Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Oni już są w Polsce! Libański islamista „Ali” został zatrzymany w Bydgoszczy!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-06-15

Policja z Bydgoszczy zatrzymała Libańczyka Alego I. podejrzanego islamistę o próbę usiłowania zabójstwa na terenie Niemiec. W Polsce prowadził egzotyczny lokal z fajkami wodnymi.

fot: se.pl/facebook

Libańczyk od lat mieszkał w Polsce – sąsiedzi mówią, że wydawał się normalnie żyjącym mężczyzną. W ostatnim czasie żywo komentował wojnę w Syrii i działania Państwa Islamskiego. Zaczął coraz częściej wyjeżdżać do Niemiec, do rzekomych przyjaciół.

– Od kilku lat jeździł do Niemiec. Gdy wracał, to mówił, że znalazł kontakt z tymi, którzy walczą w szeregach ISIS i on też chce walczyć za Allaha. Twierdził, że ludzie, których spotkał w Niemczech, chcieli go sprawdzić i miał kogoś zabić – mówi jeden z bydgoskich znajomych Alego

Nie był takim spokojnym mężczyzną, ani nie prowadził spokojnego życia jak się wydawało sąsiadom i znajomym. Libijczyk wrzucał także zdjęcia do sieci pozując w mundurze i z karabinami w ręku – przypominał dżihadystę.

Policja w Bydgoszczy zatrzymała Alego I. po otrzymaniu europejskiego nakazu aresztowania za usiłowanie morderstwa. Teraz zostanie przekazany w ręce niemieckich policjantów.

Źródło: se.pl / Nie dla Islamizacji Europy

za: polskaniepodlegla.pl

Komentarzy 11 do “Oni już są w Polsce! Libański islamista „Ali” został zatrzymany w Bydgoszczy!”

 1. Majka2002 said

  Polonia w UK Anglii Wielkiej Brytanii

  http://maximus.media/

 2. margot2you said

  Reblogged this on Królowa Margot.Striptiz.

 3. pugnus said

  A mnie zastanawia tylko jedno :jakim prawem ten osobnik mogl zamieszkac w Polsce? Na jakiej podstawie wpuszczono go do niej i wydano jeszcze zezwolenie na prowadzenie prywatnego interesu?
  Ostatnio na roznych portalach pojawily sie informacja o probie sprowadzania przez Caritas nachodzcow do Polski ,czemu ma patronowac koscielna hierarrchia !I znowu pytanie! Jakim prawem Caritas podejmuje decyzje nalezne tylko oficjalnym panstwowym instancjom i co na to czynnniki rzadowe w postaci rzecznika rzadu ,czy MsWiA? Czy Caritas oraz biskupii sa jakims ksieciem udzielnym ,ktory moze sobie ocbchodzic,zeby nie powiedziec -lekcewazyc- decyzje wladz panstwowych,ktore jak wiadomo oficjalnie sa przeciwne sprowadzaniu do Polski elementu obcego kulturowo ?
  Zadziwiajace jest milczenie poslow zarowno Kukiza jak i kola narodowego!
  Tlumaczenie Caritasu ,ze chodzi o osoby ,ktore chcialyby zamieszkac w Polsce nie wytrzymuje krytyki ! Ja tez chcialbym zamieszkac w ….Monte Carlo na takich samych zasadach, jak sprowadzani do Polski nachodzcy!A co!

 4. Lublinianka said

  @Pugnus – przyczyna może być prozaiczna – moźe ożenił się z jakąś mało wybredną przedstawicielką narodu tubylczego i dzięki temu uzyskał prawo pobytu. Sama widziałam jakieś dwa miesiące temu w autobusie miejskim w Warszawie na Targówku (dla niezorientowanych – na Targówku jest ośrodek dla nachodźców) wyglądającą na osobę z marginesu kobietę w wieku około 30+, bez wątpienia obywatelkę Polski, i czulącego się do niej obdartego osobnika wyglądającego na przybysza z Bangladeszu bądź Sri Lanki. Nie znali żadnego wspólnego języka, ale jakoś się dogadywali, wysiedli objęci w centrum handlowym, w towarzystwie dwóch innych podobnie wyglądających do kochasia osobników. Zawsze znajdą się takie obywatelki, które wyjdą za mąż i w ten sposob zapewnią prawo pobytu nawet osobnikom ubiegającym się o azyl.

 5. z bloga gajowego Maruchy said

  Amerykański generał: USA powinny zestrzeliwać rosyjskie samoloty w Syrii

  Amerykański generał David Goldfein pozwolił sobie na prowokacyjną wypowiedź.

  — Ponieważ Państwo Islamskie (organizacja zakazana w Rosji) nie ma samolotów, oznacza to, że powinienem otrzymać pozwolenie na zestrzeliwanie rosyjskich i syryjskich samolotów – powiedział Goldfein przed Komisją Sił Zbrojnych Senatu Stanów Zjednoczonych, jak poinformowała rosyjska telewizja REN.TV.

  Ponadto generał dodał, że siły powietrzne powinny wyraźnie rozumieć, na czym będzie polegała ich rola na „ziemi” w strefie zakazu lotów. Goldfein jest zdania, że należy też ustalić, jak rozdzielić zadania siły powietrznych między strefę zakazu lotów a operację antyterrorystyczną.

  Komisja Sił Zbrojnych Senatu Stanów Zjednoczonych zebrała się, by zatwierdzić Goldfeina na stanowisko dowódcy sztabu sił powietrznych.

  http://pl.sputniknews.com

  Skąd oni biorą tych psychopatów? Ich źródło wydaje się być niewyczerpane… Komuś się śpieszy do Wojny Światowej?
  Admin

 6. z bloga gajowego Maruchy said

  David Goldfein, amerykański generał:
  USA powinny zestrzeliwać rosyjskie samoloty w Syrii

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/18/amerykanski-general-usa-powinny-zestrzeliwac-rosyjskie-samoloty-w-syrii/#comments

 7. Alina said

  Robią nas w konia: SZWECJA: Raj który stał się piekłem – przestroga dla Polski i Europy #142

 8. Alina said

  Zanim islam opanuje Szwecję do końca, nasze min. kultury powinni czym prędzej doprowadzić do odzyskania polskiej zawartości szwedzkich muzeów, tej pochodzącej z czasów Potopu Szwedzkiego. Jak uczy doświadczenie muzułmanie wszystko zniszczą, żeby nie było śladów wcześniejszej kultury w Szwecji.

 9. isia said

  Re: … Pani Alino … dobra sugestia … ale my nie mamy polskiego ministerstwa kultury, jak Pani zapewne wie rządy w Polsce są w rękach żydowskich …

 10. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 11. Maryla Danuta said

  Czyżby biskupi w porozumieniu z Caritasem i Waszczykowskim – zaczęli akcję sprowadzania nachodźców do Polski ?? Czy Caritas naprawdę tym się zamierza zajmować ?? Czy do biskupów i rządu nie dociera, że polskie kobiety nie chcą być narażane na napaści i gwałty, Boją się też o swoje dzieci ! Tak trudno to zrozumieć ?? Caritas i biskupi niech pomagają tym nachodźcom – poza Polska i niech nie kombinują, jak nas Polaków „uszczęśliwić” sprowadzaniem kolejnych „gości”. Wystarczająco od tych których Polska gościnnie przyjmowała – Naród Polski – cierpiał już niemało Pan Orban i Węgrzy – sobie poradzili, a Polska nie potrafi ??

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: