezes Kaczynski oszukal Polakow podczas wyborow w ogole nie wystawiajac na widok publiczny tego szalenca. Gdyby Polacy wiedzieli, ze ten oszolom wejdzie do Rzadu to chyba nie glosowaliby na PiS. Prezydent Putin chyba tez widzi, ze to czlowiek niespelna rozumu lub… wredny perfidny prowokator. Ciekawe co mistrz Michalkiewicz na takie dictum?
  ____________________________

  Antoni Macierewicz ostrzega przed Rosją

  Rosja jest dziś największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa świata – ocenił minister obrony narodowej Antonii Macierewicz podczas konferencji w Brukseli na temat zbliżającego się szczytu NATO w Warszawie.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierewicz-rosja-najwiekszym-zagrozeniem-dla-bezpieczenstwa-swiata/nz9x1z

 18. z bloga gajowego Maruchy said

  W odpowiedzi na pokojowe rozmieszczanie amerykańskich ośrodków kulturalnych wzdłuż granicy rosyjskiej, Rosja dokonuje agresywnych przesunięć własnych wojsk wewnątrz kraju.

  Gajowy Marucha

 19. Fred said

  re:15
  Panie Macierewicz, nie wiem co pan łykasz, ale popytaj się Polaków( nie ukrainców) co myślą o stosunkach z Rosją i kto jest największym zagrożeniem dla świata, to może pan przestaniesz głupoty gadać. Pana osobiste poglądy Polaków nie interesują, a jak chcesz je pan sobie wygłaszać, to wynocha z fotela Ministra Obrony.

 20. gość said

  Polska idzie na wojnę z Państwem Islamskim! Wysyłamy do walki myśliwce F16

  Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz poinformował, że Polska wyśle do walki z Państwem Islamskim 4 myśliwce F16.

  Ma to być wkład w międzynarodową koalicję.

  – Cztery F16, które mają pełnić misję rozpoznawczą, mam nadzieję, że znajdą się w bazach na Bliskim Wschodzie jeszcze przed szczytem NATO. Wszystkie przygotowania, rozpoznanie, wydzielenie żołnierzy, pilotów zostało zakończone. Jesteśmy gotowi – powiedział Macierewicz.

  Czy to dobra decyzja?

  Źródło: MON
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7438-polska-idzie-na-wojne-z-panstwem-islamskim-wysylamy-do-walki-mysliwce-f16

 21. z sieci said

  ~Asad :
  Jeśli ktoś twierdzi, że Rosja jest największym zagrożeniem dla świata to nie wie w jakim świecie żyje. Największym zagrożeniem dla świata jest Usrael a zaraz po nim islam i ISIS. A dla Europy zagrożeniem jest Angela Merkel. I takie są fakty. Putin nic nie chce od Europy, ani od Polski, a z Polską nie ma w tej chwili żadnych konfliktów, zatargów ani roszczeń terytorialnych. Zatargi zaczną się dopiero wraz z bazami USA w Polsce. Putin działa jedynie na Krymie, ktory odebrał UPAinie po demokratycznym referendum i w Syrii, ale nie w Europie!
  PIS słabo ropoznaje swoich wrogów i przeciwników – tak naprawdę to dla PISu i dla Polski wrogim przeciwnikiem jest Bruksela, Berlin, Usrael – bo to one podważają praworządność w Polsce. Jakoś nie słyszałem by Rosja podważała praworządność rządu PIS – więc nawet w tej kwestii większym wrogiem dla PiSu jest Bruksela, Berlin, Waszyngton czy Telawiw.

 22. Klucz do TAJEMNICY Smoleńskiej? 3 dniowa WIZYTA ministra obrony USA w Warszawie. 2 dni później L.Kaczyński i polscy generałowie ODLATUJĄ na zawsze ... said

  Grzegorz Braun: MAŁO ZNANE INFORMACJE o ZAMACHU W SMOLEŃSKU !

  Nie ma żadnych wątpliwości, że to był ZAMACH 10-IV-2010 w smolensku !

  Jest tylko pytanie – ilu ZLECENIODWACW oraz wykonawców brało udział w tym zamachu?

  Ale jedno jest pewne, że to wyjdzie gdyż nie ma zbrodni doskonałych jak udowodniła nie jednokrotnie historia.

  Brawo panie Grzegorzu za logiczne przedstawienie sprawy.

  1.Nie wiemy kto wsiadł na pokład samolotu, ale nie wiemy też czyje ciała są w trumnach.

  2. Ostatnie ciała wrócily do Polski dopiero 23 kwietnia, a wg Sławomira Wiśniewskiego i Jerzego Bahra na miejscu katastrofy nie było ciał. Jeśli „ofiary” zostały w rzeczywistości uprowadzone to daje prawie 2 tygodnie na wyciśnięcie z nich cennych informacji (zakładając, że tam w ogóle są ich ciała).

  3. Fakt, że Rosjanie nie chcą oddać wraku samolotu oraz czarnych skrzynek nabiera zupełnie innego znaczenia jeśli katastrofa została zainscenizowana za pomocą innego wraku.

  4. Jeśli „wrak” został przywieziony na miejsce katastrofy i wysadzony to tłumaczy dlaczego wirniki silników nie rozleciały się, dlaczego międy drogą a miejscem katastrofy były ślady 3 kół odpowiadające rozstawem kołom samolotu Tu-154M, dlaczego za feralną brzozą znajdował się zagajnik drzewek, które nie zostały ścięte przez samolot.

  5. Niemiecka telewizja pokazała zdjęcie Tu-154M, który „wyładował” w lesie i stał tam w całości, a może on tam był już wcześniej ?

  Inne FAKTY :

  W Dniach 7 – 9 kwietnia 2010 roku przebywa w Warszawie ze swoimi ludzmi amerykanski minister obrony gen. David Petraeus (wcześniej był szefem żydo-amerykanskiego CIA):

  7-IV-2010 czyli trzy dni przed masakr w Smolensku Lech Kaczynski odznaczy jego Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej:

  Przez następne dwa dni 8 i 9 kwietnia 2010 roku gen. David Petraeus spotykał się z tymi wszyskimi generałami polskiej armii, którzy polecieli do Smolenska 10-IV-2016 i tam zostali UKATRUPIENI razem L.Kaczyńskim:

  Zobacz tutaj:

  Klucz do tajemnicy Smoleńskiej? 2 dni później Odeszli w nieznane

  http://albatros.salon24.pl/612141,klucz-do-tajemnicy-smolenskiej-2-dni-pozniej-odeszli-w-nieznane

  CZY wizyta w Warszawie AKURAT przed katastrofa Smolenska ministera obrony gen. David Petraeus i wcześniej byłego szefem żydo-amerykanskiego CIA była PRZYPADKOWA w Polsce lub czy częścią jakiegoś PLANU aby usunąctą ekipę Warszawie lub aby „odleciała na ZAWSZE” ??????

  ZAMACH SMOLEŃSKI, KGB, SCHETYNA, LIPIŃSKI, UKŁAD WROCŁAWSKI (3/13) ujawnia G. Braun:

 23. Alarm dla Polski! said

  PLAGA 1 RAK HD

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: